Inne strony: GAMMA DISCOVER

Dlaczego warto szkolić się z Excela

Microsoft Office Excel jest arkuszem kalkulacyjnym wykorzystywanym w pracach biurowych w praktycznie wszystkich firmach zarówno małych, średnich jak i dużych.

zdjęcie - Dlaczego warto szkolić się z Excela

Excel - funkcje tekstowe


Bardzo wielu pracodawców przepytuje potencjalnych kandydatów na dane stanowisko wymagające co najmniej podstawowej znajomości tego programu o wykorzystanie w praktyce tych najbardziej popularnych i przydatnych funkcji.

Z Excelem można robić niemal wszystko - wprowadzać dane statystyczne, tworzyć wykresy, prowadzić część obliczeń związanych z księgowością, zestawiać raporty, tworzyć biznesowe analizy, tworzyć list pracowników, wyliczać nagrodzenia, tworzyć tabele matematyczne i finansowe itp.

Praca biurowa to nie jedyne miejsce gdzie przydaje się minimalna nawet znajomość tego arkusza kalkulacyjnego, bowiem może on pomagać w prowadzeniu obliczeń związanych z domowym budżetem, dzięki czemu łatwiej będzie nam zaplanować nasze wydatki tak by gotówka nie skończyła nam się na długo przed kolejną wypłatą.

Niektórzy korzystają z Excela dla porównania zysków jakie osiągnąć mogą z korzystania z lokat w poszczególnych bankach po to, by wybrać możliwie jak najkorzystniejszą dla ich przyszłego budżetu. Jeśli mamy nieco wolnej gotówki warto udać się na szkolenie z Excela. W zależności od stopnia zdobytej dotychczas wiedzy możemy udać się kurs podstawowy, średniozaawansowany czy też zaawansowany.

Po pomyślnym zakończeniu takiego kursu ( czyli pozytywnym wyniku przeprowadzonego egzaminu) otrzymamy wartościowy certyfikat potwierdzający zdobyte przez nas umiejętności ( którymi pochwalić się będziemy mogli w razie potrzeby przed potencjalnym pracodawcą).


Szkolenia Eksperckie. Zobacz nasze szkolenia:
Wybierz najlepszych ekspertów z dziedziny prawa, IT, nieruchomości. Zapraszamy
Szkolenia prowadzone są dość często w każdym większym mieście na terenie naszego kraju, dlatego bez najmniejszych problemów znajdziemy taki, na który nie trzeba będzie długo dojeżdżać.

Wybierając szkołę czy inne miejsce do obycia nauki obsługi arkusza kalkulacyjnego warto kierować się nie liczbą zajęć teoretycznych a liczbą godzin na zajęcia praktyczne, bowiem one najlepiej zobrazują nam poprawne wykorzystanie wielu funkcji jakie kryje w sobie Microsoft Office Excel.

Najefektywniejsza nauka to ta w niewielkich grupach, gdzie prowadzący będzie w stanie więcej czasu poświęcić na szczegółowe wyjaśnienie wszystkich problematycznych zagadnień każdej osobie w razie zaistniałych niejasności.
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
INCOTERMS 2010®
Najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji terminów handlowych
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Przejdź do działu strefy wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

Najbardziej poczytne materiały WikiGamma:

Główną przyczyną, dla której firmy i organizacje decydują się podnieść kompetencje swoich pracowników w obszarze zarządzania projektami jest dynamika otaczającego nas świata. Kapryśna ekonomia, skracające się cykle produkcyjne, zmiany technologiczne, polityczne, prawne, demograficzne i kulturowe kształtują coraz wyższe oczekiwania klientów.
Grywalizacja lub gamifikacja to w Polsce stosunkowo młoda forma motywowania określonych grup m.in. takich jak zespół sprzedażowy, dział IT lub HR czy studenci i uczestnicy szkoleń, działających we wspólnym celu. Aby odczarować nieco ten temat dobrze jest przyjrzeć się mu od podstaw.
Rynek pracy staje się rynkiem pracownika, rotacja pracowników stale rośnie. Stare metody zarządzania tracą na efektywności i współcześni menadżerowie stają przed koniecznością wypracowania nowych modeli, dostosowanych do nowej rzeczywistości. Te wyzwania to coś, do czego warto się przyzwyczaić, bo millenialsi niedługo będą dominującą grupą pokoleniową na rynku pracy.
Szanowni Państwo! Od momentu powstania, metodyki zwinne zyskują coraz większą popularność w różnych dziedzinach biznesu, wspierając organizacje z niemal wszystkich branży w sprawnym zarządzaniu projektami oraz codziennymi działaniami w takich obszarach, jak: informatyka, strategia, komunikacja, sprzedaż, marketing oraz HR. Metodyki Agile umożliwiają efektywne i szybkie budowanie wartościowych rozwiązań wysokiej jakości, wspierają usprawnianie procesów i rozwój kompetencji w zespołach wytwórczych dzięki koncentracji takich koncepcji, jak: inspekcja, adaptacja, ciągłe doskonalenie czy samoorganizacja, bez których żadna firma chcąca działać w dynamicznym środowisku nie jest w stanie budować przewagi rynkowej.
Sukces firmy zależy od ludzi w niej pracujących, a kluczowi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla tego sukcesu, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.
Szanowni Państwo! Model mocnych stron Gallupa jest dzisiaj tak aktualny jak nigdy wcześniej. Zmiany pokoleniowe, motywacja 3.0 , tzw. rynek pracownika oraz poszukiwanie rozwiązań HR-owych, które jednocześnie podnoszą efektywność organizacji i satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy – wszystkie te zjawiska stanowią ogromne wyzwania dla działów HR w Polsce i na świecie. Praca na talentach i mocnych stronach wg metodologii Gallupa na pewno pomaga zamienić wyzwania w rezultaty. Życzymy owocnej lektury! Zespół Gamma

Kolejne artykuły

Arkusz kalkulacyjny to nie tylko cała masa cyferek. Są sytuacje gdzie w arkuszu pracujemy nie na liczbach a na konkretnym tekście, dlatego warto zapoznać się choćby z podstawowymi informacjami dotyczącymi funkcji tekstowych w Excelu.
Excel to program z którym bardzo duża grupa ludzi spotyka się nie tylko w swojej pracy zawodowej niemal każdego dnia. Jedni się go boją, przed innymi nie ma najmniejszych tajemnic. Niestety póki co ta pierwsza grupa jest zdecydowanie liczniejsza.
Szkolenia na przewozy nienormatywne nie odbywają się często być może dlatego że nie ma na nie aż tylu chętnych jak na inne podobne rodzaje kursów dla przewoźników.
Kurs na przewóz rzeczy jest potoczną nazwą określającą wszystkie szkolenia uprawniające do przewozu towarów autem znacznie cięższym niż 3, 5 tony.
Taksówkarzem nie można zostać posiadając jedynie dobre auto i prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Koniecznie jest odbycie również odpowiedniego kursu. Aby móc do niego przystąpić należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać prawo jazdy kategorii B. Szkolenie powinno kierowce bardzo dobrze przygotować do czekającego go egzaminu po którego zdaniu otrzymuje uprawnienia do jazdy taksówką.
Poprzedni artykuł
Obecny artykuł
Dlaczego warto szkolić się z Excela
Następny artykuł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.