Inne strony: GAMMA DISCOVER
Świat gier symulacyjnych, rozwijający kompetencje przywódcze i menedżerskie

Metropolis

Poznaj świat gier symulacyjnych stosowanych w team buildingach i warsztatach rozwoju kompetencji menedżerskich! Format edutainmentowy - przez rozrywkę do rozwoju!

Metropolis to Edutainment’owa gra konstrukcyjna. Zadaniem graczy jest budowa ruchomych maszyn. Jest to gra zespołowa, kooperacyjna, rundowa oraz zawierająca element role-playing. Obszarem tematycznym gry jest szeroko rozumiane przywództwo oraz zarzadzanie. Scenariusz został osadzony w niedalekiej przyszłości. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy tworzą plany, ale nie wiedzą jak wszystko działa, oraz robotników, którzy produkują, ale nie mają żadnej wizji. Są od siebie odseparowani, ale razem tworzą całość. Mają jeden cel: zbudować miasto przyszłości. Fabuła luźno nawiązuje do filmu SF z 1927 roku pt.: „Metropolis”. Motywem przewodnim filmu są relacje pomiędzy wspomnianymi grupami – myślicielami (rozumem) oraz robotnikami (rękami). Podobny motyw został wykorzystany w niniejszej grze.

Metropolis wprowadza uczestników w świat gier symulacyjnych stosowanych w team buildingach i warsztatach rozwoju kompetencji menedżerskich. Mechanizm gry oparty na scenariuszu filmu Metropolis pozwala mocno zaangażować uczestników i unaocznić źródła sukcesów i porażek w zarządzaniu.

CELE:

  • Poznanie i przećwiczenie stylów przywódczych
  • Poznanie sposobów zarządzania; kiedy jaki styl zastosować
  • Doświadczenie, na czym polega dobra komunikacja z podwładnymi
  • Doświadczenie feedbacku – pracownik-przełożony
  • Zarządzanie motywacją
  • Efektywność wykorzystania zasobów i zarządzania pracą zespołów
  • Współpraca w organizacji
  • Myślenie organiczne

Czas trwania:

2-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-100

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.