ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

Wigilia Firmowa

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami Gamma Discover dotyczącymi firmowych Mikołajek. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

Na naszej stronie znajdą Państwo nie tylko tradycyjne propozycje świąteczne, ale również tematyczne gry scenariuszowe oraz integracyjne wzbogacone o wartość merytoryczną. Niezależnie od Państwa wyboru wydarzenie stanie się niezapomnianym akcentem wzmacniającym relacje między uczestnikami.

Zapraszamy do wyboru opcji, która jest dla Państwa najbardziej atrakcyjna!

Poznaj nasze propozycje:

Escape x-mas room


Niepowtarzalne połączenie escape roomu ze świątecznym klimatem.
Uczestnicy staną przed szeregiem wyzwań osadzonych w atmosferze świątecznej a pracujących na mechanice escape room’u. Rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, praca zespołowa i indywidualna pozwoli uczestnikom zaprojektować i przygotować własne przyjęcie świąteczne. Duży poziom energii, pomysłowe wyzwania i powiązanie pracy zespołowej z rezultatem w postaci firmowego przyjęcia mikołajkowego / wigilijnego kreują niepowtarzalne emocje i doświadczenia. W jednym z rozwiązań wydarzenie może zawierać elementy CSR’owe.


CSR od serca dla serca


Chciałbyś zjednoczyć firmę podczas realizacji szczytnego celu, a także sprawić, by ktoś dostał od Was piękny prezent?
Podczas świątecznych przygotowań pamiętaj o osobach potrzebujących wsparcia w chorobie. Razem z firmą przygotujcie własnoręcznie kartki, które wyślecie do chorych dzieci, by wywołać uśmiech na ich buziach. Dzięki Wam zapomną o trudach choroby i poczują się wyjątkowe. Podaruj kartkę od serca dla serca.


X-mas Karaoke


Czy Ty też na myśl o świętach podśpiewujesz piosenkę „Last Christmas”?
A co śpiewają Twoi pracownicy? Muzyka od zawsze tworzy atmosferę wszelkich wydarzeń, ale utwory świąteczne mają w sobie dodatkową dawkę pozytywnej energii i ocieplą grudniowy wieczór. Podczas X-mas Karaoke będziecie mogli odkryć talent wokalny i zaprezentować swój ulubiony świąteczny utwór. Szeroki repertuar kolęd, piosenek polskich i zagranicznych zapewni niezapomniany i nastrojowy wieczór, a jednocześnie zapewni świetną zabawę.


Fabryka czekoladek


Zamień swoją firmę w fabrykę świątecznych czekoladek!
Wypełnij biurowe korytarze zapachem czekolady i dodaj trochę osłody swoim pracownikom. Małe, słodkie, kolorowe pralinki to idealny prezent pod choinkę lub dodatek do świątecznego prezentu, który możesz podarować najbliższym. Wczuj się w rolę cukiernika i finezyjnie ozdób zwykły kawałek czekolady tak, by powstało z niego prawdziwe dzieło sztuki.


CSR aukcja


Wykorzystajcie świąteczny wieczór zbierzcie pieniądze na wybrany cel charytatywny.
Spotkanie będzie miało charakter procesowy. Pracownicy własnoręcznie stworzą unikalne bombki i wystawią je podczas aukcji w firmie. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wyznaczony przez pracowników cel. Podarujcie innym trochę radości i pomóżcie spełnić czyjeś marzenia. Pamiętaj, Ty też możesz zostać świętym Mikołajem!


Wasza Opowieść Wigilijna


Może warto spędzić Wigilię na wspólnych przemyśleniach na temat tego co było, co jest oraz tego co być może.
Pamiętasz Ebenezera Scrooge'a? Jego podróż w czasie oraz przemianę? Oczywiście wiemy, że Ty i Twoi współpracownicy jesteście dokładnymi przeciwieństwami Dickensowskiego bohatera. Jednak, czy każdemu nie przydałaby się czasami taka podróż?
Chcemy Was zaprosić do niezapomnianego w świata gry, której oś fabularna będzie oparta na strukturze „Opowieści Wigilijnej”. Za szczegóły historii, przez którą przejdziecie, posłużą Wasze doświadczenia z zeszłego roku, przemyślenia na temat obecnego momentu oraz plany na przyszłość.


Czas trwania:

3-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

20-100

505 273 523

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Wigilia Firmowa
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami Gamma Discover dotyczącymi firmowych Mikołajek. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.
Outdoor na zimę
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.
Indoor na zimę
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.
Warsztaty DIY (Do It Yourself)
Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.