W naszym DNA mamy orientację na rezultaty i skuteczność

Podejście

Wysłać pracownika na warsztaty lub szkolenia to inaczej zainwestować w jego rozwój i w rozwój firmy. Każda inwestycja powinna prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.
W Gammie bierzemy odpowiedzialność za tę część inwestycji, którą Państwo nam powierzają. Dbamy o to, aby każdy realizowany przez nas projekt podnosił skuteczność pracy uczestników, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR. Współpracujemy i wspieramy korporacje w opanowywaniu zmian, wdrażaniu transformacji organizacyjnej i przyspieszaniu społecznie odpowiedzialnej wydajności poprzez dopasowywanie ludzi, celów i strategii.
 
Spotkania z naszymi trenerami, mentorami, konsultantami traktujemy jak inwestycję Klientów w podniesienie efektywności pracowników, procesów, organizacji.  Zainwestowane zasoby finansowe i pozafinansowe zwracają z nawiązką, jeżeli dobierzemy odpowiedniego trenera, właściwą metodykę i dołożymy starań i uważności na każdym etapie procesu - od rozpoznania oczekiwań i realnych potrzeb, przez rozszerzenie przestrzeni rozwojowej poza salę szkoleniową, po mierzenie efektywności oraz rekomendacje  dotyczące podtrzymania efektów naszych działań.

Zobacz w dziale:

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REZULTATY
Według nas szkolenie jest inwestycją w rozwój firmy, i jako inwestycja powinno prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt szkoleniowy podnosił skuteczność pracy uczestników szkolenia, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR.
Rozszerzamy przestrzeń rozwojową poza salę szkoleniową
Rozciągamy rozwój poza przestrzeń sal szkoleniowych. Rekomendujemy naszym Klientom szereg rozwiązań, które wspierają skuteczność warsztatów i treningów kompetencyjnych. Dla większej przejrzystości przekazu nasze propozycje umieściliśmy liniowo w procesie szkoleniowym – z pełną świadomością, że w zależności od kontekstu tylko niektóre z nich będą miały zastosowanie.
Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy
Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli  na bieżąco w zakresie najnowszych metod i trendów szkoleniowo-doradczych. Piszemy również po to, abyście dowiedzieli się kim jesteśmy i co robimy. Życzymy owocnej lektury.  

Materiały i informacje

Harmonogram szkoleń
Pobierz listę najnowszych szkoleń otwartych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.