Gamma sp. j.


Akademia Trainer’s Essential Skills
to innowacyjny projekt skierowany do wszystkich, którzy pracują lub planują rozpoczęcie kariery w obszarze: Szkoleń, Rozwoju oraz na stanowiskach Trenerów Biznesu, Trenerów Wewnętrznych Produktowych, Sprzedaży  czy Managerów.  Łączy on w sobie cechy intensywnego szkolenia oraz praktycznego stażu: nasi absolwenci posiadają nie tylko wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń, ale również będą mogli sprawdzić się w roli trenera pod okiem doświadczonych fachowców.

Akademia TES to skoncentrowane i wielowymiarowe szkolenie wyposażania przyszłych trenerów biznesu w kluczowe narzędzia pozwalające na wykonywanie tego zawodu. TES składa się z następujących etapów:

  • Intensywny trening interpersonalny – (40 godzin) TES rozpoczyna się czterodniowym treningiem interpersonalnym, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję zdobyć bogatą informację zwrotną na swój temat w kontekście budowania kontaktu z drugim człowiekiem.
  • Program szkoleniowy – trzon TES ukierunkowany jest na przekazanie i wytrenowanie przez uczestników narzędzi tworzących warsztat trenerski. Obejmuje on m.in.: identyfikację potrzeb szkoleniowych, projektowanie i organizację szkoleń, pracę z procesem grupowym, techniki i narzędzia trenerskie, budowanie wizerunku i sztukę wystąpień publicznych. Szczególny nacisk położony jest na przyswojenie przez uczestników praktycznych umiejętności prowadzenia szkoleń dla biznesu. Poznają oni ich specyfikę oraz typowe praktyki w tym obszarze trenerskim.
  • Certyfikacja – każdy z uczestników szkolenia podejdzie do praktycznego egzaminu pozwalającego na uzyskanie certyfikatu Akademii. Egzamin ma formę próbki szkolenia samodzielnie skonstruowanego przez uczestnika. Pozytywny wynik egzaminu zostaje poświadczony certyfikatem ukończenia Akademii Trainer’s Essential Skills.
  • Praktyka – po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie praktycznym, uczestnik otrzymuje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach w charakterze co-trenera. Jego doświadczenie zostaje udokumentowane w postaci aneksu do certyfikatu. Po szkoleniach uczestnik tworzy profesjonalne raporty trenerskie z przeprowadzonych szkoleń pod superwizją koordynatorów. Otrzymuje również informację zwrotną od trenerów, z którymi współprowadził szkolenia.

Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym. Trening interpersonalny odbywa się w ciągu jednego weekendu i dwóch dni poprzedzających. Dni programu szkoleniowego realizowane są  w co drugą sobotę, przez trzy miesiące. Terminy certyfikacji oraz praktyki są ustalane z uczestnikami indywidualnie.

Po ukończeniu Akademii Trainer’s Essential Skills uczestnik posiada podstawy do rozwijania swoich umiejętności trenerskich oraz podnoszenia kwalifikacji jako trener biznesu czy trener sprzedaży na profesjonalnym poziomie. Struktura programu poparta wieloletnim doświadczeniem czołowych polskich trenerów pozwala nam intensywnie i kompleksowo rozwijać wschodzące talenty. Nasi absolwenci zyskują solidny ekwipunek wiedzy oraz doświadczeń pozwalających na budowanie swojego trenerskiego portfolio i zdobywania kolejnych certyfikacji. Akademia trenerów biznesu jest dla Ciebie! Dowiedz się, jak wygląda prowadzenie szkoleń.

-1http://www.projektgamma.pl/uploads//images/topy//tes_top_home.jpg
...
Program TES

Na program Akademii Trainer's Essential Skills składa się trening interpersonalny oraz sześć zjazdów, podczas, których uczestnicy rozwiną w sobie umiejętności związane z: dydaktyką i projektowaniem szkoleń, umiejętnościami prezentacyjnymi, pracą z oporem, sztuką samplingów szkoleniowych oraz adaptacją i projektowaniem gier szkoleniowych. Akademia rozwija umiejętności które pozwalają na skuteczną pracę w zawodzie trenera oraz świadome zarządzanie procesem szkoleniowym.

...
Trenerzy prowadzący Akademię

To, co czyni Akademię Trainer's Essential Skills absolutnie wyjątkową to osoby prowadzących. Trenerzy prowadzący zajęcia w ramach Akademii to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, znający go od podszewki.  To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i charyzmie uczestnicy wyjdą z umiejętnościami  pozwalającymi na projektowanie i realizowanie własnych projektów szkoleniowych.

...
Terminy, logistyka, cena

Tu zamieściliśmy informacje na temat harmonogramu zjazdów VIII edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz aktualne promocje. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz do kontaktu z project managerem Akademii. Cena szkolenia to 1 miesięczne wynagrodzenie trenera biznesu!

...
Nagrody

Akademia Trenerów Trainer's Essentail Skills, jako jedyna akademia trenerska w Polsce została nagrodzona przez Krajowe Ramy Kwalifikacji za efekty kształcenia.  II miejsce w konkursie "Liczą się efekty!" to z jednej strony obiektywna ocena naszych wyników a z drugiej ogromna motywacja do tego, abyśmy stawiali przed sobą jeszcze wyższe wymagania.

...
Doświadczenie

Fakty mówią same za siebie: do tej pory zorganizowaliśmy już VIII edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz ponad 300 dni zamkniętych szkoleń TTT! Dla nas liczą się przede wszystkim efekty, dlatego Gamma już od 3 lat niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej. To najlepszy dowód profesjonalizmu naszych trenerów i zaangażowania, wynikającego z pasji i doświadczenia.

...
Quiz

Zastanawiasz się, czy zawód Trenera Biznesu jest dla Ciebie?
Zrób test i sprawdź to!

...
Kontakt i formularz zgłoszeniowy

Zastanawiasz się, czy zawód Trenera Biznesu jest dla Ciebie?
Zrób test i sprawdź to!

10 lat
Doświadczenia
VIII
Edycji
660
Godzin Szkoleniowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agnieszka Kazubska
Project Manager

tel: +48 517 081 300
tel: +48 22 266 02 37

a.galinska@projektgamma.pl

*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone