Inne strony: GAMMA DISCOVER
Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne

Norad

Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne. Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj format edutainment!

NORAD (North American Aerospace Defense Command) to jednostka organizacyjna, w której skład wchodzi USA oraz Kanada, a jej celem jest kontrola przestrzeni powietrznej i kosmicznej nad Ameryką Północną.

Norad jest grą karcianą, zespołową, rywalizacyjną i rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Celem edukacyjnym jest rozwinięcie kompetencji negocjacyjnych oraz komunikacji w warunkach rozproszonych informacji. Dodatkowo wykorzystuje wiedzę na temat technik efektywnej komunikacji takich jak parafraza, komunikat JA, aktywne słuchanie.

W związku z przeludnieniem Ziemi i brakiem pożywienia, dwie koalicje różnych Państw postanawiają wysłać oddzielne sondy w poszukiwaniu planety, na której członkowie ich koalicji będą mogli się osiedlić. Traf chciał, że znaleźli tę samą planetę. Muszą, zatem wynegocjować ze sobą podział „nowego terytorium”. Niemniej, inteligentny system NORAD zbuntował się przeciwko ludziom i „zagroził”, że zestrzeli każdy statek, który wzniesie się ponad ziemską atmosferę. Ta koalicja, która jako pierwsza złamie kod tego systemu będzie miała możliwość dotarcia, jako pierwsza na nową planetę. Nie mogą jednak zbagatelizować negocjacji, bo dzięki nim będą mieli więcej „atutów” podczas łamania kodów.

CELE:

  • Praktyka narzędzi komunikacyjnych
  • Poznanie i praktyka strategii negocjacyjnych
  • Omówienie postaw kooperacyjnych i rywalizacyjnych oraz ich konsekwencji
  • Zarządzanie czasem
  • Myślenie analityczne
  • Zarządzanie emocjami w zespole

Czas trwania:

2h-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-100

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.