Inne strony: GAMMA DISCOVER
LARP (live action role-playing). Uczestnicy jako ekipa filmowa doświadczają i uczą się zarządzania zmianą

Hollywood Land

Projekt Edutainment oparty na formacie LARP, czyli life action role playing. LARP jest metodą pracy grupowej wykorzystującą elementy gier i sztuki. Uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść, odgrywają role podobnie do improwizowanego teatru. Akcja LARPA może być osadzona zarówno w świecie rzeczywistym, jak i fikcyjnym. Reżyser i scenarzysta w jednej osobie, zwany Larpmasterem, jako jedyna osoba zna scenariusz w całości.

Reszta uczestników staje się aktorami – wcielają się w swoje postacie i odgrywają przydzielone im role w tworzonej wspólnie historii. To, co mówią, jest traktowane jako wypowiedzi prowadzonych przez nich postaci, a to, co robią  jako akcje postaci. Aktorski aspekt gry stanowi trzon podejmowania decyzji, ponieważ gracze podejmują je na podstawie rysów psychologicznych odgrywanych przez nich postaci, a czasami także w oparciu o jasno określone cele.

W Hollywoodland gracze wcielą się w rolę ekipy filmowej, która ma za zadanie wyprodukować największy jak do tej pory film kostiumowy. Każdy z uczestników, będzie miał swoje indywidualne zadanie/rolę np. reżyser, scenarzysta, gwiazdy, statyści, operator itp. Całość przedsięwzięcia wymaga nie lada zgrania i nastawienia na wizję i cel. Uczestnicy wchodzą w świat produkcji filmowej, w którym muszą poradzić sobie z nagłymi zwrotami akcji.

Hollywoodland jest grą typu role-playing, zespołową, kooperacyjną i rundową. Celem edukacyjnym jest rozwinięcie kompetencji związanych z radzeniem sobie z oporem pracowników i konfliktem w zmianie (organizacyjnej).

CELE:

  • Rozwój wiedzy i kompetencji w obszarze radzenia sobie ze zmianą
  • Pokonywanie oporu członków zespołu, pracowników w organizacji
  • Zarządzanie emocjami
  • Zarządzanie konfliktem
  • Współpraca i sprawna komunikacja

Czas trwania:

2-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-100

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.