Inne strony: GAMMA DISCOVER
Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór

Skomponuj własny projekt

Eventy tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań.

Pomysły gier na stworzenie spersonalizowanych scenariuszy team buildingów integracyjnych i rozwojowych
Szachy to nie tylko jeden z najbardziej inteligentnych sportów – to również sposób na zdobywanie wiedzy o człowieku, jego umyśle i sposobach jego działania.  Wychodząc do tego założenia przygotowaliśmy grę biznesową na fundamencie gry w szachy.
Projekt ten mobilizuje uczestników do kreatywnego podejścia do postawionego problemu, grupowego generowania pomysłów.
Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na 10 zespołów mają za zadanie przeprawienie się przez niebezpieczną i zdradliwą rzekę. Jedynym sprzętem jakim dysponują są małe wykładzinowe płytki. Prąd rzeki jest bardzo wartki, w związku z czym bardzo łatwo można stracić płytki i utonąć.
Projekt ten w doskonały sposób ukazuje potrzebę sprawnej komunikacji pomiędzy poszczególnymi komórkami organizacyjnymi dla efektywności podejmowanych przez nie działań.
Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły mają za zadanie przejść przez pole przypominające szachownicę.  Realizacja wcześniej zaplanowanej strategii utrudni nieoczekiwana zmiana.
Sesja warsztatowa, prowadzona na dużym poziomie energii, pozwalająca zbudować w uczestnikach otwartość na zmianę. Zadaniem uczestników będzie zbudować miasto. Złożona symulacja pozwala omówić koncepcję dysfunkcji Lencioniego w nawiązaniu doświadczeń „budowniczych”.
„Generation Paper” to nazwa tygodnika, którego stworzenie zostało powierzone uczestnikom naszej realizacji. Kontent periodyku poświęcony jest wyłącznie tematyce pokoleń X, Y  w biznesie i życiu prywatnym.
Projekt ten zbudowany jest wokół wspólnego dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, jakim jest bezpieczne przetransportowanie „złotego jaja” przez wyznaczoną w terenie trasę, stanowiącą swoisty tor przeszkód.
Jest to unikalna gra czerpiąca z tradycji japońskich gier strategicznych oraz orientacji w czasie i przestrzeni. Autorskie połączenie dwóch nurtów aktywności powoduje, że gra sama w sobie generuje wysoki tzw. „fun factor”, a jednocześnie ma ogromną moc integracyjną.
Escape w wersji smart-fun dostarcza silnych pozytywnych emocji oraz doświadczeń, na bazie których można rozwijać wybrane kompetencje związane z komunikacją, planowaniem i współpracą.
Zadaniem podzielonych na 7 zespołów uczestników będzie wyprodukowanie etiudy filmowej nawiązującej tematycznie do tematu wiodącego Festiwalu. Uczestników wspierają profesjonaliści przemysłu filmowego.
Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać serię zdjęć. Część foto-zadań będzie zabawna, inne będą wymagały planowania i współpracy a jeszcze inne kreatywności. Zdjęcia zostaną przedstawione i nagrodzone  podczas wieczornej gali.
Radio to medium rozbudzające wyobraźnię, ale też wymagające. Trzymanie się ustalonej konwencji, sugestywna narracja, lekkości wypowiedzi – te kryteria będą wpływały na ocenę realizacji.
Gra planszowa oparta na koncepcji czterech okien Johari, w trakcie której uczestnicy będą mieli możliwość bezpiecznej wymiany informacji na swój temat.
ZAGADKA KRYMINALNA realizowana jest w szybkim tempie i polega na zdobyciu kluczowych informacji. Uczestnicy podzieleni na zespoły będą przemieszczać się pomiędzy  stanowiskami, na których oczekiwać  na nich będą aktywności, zarówno fizyczne, jak i umysłowe.
Militarna metafora wzajemnego wsparcia i pracy zespołowej. Niezliczone możliwości: od samochodów terenowych, poprzez sztuki walki, trening taktyczny aż po broń i akcję ratunkową.
Kilkugodzinny projekt, w trakcie którego uczestnicy będą mieli możliwość odbycia podróży dookoła świata, podejmując się licznych aktywności czekających na nich, na kolejnych etapach podróży.
Projekt ten wprowadza uczestników w nowe, nieznane środowisko poprzez pozbawienie ich jednego ze zmysłów - wzroku. W projekcie tym uczestniczy jednocześnie   kilka zespołów.
Liczne aktywności angażujące nie tylko zręczność i spryt ale przede wszystkim logiczne myślenie oraz zdroworozsądkowe podejmowanie decyzji.
Event tematyczny utrzymany w konwencji mitologicznej Grecji. Na uczestników czekają wyzwania na miarę pół boga - pół człowieka. Tylko wzajemna współpraca może zagwarantować sukces w realizacji tego przedsięwzięcia.
Co zbudujesz, na tym jedziesz. Belki, deski, liny, kartony, gumy, rurki, i wiele innych materiałów, z których będą powstawać czterokołowe pojazdy o niecodziennym wyglądzie. A na koniec – wielki wyścig.
Event utrzymany w konwencji mitologicznego Egiptu. Przed uczestnikami postawiono liczne wyzwania i aktywności na drodze do odnalezienia naszyjnika Izydy.
Sesja warsztatowa, prowadzona na dużym poziomie energii, pozwalająca zbudować w uczestnikach otwartość na zmianę.

Zobacz w dziale:

Totalne zanurzenie w wirtualne środowisko dostarcza silnych emocji, wpływa na motywację i staje się fundamentem zmiany.
Przebywanie w świecie wirtualnym jest przyjemne same w sobie. Powiązanie zadań wirtualnych z rzeczywistym, aktywności zgrywalizowane i takie, które mobilizują do współpracy sprawiają, że wydarzenie w pełni angażuje uczestników. Dostarczone w ten sposób doświadczenie jest intensywne, pełne pozytywnych emocji – jest wartością samą w sobie (funkcja motywacyjna eventu) bądź znakomitym fundamentem do realizacji celów rozwojowych (rozwój kompetencji, praca na przekonaniach, na wartościach firmowych, przekazanie nowej wiedzy uczestnikom).

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz

Outdoor, spotkanie integracyjne w plenerze to wymagająca dyscyplina eventowa. Zwykle uwzględnia plan B – na wypadek niesprzyjającej aury. Czasem będzie to przeniesienie części aktywności pod dach, czasem rozdanie parasoli, kaloszy czy sztormiaków. Kilka najbardziej spektakularnych team buidlingów odbyło się przecież w deszczu ☺.
Synergia i wyjątkowy efekt team buildingowy dzięki połączeniu wielu formatów grywalizacji, warsztatów i event’ów
Gry kompozytowe wzięły swoją nazwę od kompozytu powstającego z wielu różnych warstw. Mechanika naszych gier łączy wiele formatów grywalizacji, szkoleń i eventów w spójną i atrakcyjną całość. Uczestnicy zanurzeni w zaprojektowany przez nas świat znakomicie się bawią – współpracując, rywalizując, odkrywając granice swoich i …. naszych możliwości. Gry kompozytowe do propozycje team buidilngowe zarówno takie, które mają wyłącznie bawić jak również takie, które rozwijają. Gry są elastyczne pod kątem czasu i skalowalne pod kątem liczby uczestników.

Nic tak nie łączy, jak dobra kuchnia! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Projekty kulinarne są naprawdę smaczne! Wykorzystują format zespołowego przygotowania pysznego jedzenia, zapewniają dużo śmiechu, energii.  Część kulinarną mogą wspierać późniejsze omówienia moderowane przez trenera umiejętności miękkich, dotyczące np. komunikacji, współpracy, współodpowiedzialności i.in. Dlatego spotkania te prowadzą charyzmatyczni szefowie kuchni i trenerzy biznesu....
Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne
Dzięki naszym rozwiązaniom organizacja imprezy firmowej lub integracyjnej nabierze zupełnie innego wydźwięku,  ponieważ zostanie wzbogacona o niecodzienne atrakcje wieczorne na długo zapadające w pamięci uczestników. Proponujemy nowe i sprawdzone formaty integracji wieczornych. Udana integracja to zarówno aktywności team builidingowe, jak również atrakcje wieczorne, które dostarczają...
Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.
Minimize me! – świat oczekuje rozwiązań kompaktowych, skondensowanych, intensywnych, gwarantujących najlepszy stosunek poświęconego czasu do uzyskanego efektu w postaci energii, emocji, pozytywnego nastawiania.  Mini team building jest odpowiedzią te potrzeby. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z...
Angażujące projekty, w których pracownicy na deskach scenicznych stają się ucieleśnieniem kluczowych wartości i kompetencji organizacji.
Grupa pracowników pod opieką specjalistów przygotowuje się i odgrywa na scenie teatru  przedstawienie. Jego scenariusz jest zbudowany na bazie wartości firmowych (misji i wizji firmy),  kluczowych kompetencji lub  innych elementów tworzących tożsamość firmy. Projekt wzmacnia zaangażowanie, uczy kompetencji związanych z improwizacją, komunikacją, zarządzaniem czasem, stresem, wystąpieniami...
Kluczowe kompetencje przyszłości trenowane w emocjonujących scenariuszach
Escape Room to nowa forma rozrywki, która podbija rynek integracji i team buildingu. Gry typu „escape” (czyli rozwiąż zagadkę i uwolnij się) są odpowiedzią na nowe podejście w modelu zarządzania jakim jest 4 C Management oraz rozwijają najważniejsze kompetencje XXI wieku. Na czym polega Escape Room? Jest to zespołowa gra akcji na żywo, w której gracze rozwiązują różnego rodzaju zagadki,...
Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór
Eventy tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań. Pomysły gier na stworzenie spersonalizowanych scenariuszy team buildingów integracyjnych i rozwojowych

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.