Jesteśmy zaangażowani. Wyznajemy zasadę „rób to z pasją, albo wcale”.

Ludzie

Jesteśmy zespołem, który kieruje się pasją w zakresie projektowania, opracowywania i tworzenia rozwiązań w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych. Opracowaliśmy nowoczesne i skuteczne rozwiązania szkoleniowe, które wywierają ogromny wpływ na ludzi i zespoły, z którymi pracujemy.
 
W Gammie ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby angażować naszą wiedzę i umiejętności w know-how Klienta. Kładziemy nacisk na budowanie długofalowego strategicznego partnerstwa z naszymi Klientami. Naszym celem jest przekraczać ich oczekiwania. Słuchamy naszych Klientów, zadajemy pytania i dogłębnie analizujemy ich potrzeby. Praca, którą wykonujemy, otwiera nam drzwi do działań, które mają wpływ na jednostkę, na firmę, a w dalszej perspektywie na całe społeczeństwo. Nasz zespół bierze odpowiedzialność za jakość naszych działań w organizacji Klienta. Nasi trenerzy, konsultanci i coachowie są starannie wybierani, szkoleni i zarządzani.
 
Współpracujemy z naszymi klientami, aby stworzyć rozwój dostosowany do potrzeb konkretnej firmy, oparty na strategii biznesowej, kluczowych czynnikach biznesowych, aktualnych wyzwaniach przywódczych i wartościach firmy. Dzięki naszym projektom skoncentrowanym na rozwoju w obszarze prawdziwych problemów, uczestnicy nie walczą o słupki na wykresach danychS pomiędzy "treningiem" a ich prawdziwym życiem z powrotem w pracy.

Zobacz w dziale:

Łączy nas orientacja na rezultaty i kultura współodpowiedzialności
Gamma to My Jesteśmy zespołem, który łączy pasja, szybkość działania oraz dążenie do  osiągania realnych rezultatów w codziennej pracy. Niezależnie od działu i roli, jaką każdy pełni w Gammie, najważniejsze są dla nas dwa elementy: współpraca i efektywność.   Jako firma szkoleniowa opieramy naszą siłę na profesjonalnej, stale doskonalącej się kadrze, która jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom Klienta.    
Różnorodność osiągnięć, doświadczeń i kompetencji gwarantuje, że idealnie dopasujemy trenera do wymagań projektu.
Dział Realizacji Szkoleń zespół, na który składają się indywidualności o różnorodnym doświadczeniu biznesowym (w tym menedżerskim i sprzedażowym), wykształceniu i specjalizacji. 
Miło Cię widzieć :)
Gamma jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych w Polsce. I miejsce w rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe 2016” .   BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY! Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy uczestników szkolenia, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR.  

Materiały i informacje

Harmonogram szkoleń
Pobierz listę najnowszych szkoleń otwartych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 47, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone