Gamma sp. j.

Trenerzy prowadzący Akademię

Trenerzy prowadzący Akademię TES to osoby zarówno z dużym doświadczeniem biznesowym (praca na stanowiskach menedżerskich i sprzedażowych), jak i umiejętnościami trenerskimi zdobytymi poprzez wykształcenie psychologiczne bądź certyfikowane szkoły trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie na salach szkoleniowych i nie tylko.


Prowadzący:


Emilia Wiśniewska


Emilia Wiśniewska

Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej Akademii Trenerskiej TES.

Dziennikarka, etyk i filozof, ekspert w dziedzinie ewaluacji szkoleń, autorka cenionych publikacji w obszarze tzw. kompetencji miękkich.
Przede wszystkim bardzo doświadczony trener – ponad 1000 dni szkoleniowych z tematyki przywództwa, efektywności osobistej, sprzedaży.
Jej warsztat trenerski bazuje na łączeniu wysokiej charyzmy, energii z uważnością. Uczy jak budować autorytet trenerski w sposób naturalny i autentyczny.
W pracy trenerskiej kieruje się zasadą:
"Nie próbuj nigdy robić drugiego człowieka takim, jakim ty sam jesteś. Miej świadomość , że jeden egzemplarz z twojego rodzaju wystarczy"

Do tej pory zrealizowała ponad 120 dni szkoleń trenerskich.
Konrad Kuspit


Konrad Kuśpit

Trener, konsultant, ekspert w systemowym podejściu do rozwoju

Wieloletni menedżer, sprzedawca, przedsiębiorca. Zorientowany w procesie szkoleniowym na rezultaty. Przygotowując szkolenie definiuje cele wszystkich klientów szkolenia – uczestników, przełożonych, HR’u i biznesu.
Doświadczony trener – zrealizował ponad 2000 dni szkoleniowych dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, korporacji i administracji publicznej.
Buduje swoją skuteczność poprzez łączenie doświadczeń biznesowych z wysokimi umiejętnościami trenerskimi.
Podczas Akademii nauczy jak wpleść orientację na rezultaty w każdy krok, decyzję, działanie trenerskie.
Hołduje zasadzie „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu”

Do tej pory zrealizował ponad 100 dni szkoleń trenerskich.
Mariusz Chałat


Mariusz Chałat

Doświadczony menedżer, aktor i trener z prawie 20 letnim doświadczeniem.

W pracy zawodowej kierował dużymi zespołami, realizował projekty o dużej odpowiedzialności, wykształcił wielu menedżerów w ramach sukcesji zawodowej.
Łączy ogromną wiedzę życiową z modelami szkoleniowymi – Dilts’a, MBTI, DISC’a i MBTI w prowadzeniu szkoleń.
Dla uczestników Akademii jak i dla kolegów i koleżanek w środowisku jest kompasem etycznym w pracy trenerskiej. Uważa, że nieumiejętnie poprowadzone szkolenie mocno zaszkodzić.
Uważa, że nieumiejętnie poprowadzone szkolenie może mocno zaszkodzić.

Do tej pory zrealizował ponad 120 dni szkoleń trenerskich.
Anna Kazakow


Anna Kazakow

Aktywistka społeczna, mediator, mówca motywacyjny, team builder i trener z doświadczeniem liczonym w setkach dni szkoleniowych

Swój warsztat trenerski buduje w oparciu o zasadę, że najpierw trzeba doświadczyć, żeby potem zrozumieć. Projektowane przez nią moduły szkoleniowe są atrakcyjne w formie , skłaniające do refleksji i dające impuls do zmiany posiadanych nawyków.
Jako koordynatorka wielu akademii trenerskich potrafi doradzić trenerom stawiającym pierwsze kroki w zawodzie – jakich błędów unikać i jak znaleźć w sobie siłę, aby uzyskać w tej profesji sukces.
Jest ambasadorką nurtu szkoleń przyjaznych dla pokoleń Y i Z – zarówno w formie jak i w treści.
Jej credo życiowe i zawodowe: „Słuchaj ludzi”. Im mniej mówisz, tym więcej dowiadujesz się o potrzebach i oczekiwaniach innych.

Do tej pory zrealizowała ponad 150 dni szkoleń trenerskich.
Piotr Kiembłowski


Piotr Kiembłowski

Psycholog, psychoterapeuta, jednocześnie trener z doświadczeniem w biznesie.

Od początku w Akademii TES odpowiedzialny za trening interpersonalny. Wiedza i doświadczenie terapeutyczne wraz ze szlifem biznesowym sprawiają, że trening interpersonalny prowadzony przez niego ma adekwatną głębokość i intymność – pozwala otworzyć się grupie, ale nie staje się terapią grupową.
Stały rozwój zapewnia mu praca naukowa. Od 1996 zł pracuje na Wydziale Psychologii UW i w SWPS zajmując się pracą dydaktyczną i prowadząc badania w obszarze psychologii klinicznej. W 2005r. obronił pracę doktorską.
Jest doświadczonym trenerem biznesu.

Wierzy, że: Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.


+48 517 081 300
a.galinska@projektgamma.pl
formularz kontaktowy
Poprzednia zakładka
Obecna zakładka
Trenerzy prowadzący Akademię
Następna zakładka
Program TES

Na program Akademii Trainer's Essential Skills składa się trening interpersonalny oraz sześć zjazdów, podczas, których uczestnicy rozwiną w sobie umiejętności związane z: dydaktyką i projektowaniem szkoleń, umiejętnościami prezentacyjnymi, pracą z oporem, sztuką samplingów szkoleniowych oraz adaptacją...

Trenerzy prowadzący Akademię

To, co czyni Akademię Trainer's Essential Skills absolutnie wyjątkową to osoby prowadzących. Trenerzy prowadzący zajęcia w ramach Akademii to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, znający go od podszewki.  To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i charyzmie uczestnicy wyjdą...

Terminy, logistyka, cena

Tu zamieściliśmy informacje na temat harmonogramu zjazdów VIII edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz aktualne promocje. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz do kontaktu z project managerem Akademii. Cena szkolenia to 1 miesięczne wynagrodzenie...

Nagrody

Akademia Trenerów Trainer's Essentail Skills, jako jedyna akademia trenerska w Polsce została nagrodzona przez Krajowe Ramy Kwalifikacji za efekty kształcenia.  II miejsce w konkursie "Liczą się efekty!" to z jednej strony obiektywna ocena naszych wyników a...

Doświadczenie

Fakty mówią same za siebie: do tej pory zorganizowaliśmy już VIII edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz ponad 300 dni zamkniętych szkoleń TTT! Dla nas liczą się przede wszystkim efekty, dlatego Gamma już od 3 lat...

Quiz

Zastanawiasz się, czy zawód Trenera Biznesu jest dla Ciebie? Zrób test i sprawdź to!

Kontakt i formularz zgłoszeniowy

Zastanawiasz się, czy zawód Trenera Biznesu jest dla Ciebie? Zrób test i sprawdź to!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agnieszka Kazubska
Project Manager

tel: +48 517 081 300
tel: +48 22 266 02 37

a.galinska@projektgamma.pl

*wymagane
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone