Gamma sp. j.

Artykuły


...
Sprzedaż

Sprzedaż jest obecnie pojęciem, które zawiera w sobie tak wiele różnorakich teorii, technik i różnych zwrotów, które budują zupełnie nowe spojrzenie na to, czym jest realizowani transakcji. Dlatego też, niezależnie od formy sprzedaży i jego przedmiotu trzeba wiedzieć, że zawsze będą obowiązywały te same zasady, które mogą zostać streszczone do truizmu, że klient jest naszym panem. Wbrew jednak staroświeckim pojęciom obecnie układ sił pomiędzy klientem a sprzedawca wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu.

...
Sprzedaż telefoniczna

Sprzedaż telefoniczna nie cieszy się szczególnie dobrą opinią. Często jest ona wręcz utożsamiana ze swoim natrętnym nawianiem do zakupów, na które nie mamy ochoty, ani tym bardziej czasu. Dlatego wielu sprzedawców nie przykłada szczególnej wagi do tej formy prezentowania swojej oferty. Tymczasem, prawidłowo prowadzona sprzedaż telefoniczna nie tylko może być satysfakcjonująca dla tak potencjalnych, jak i aktualnych klientów, ale przede wszystkim wyjątkowo skuteczna pod względem zysków przedsiębiorcy. Jak zatem rozmawiać przez telefon, żeby dokonać sprzedaży?

...
Sprzedaż internetowa

Rozwój sprzedaży w sieci stale postępuje i osiąga coraz wyższe wskaźniki. Dzisiaj można kupić w Internecie już niemal wszystko od artykułów spożywczych aż do produktów wysoko wartościowych. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, że rosnąca konkurencja wymusza na wirtualnych przedsiębiorcach konieczność stałego polepszania zarówno swojej oferty, jak i standardów obsługi klienta.

...
Sprzedaż B2B

Dobrze prowadzone negocjacje, w tym przede wszystkim te sprzedażowe będą głównym źródłem dochodów dla każdego przedsiębiorcy, nawet w okresie obniżonej koniunktury. Dlatego też tak ważne jest, by odbyć odpowiednie szkolenie z negocjacji, bo podstawą profesjonalnego wykonania pracy jest odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

...
Obsługa klienta

Każdy, kto miał okazję korzystać z usług biur obsługi klienta ma świadomość tego, jak różna może być opieka pracownika w takim punkcie. Wystarczy tylko porównać niektóre tego typu instytucje w urzędach państwowych lub innych publicznych ośrodkach, i na przykład jedno z miejsc obsług klienta w salonie sieci komórkowej.

...
Zadania sprzedawcy

Niezależnie od tego, jak duża jest firma, ilu ma pracowników i jak dobrze opracowane strategie sprzedaży trzeba pamiętać o tym, że na końcu całego łańcucha jest zawsze sprzedawca, który ma bezpośredni kontakt z klientem. Nawet jeżeli transakcja odbywa się poprzez internet lub telefoniczne, to właśnie on jest na pierwszej linii frontu walcząc o finalny sukces sprzedażowy.

...
Przyciąganie klienta

Choć cały proces sprzedaży jest złożony i posiada w toku trwania szereg ryzyk mogących wpływać na ostateczny finał danej transakcji to niewątpliwie jednym z najbardziej kluczowych momentów całej procedury jest to, by przyciągnąć klienta.

...
Cechy sprzedawcy

Nawet najlepsze szkolenie techniki sprzedaży nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, kiedy sprzedawca nie będzie odpowiednio reprezentował swojej firmy i danego produktu. Dlatego tez coraz więcej firm przywiązuje ogromne znaczenie do tego, jak wyglądają ich sprzedawcy, jak się wypowiadają i jakie wartości sobą reprezentują.

...
Różni klienci, różne techniki sprzedaży

Techniki sprzedaży są obecnie na tyle rozwinięte, że będąc konsumentem nawet nie uświadamiamy sobie, jak bardzo jesteśmy prześwietlani. Dobry sprzedawca, chcąc nam sprzedać swój towar będzie bowiem brał pod uwagę nie tylko to, co mówimy ale także nasz wygląd, wiek a nawet płeć.

...
Szkolenia sprzedażowe

Sprzedaż rozumiana, jako forma interakcji pomiędzy co najmniej dwoma osobami czy też podmiotami stała się jednym z podstawowych elementów działalności gospodarczej. Co ciekawe, bardzo wiele technik sprzedaży, a także negocjacji weszło do szeregu innych działalności.

...
Odpowiednie podejście do integracji czynnikiem gwarantującym zadowolenie

Praca w dużym przedsiębiorstwie kojarzy się z nieustannie narastającymi obowiązkami, które potrafią przytłoczyć człowieka.

...
Szkolenia wyjazdowe gwarancja jakości firmy

Dobre, szanujące się oraz posiadające renomę przedsiębiorstwo cechuje wiele czynników.

...
Rywalizacje sportowe w firmie

Nie od dziś wiadomo, iż sport to zdrowie, a regularne jego uprawianie przyczyni się do zachowania zdrowia na dłużej.

...
Integracja pracowników ważnym elementem profesjonalnego przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo, które zapewnia pracownikom rozrywki, jest poszukiwanym rozwiązaniem przez bardzo wiele osób.

...
Organizacja imprez firmowych

Zapewnienie rozrywek pracownikom danej firmy jest bardzo istotną kwestią. Chodzi tutaj nie tylko o zapewnienie możliwości zrelaksowania się po wielu godzinach ciężkiej pracy.

...
Gry team building

Team building zdobywa coraz większe uznanie w gronie pracodawców i kierowników zespołów. Szkolenia w tym zakresie są branżą, które rośnie w zasadzie z kwartału na kwartał.

...
Skuteczny teambuilding

Zasadniczą kwestią, która odróżnia prosty wyjazd integracyjny od profesjonalnego podejścia do kwestii zgrywania ze sobą pracowników to przede wszystkim możliwość wpływania na procesy zachodzące pomiędzy uczestnikami danego szkolenia czy wyjazdu.

...
Pozytywne efekty działania team building

Dla wielu pracodawców realizowanie wyjazdów integracyjnych, czy innych form w ramach których pracownicy mieliby się ze sobą zgrywać, to przede wszystkim koszt, który nie przynosi wymiernych korzyści.

...
Proces tworzenia zespołu

Integracja pracowników rozumiana jest z reguły, jako forma wzajemnych relacji, które mają mieć swoje przełożenie na kontakty towarzyskie i sympatyczną atmosferę w toku pracy.

...
Pomidorowe oblężenie

Team building to pojęcie, które łączy w sobie popularną integrację pracowników z ich zgrywaniem i tworzeniem synergii, które ma prowadzić do dążenia grupy w jednym kierunku.

...
Scenariusze team building

Szukając odpowiedniego scenariusza zabaw czy gier budujących zespół trzeba pamiętać, że nie wszystko jest dla wszystkich.

...
Team building a sport

Praca w zespole lub też grupie to zadanie, które często przerasta nie tylko samych współpracowników, ale także ich przełożonych.

...
Team building dla windykacji

Praca w windykacji długów nie należy do szczególnie przyjemnych. Zwłaszcza kiedy mówimy, o zobowiązaniach wynikających z płatności drażliwych, takich jak opłaty czynszowe, czy kredyty konsumenckie.

...
Skuteczny teambuilding

Wraz ze zmianami zachodzącymi na polskim rynku pracy, zmianie podlega także filozofia tego, jak ma wyglądać praca.

Zobacz artykuły na kolejnych podstronach: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o twoich potrzebach
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550, biuro@projektgamma.pl
*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone