Inne strony: GAMMA DISCOVER
W tej grze równie dobrze jest być dobrym i złym charakterem!

Zagadka kryminalna

Biorąc udział w zagadce kryminalnej uczestnicy mogą na chwilę spełnić swoje dziecięce marzenia. Na początku gry zostają wprowadzeni w sytuację, a następnie na dwie godziny wcielają się w przypisanych im bohaterów. Każda z postaci ma specyficzny charakter, każda ukrywa sekret.

Kto choć przez chwile w swoim życiu nie marzył by zostać detektywem, który schwytał zabójcę  i uratował świat przed złem?

Gracze są ze sobą powiązani poprzez małżeństwa, zdrady, romanse i szantaże. Wszyscy wydają się być podejrzani, ale morderca jest tylko jeden. „Morderca”, poza opisem roli, dostaje też pakiet danych dotyczących zbrodni, sposobu jej popełnienia, motywu oraz wskazówki jak może mylić tropy.

Moderatorem całej gry jest jej twórca Leszek Talko - dziennikarz, publicysta i autor felietonów  o wychowywaniu dzieci. Czuwa on nad przebiegiem śledztwa, przyspiesza lub spowalnia tempo,  a także dostarcza dodatkowych informacji, poszlak i śladów. Na życzenie możliwe jest umieszczenie akcji w dowolnym środowisku historycznym bądź zawodowym.

Udział w zagadce kryminalnej pozwala na nawiązanie relacji, które siłą rzeczy różnią się od relacji zawodowych, zostawiają one przestrzeń na spontaniczność oraz towarzyską swobodę i pozwalają na zupełnie nowy rodzaj interpersonalnej komunikacji.

Dodatkowo fabuła gry skonstruowana jest tak, aby w bezpieczny sposób pozwalać uczestnikom na wyrażanie trudnych emocji, które najczęściej uniemożliwiają współpracę w grupie: złości i wstydu. W scenariusz wplecione są elementy humorystyczne, które rozluźniają atmosferę i pozwalają na swobodę. W ten sposób każdy  z uczestników dostaje  szansę by dać się poznać z nieznanej dotąd, bardziej towarzyskiej strony. 

Teatralność jest również okazją do wyzwolenie twórczego, kreatywnego i aktorskiego potencjału uczestników. Scenariusz promuje otwartość, spontaniczność, inteligencję, spryt i szybką reakcję na nieoczekiwane zdarzenia i komunikatywność.

Czas trwania:

3h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-150

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Gamma sp. j. ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.