Inne strony: GAMMA DISCOVER

Darmowe piąte szkolenie:
"The Challanger Sales"

Dyplom Mistrza Sprzedaży.

Akademia techniki sprzedaży

Sprzedaż to serce każdej firmy – centrum zysków, które finansuje pozostałe działy w firmie. Techniki sprzedaży – to wszystkie umiejętności, narzędzia, strategie myślenia i działania, które pozwalają „dowieźć wynik” handlowcowi.

Techniki sprzedaży rozwijane przez nasze szkolenia traktujemy jako inwestycję, dzięki nim handlowiec / konsultant sprzeda więcej finansując zakup szkolenia z nawiązką.

Techniki sprzedaży to nie wyłącznie sztuka przekonywania – to cały proces składający się na pozyskanie leada, rozpoznanie / wzbudzenie potrzeb, radzenie sobie z obiekcjami i finalizację sprzedaży. Na każdym etapie odbywają się negocjacje, a zdobyta firma wymaga takiej obsługi, aby stała się lojalnym klientem na długie lata.

Dlatego nasza Akademia Techniki Sprzedaży składa się z następujących etapów:

Negocjacje kluczem do biznesu! Wzmocnij wiarę we własne możliwości. Uzyskaj najlepszy możliwy wynik negocjacji dbając o relacje z Klientem. Nasze szkolenie bazuje na Harvardzkim modelu negocjacyjnym. Uczestnicy na szkoleniu otrzymują techniki negocjacyjne pozwalające wpływać na proces negocjacji i uzyskać sukces zarówno na poziomie finansowym jak i relacyjnym.
Obsługuj Klienta profesjonalnie, tak jak by sobie tego życzył. Przewiduj trudne sytuacje, aktywnie przeciwdziałaj nim i odpowiednio reaguj jak już się pojawią. W szkoleniu łączymy techniki psychologiczne, nowoczesne standardy obsługi i narzędzia marketingu szeptanego. Ich wykorzystanie daje komfort pracy z Klientem i poprawę wizerunku firmy.
Czas na finalizację! Dzięki nam rozwiniesz umiejętność rozpoznania osobistych barier utrudniających finalizację, poradzisz sobie z obiekcjami, zastosujesz strategie ustępstw, rozpoznasz i wykorzystasz własne strategie finalizacyjne! Szkolenie daje pewność siebie jak zachować się w ostatniej fazie sprzedaży – żeby nie wywrzeć za dużej presji, a jednocześnie nie zakończyć rozmowy bez deklaracji Klienta.
Dzięki udziałowi w szkoleniu zdobędziesz kluczowe techniki dla każdego etapu procesu sprzedaży! Dowiesz się jak nawiązywać i budować relację z Klientem biznesowym, jak rozpoznawać i analizować potrzeby, jak przygotować ofertę w pełni spełniającą oczekiwania Klienta. Podczas szkolenia poznasz zasady prowadzenia rozmowy handlowej oraz metody docierania do osób decyzyjnych w firmach.

Uczestnictwo w czterech powyższych szkoleniach będzie premiowane bezpłatnym 5 szkoleniem, które z podnosi techniki sprzedaży na poziom mistrzowski.
The Challanger Sales

Uczestnicy Akademii Techniki Sprzedaży otrzymają prestiżowy Dyplom Mistrza Sprzedaży.

Skuteczność Akademii Techniki Sprzedaży jest gwarantowana:

  • doświadczeniem Gammy – przeszkoliliśmy ponad 70 000 handlowców
  • udokumentowanymi wzrostami sprzedaży dzięki naszym szkoleniom (średnio 12%)
  • kadrą trenerską składającą się z osób posiadających znaczące sukcesy i doświadczenie sprzedażowe

 

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.