Inne strony: GAMMA DISCOVER
Dla tych, którzy nie robią sobie wakacji od rozwoju ☺

Letnia Akademia HR

Letnia Akademia HR to znakomity sposób, aby wykorzystać okres wakacji w praktyczny i efektywny sposób jednocześnie rozwijając swoje kompetencje zawodowe. Poszczególne tematy warsztatów zostały zaprojektowane tak, aby po powrocie do pracy Uczestnicy mogli wdrożyć gotowe narzędzia w realizacji swoich codziennych zadań.

Do wyboru polecamy Państwu 3 warsztaty:

  • Employer Branding - czyli jak skutecznie budować markę pracodawcy
  • Onboarding, jak skutecznie wdrożyć nowego pracownika?
  • Corporate wellness i Wellbeing
6 lipiec 2018 Warszawa
Jak wykorzystać siłę opiniotwórczą pracowników i ich środowiska, aby firma wydawała się atrakcyjna jako pracodawca, przyciągała dobrych specjalistów oraz współpracowników, ograniczała kosztowną fluktuację kadr i jednocześnie budowała pożądaną reputację na rynku?
13 lipiec 2018 Warszawa
Onboarding, czyli przygotowanie pracownika do objęcia stanowiska pracy oraz zintegrowanie go z jej celami jest niezwykle istotnym procesem w każdej Organizacji. Wyniki  badań  nie  pozostawiają złudzeń - w ciągu pierwszych 45 dni od zatrudnienia z pracy rezygnuje  ponad 20 proc. pracowników. Jak zatrzymać dobrego pracownika i tym samym nie powielać kosztownych procesów rekrutacyjnych?
20 lipiec 2018 Warszawa
Corporate Wellness jest koncepcją zbudowaną wokół idei, że ludzie w organizacji i wokół organizacji są najcenniejszym zasobem, który sprzyja realizacji jej celów. W związku z tym, ich dobre zdrowie i kondycja (fit-ness) oraz psychologiczny dobrostan (well-being) stanowi przedmiot uwagi oraz długofalowej strategii i komunikacji przedsiębiorstwa (well-ness).

Gdzie i kiedy?

  • Miejsce: Warszawa
  • Kiedy: 6 – 20.07 w piątki od godziny 8.30 do 15.00

Dlaczego warto?

  • Warsztaty oparte są na najnowszej wiedzy oraz narzędziach, które będą mogli Państwo zastosować w swojej codziennej pracy.
  • Do każdego z jednodniowych szkoleń przygotowaliśmy zadanie w duchu follow up, które ułatwi transfer wiedzy zdobytej w trakcie szkolenia na poziom funkcjonowania zawodowego Uczestników.
  • Wszystkie szkolenia proponujemy w wakacyjnej cenie – 650 zł netto/os.
  • A przy okazji można zacząć weekend w piątek już o godzinie 15.00 :)

UWAGA: w pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia osób chcących zapisać się na wszystkie warsztaty z danej ścieżki. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zostaną otworzone dodatkowe grupy umożliwiające realizację  wyłącznie wybranych warsztatów.

Zobacz w dziale:

Zamiast popychać ludzi, lepiej ich pociągać
Jest wiele dróg budowania efektywności firmy poprzez rozwój kadry menedżerskiej. Wybór skutecznego podejścia wymaga uwzględnienia kultury organizacyjnej, dojrzałości kadry oraz stawianych przed nią wyzwań. Wierzymy, że odpowiednie sprofilowanie szkoleń i stworzenie procesu rozwoju wychodzącego poza ramy samego szkolenia (portfolio narzędzii pre work , follow up) pozwoli dokonać realnej,...
Uruchamiamy napęd sprzedażowy poprzez szkolenia
Nasze szkolenia sprzedażowe podnoszą sprzedaż. Wzrost wyników uzyskujemy zarówno poprzez drobne modyfikacje zachowań sprzedażowych, oddziaływanie na postawy i przekonania  jak również przez tworzenie nowych standardów w tym obszarze.  Duża część projektów sprzedażowych wymaga zaprojektowania procesu od podstaw, tworzenia nowych unikalnych rozwiązań szkoleniowych. Dlatego poniższe propozycje...
Pozwalamy opuścić strefę komfortu w bezpieczny sposób i rozwinąć umiejętności
Szkolenia interpersonalne eksplorują zarówno sferę zawodową jak i prywatną - w duchu life work balanced. Poszczególne moduły zaprojektowane są w taki sposób, aby uczestnicy budowali w sobie silną motywację do wprowadzenia zmiany i utrzymania jej na tyle długo by utrwaliła się na dobre. Poniżej prezentujemy najczęściej realizowane szkolenia z tego obszaru.
Aby wygrać na rynku, musisz najpierw wygrać w miejscu pracy
Nasze szkolenia  HR są odpowiedzią na współczesne potrzeby pracowników. Zarządzanie pokoleniami, turkusowy sposób zarządzania, design thingking, wolontariat pracowniczy – to wszystko tematy, które zagospodarowują potrzebę sensu, współuczestnictwa,  rozumienia własnej roli w organizacji. Warsztaty, które Państwu proponujemy oparte są na najnowszej wiedzy oraz narzędziach, które będą mogli...
Dla tych, którzy nie robią sobie wakacji od rozwoju ☺
Letnia Akademia HR to znakomity sposób, aby wykorzystać okres wakacji w praktyczny i efektywny sposób jednocześnie rozwijając swoje kompetencje zawodowe.
Dla tych, którzy nie robią sobie wakacji od rozwoju ☺
Letnia Akademia Managera to znakomity sposób, aby wykorzystać okres wakacji w praktyczny i efektywny sposób jednocześnie rozwijając swoje kompetencje zawodowe.
Zamień sezon ogórkowy w sezon szkoleniowy ☺
Letnia Akademia Handlowca to znakomity sposób, aby wykorzystać okres wakacji w praktyczny i efektywny sposób jednocześnie rozwijając swoje kompetencje zawodowe.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.