Inne strony: GAMMA DISCOVER
BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY

Misja Gammy

Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.

Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy uczestników szkolenia, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR.

Wiemy, iż wzmocnienie efektywności funkcjonowania całej organizacji poprzez szkolenia zależy od dokładnie przeprowadzonej analizy potrzeb i adekwatnym doborze formy współpracy – od wsparcia działań Klienta do kompleksowej realizacji projektu.
 

 

Zobacz w dziale:

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY
Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy uczestników szkolenia, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR.
Rozszerzamy przestrzeń rozwojową poza salę szkoleniową
Rozciągamy rozwój poza przestrzeń sal szkoleniowych. Rekomendujemy naszym Klientom szereg rozwiązań, które wspierają skuteczność warsztatów i treningów kompetencyjnych. Dla większej przejrzystości przekazu nasze propozycje umieściliśmy liniowo w procesie szkoleniowym – z pełną świadomością, że w zależności od kontekstu tylko niektóre z nich będą miały zastosowanie.
Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy
Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli  na bieżąco w zakresie najnowszych metod i trendów szkoleniowo-doradczych. Piszemy również po to, abyście dowiedzieli się kim jesteśmy i co robimy. Życzymy owocnej lektury.  

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.