Gamma sp. j.

Wideo


...
Warsztaty integracyjne - Gamma Discover

Warsztaty integracyjne prowadzimy zgodnie z cyklem Kolba, w myśl którego człowiek poprzez doświadczenie lepiej stosuje w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności.

...
Sztuki korporacyjne - Gamma Discover

Sztuki korporacyjne to propozycja skierowana do wszystkich pracodawców, którym zależy na wzmocnieniu zrozumienia misji, wizji oraz wartości firmowych przez pracowników.

...
Projekty CSR - Gamma Discover

Proponowane przez nas projekty o statusie Corporate Social Responsibility są wyjątkowe,gdyż łączą ze sobą rozwój konkretnych umiejętności i kompetencji uczestników oraz charytatywną działalność wzmacniającą prospołeczne postawy i nastawienie.

...
Marcin Juchniewicz - Gamma Discover

MARCIN JUCHNIEWICZ: psycholog, trener, coach, Dyrektor projektu Gamma Discover. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

...
Inteligentne projekty - Gamma Discover

Kreujemy środowisko, w którym teoria przekładana jest na praktykę. Wszelkie koncepcje teoretyczne, modele, struktury oraz oczekiwane postawy mają szansę być przetestowanymi w praktyce.

...
Gry scenariuszowe i LARPY - Gamma Discover

Gry scenariuszowe - Uczestnicy podzieleni na współpracujące ze sobą podgrupy muszą wykazać się wiedzą i wszechstronnością w wykonywaniu różnorodnych zadań.

...
Eventy - Gamma Discover

Eventy tematyczne dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg eventów oraz ramy czasowe dostosowywane są każdorazowo do Państwa oczekiwań.

...
Czym jest Gamma Discover? - Gamma Discover

Zespół Gamma Discover tworzą ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz eventowej.

...
Atrakcje wieczorne - Gamma Discover

Wyjątkowe wydarzenia, których niepowtarzalny klimat wprawi uczestników w dobry nastrój i uczyni imprezę firmową niezwykłym przeżyciem.

...
Coaching - Definicja coachingu

Prowadząca wywiad, Kamila Góralczyk-Kisiel, pyta Coacha ICF PCC Coach, Trenera CoachWise ™, Joannę Baranowską o to, kim jest coach i czym się zajmuje, a także czym jest coaching.

...
Coaching - Trener vs. Coach

Prowadząca wywiad, Kamila Góralczyk-Kisiel, rozmawia z Coachem ICF PCC Coach, Trenerem CoachWise ™, Joanną Baranowską, na temat tego jaka jest różnica między trenerem, a coachem, a także jakie są zadania każdego z nich.

...
Coaching - Kiedy sięgamy po Coacha

Prowadząca wywiad, Kamila Góralczyk-Kisiel, rozmawia z Coachem, ICF PCC Coach, Trenerem CoachWise ™, Joanną Baranowską, na temat tego, w jakich sytuacjach może nam się przydać pomoc coacha.

...
Coaching - Długość procesu coachingowego

Prowadząca wywiad Kamila Góralczyk-Kisiel rozmawia z ICF PCC Coach, Trenerem CoachWise ™, Joanną Baranowską, o standardowej długości procesu coachingowego, a także o tym, jak wybrać coacha odpowiedniego dla naszych potrzeb.

Zobacz artykuły na kolejnych podstronach: 1

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o twoich potrzebach
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550, biuro@projektgamma.pl
*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone