Miło Cię widzieć ☺

Kariera


Gamma jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych w Polsce. I miejsce w rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe 2016”.
 

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY!

Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.

Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy uczestników szkolenia, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR.

 

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

W związku z dynamicznym rozwojem działu Projektów Unijnych poszukujemy młodych, ambitnych, nastawionych na zadania osób, które chcą poznać specyfikę pracy w sektorze pozyskiwania funduszy UE i realizacji projektów finansowanych ze środków Unijnych.
Kultura organizacyjna i atmosfera firmy sprzyja nauce, integracji i partnerskim relacjom. Wielu naszych kluczowych pracowników zaczynało w Gammie jako praktykanci.
Do głównych obowiązków będą należeć: telefoniczne pozyskiwanie klientów z obszarów: logistyka, prezentacja i sprzedaż usług oraz tworzenie baz danych klientów biznesowych.
Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, ale drażnią Cię korporacyjne nawyki i procedury? Chcesz pracować w młodym zespole, wśród ludzi z pasją? Chcesz mieć realny wpływ na firmę? Jesteś pewna/-y siebie, dynamiczna/-y w działaniu i nie boisz się wyzwań? Zacznij współpracę z Mokosh i zostań naszym  SPECJALISTĄ DS. OBSŁUGI KLIENTA
Zarządzanie projektami dofinansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i instytucji udzielających dofinansowania...
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zobacz w dziale:

Łączy nas orientacja na rezultaty i kultura współodpowiedzialności
Gamma to My Jesteśmy zespołem, który łączy pasja, szybkość działania oraz dążenie do  osiągania realnych rezultatów w codziennej pracy. Niezależnie od działu i roli, jaką każdy pełni w Gammie, najważniejsze są dla nas dwa elementy: współpraca i efektywność.   Jako firma szkoleniowa opieramy naszą siłę na profesjonalnej, stale doskonalącej się kadrze, która jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom Klienta.    
Zespół trenerski to nasza duma!
Dział Realizacji Szkoleń zespół, na który składają się indywidualności o różnorodnym doświadczeniu biznesowym (w tym menedżerskim i sprzedażowym), wykształceniu i specjalizacji. 
Miło Cię widzieć ☺
Gamma jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych w Polsce. I miejsce w rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe 2016” .   BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY! Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Chcemy, aby każdy...

Materiały i informacje

Harmonogram szkoleń
Pobierz listę najnowszych szkoleń otwartych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22 266 08 51, tel. kom.: 784 030 972,
funduszeue@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.