Inne strony: GAMMA DISCOVER
Nic nie powstrzyma człowieka o właściwej postawie mentalnej przed osiągnięciem swoich celów

Treningi mentalne

Nic nie pomoże człowiekowi o złym mentalnym nastawieniu. To, jakie osiągamy rezultaty, zależy od tego, w jaki sposób działamy. To, w jaki sposób działamy, zależy od tego, w jaki sposób myślimy.

Wiele firm jest gotowych na inwestowanie w rozwój umiejętności swoich pracowników (np. techniki sprzedaży i negocjacji dla handlowców, techniki zarządzania dla menedżerów itp.). Lecz jak wynika z wielu badań i analiz biznesu, najlepsze rezultaty osiągają pracownicy i menedżerowie, którzy dysponują kombinacją umiejętności praktycznych oraz umiejętności mentalnych (źródło: Alexandra Fürst, Halmstad University, „Mental skills at business setting”).

Umiejętności mentalne to zdolność do osiągania lepszych rezultatów dzięki kształtowaniu swojego sposobu myślenia i  nastawienia oraz przekonań pozwalających przejść na wyższy poziom skuteczności.

Celem treningów mentalnych jest osiągnięcie przez uczestników maksymalnej efektywności w wykorzystywaniu swojego potencjału i uzdolnień poprzez  nauczenie się korzystania z technik kognitywnych  oraz narzędzi mentalnych.

Rozwijanie umiejętności mentalnych pracowników,  takich jak: samomotywacja, radzenie sobie z trudnościami i niepowodzeniami, a także myślenie w kategoriach sukcesu zespołowego, a nie tylko indywidualnego wspiera zarówno osobistą efektywność pracowników, jak i ma bardzo pozytywny wpływ na rezultaty osiągane przez firmę.

szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Spadek motywacji ma miejsce wówczas, gdy doświadczamy znużenia, apatii lub frustracji w pracy. Warsztaty Flow są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć pasję w swojej pracy i zwiększyć wewnętrzną motywację.
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Aż 62% pracowników nie jest zainteresowanych tym, czy ich firma odniesie sukces. Wynika to z powszechnego deficytu odpowiedzialności i postaw typu „robię tylko swoje, a reszta mnie nie interesuje”. Udział w warsztatach pomaga uczestnikom w wytworzeniu pomiędzy sobą kultury wzajemnego wsparcia i wspólnej odpowiedzialności za wyniki zespołu i firmy.
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Sprzedaż bez porażek jest iluzją. Mimo to większość tradycyjnych szkoleń dla handlowców wyposaża ich w kolejne techniki, jak osiągnąć więcej, nikt nie mówi im co zrobić z przegraną. Jak szybko wyjść z mentalnego zniechęcenia i skutecznie budować napęd sprzedażowy?  Dzięki naszemu treningowi mentalnemu dowiesz się, jak to zrobić.

Zobacz w dziale:

Nic nie powstrzyma człowieka o właściwej postawie mentalnej przed osiągnięciem swoich celów
Nic nie pomoże człowiekowi o złym mentalnym nastawieniu. To, jakie osiągamy rezultaty, zależy od tego, w jaki sposób działamy. To, w jaki sposób działamy, zależy od tego, w jaki sposób myślimy. Wiele firm jest gotowych na inwestowanie w rozwój umiejętności swoich pracowników (np. techniki sprzedaży i negocjacji dla handlowców, techniki zarządzania dla menedżerów itp.). Lecz jak wynika z...
Espresso rozwojowe w atrakcyjnej formie
Warsztaty essence learningowe są zwięzłe, skuteczne i przyjazne w organizacji. To krótkie formy szkoleniowe zapewniające natychmiastowy efekt dzięki skupieniu się na jednym wąskim zagadnieniu. To rozwiązanie docenią wszyscy zajęci pracownicy i menedżerowie, dla których przeznaczenie jednego lub dwóch dni na szkolenie jest zbyt uciążliwe.  Forma warsztatów essence learningowych idealnie...
Diagnozę, rekomendacje, rozwój wspieramy licencjonowani narzędziami
Warunkiem koniecznym skutecznego rozwoju jest silna motywacja uczestników. W wielu sytuacjach można ją uzyskać poprzez narzędzia diagnostyczne, takie jak: Fris®, Gallup®, Insight®, MBTI®, DISC®, Mindsonar®, Thomas ™ . Są to rozwiązania przeznaczone zarówno dla menedżerów, jak i sił sprzedaży i HR.
Jesteśmy zespołem ekspertów, których łączy pasja i zaangażowanie do tworzenia autorskich rozwiązań w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Dzięki temu z sukcesem wspieramy organizacje z różnych branż w podejmowaniu strategicznych decyzji oraz realizacji ambitnych celów biznesowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie doradcze oraz biznesowe zdobywane również w działach HR polskich firm i międzynarodowych korporacji.
Jeśli znasz samego siebie przetrwasz setki bitew
COACH pomaga w głębszym zrozumieniu sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji; a dzięki swojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich zastosowania dąży do wydobycia z Klienta potrzebnych rozwiązań i strategii, ukierunkowuje klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu i wykorzystaniu możliwości.
Jeśli nie podoba Ci się układ kart na stole... wywróć stół
Transfer From Highfliers – metoda pozwala na stworzenie skutecznego modelu sprzedaży na bazie zachowań najskuteczniejszych pracowników sprzedaży. Model jest dopasowany do działu sprzedaży, sprzedawanych produktów i specyfiki rynku.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Wyzwania
Case studies – najczęstsze problemy i nasze rozwiązania
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje
Recenzje książek
Artykuły
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.