Darmowe piąte szkolenie:
"The Challanger Sales"

Dyplom Mistrza Sprzedaży.

Akademia techniki sprzedaży

Sprzedaż to serce każdej firmy – centrum zysków, które finansuje pozostałe działy w firmie. Techniki sprzedaży – to wszystkie umiejętności, narzędzia, strategie myślenia i działania, które pozwalają „dowieźć wynik” handlowcowi.

Techniki sprzedaży rozwijane przez nasze szkolenia traktujemy jako inwestycję, dzięki nim handlowiec / konsultant sprzeda więcej finansując zakup szkolenia z nawiązką.

Techniki sprzedaży to nie wyłącznie sztuka przekonywania – to cały proces składający się na pozyskanie leada, rozpoznanie / wzbudzenie potrzeb, radzenie sobie z obiekcjami i finalizację sprzedaży. Na każdym etapie odbywają się negocjacje, a zdobyta firma wymaga takiej obsługi, aby stała się lojalnym klientem na długie lata.

Dlatego nasza Akademia Techniki Sprzedaży składa się z następujących etapów:

 
Szkolenie z negocjacji to klucz do świata biznesu! Wzmocnij wiarę we własne możliwości. Uzyskaj najlepszy możliwy wynik negocjacji dbając o relacje z Klientem. Nasze szkolenie z negocjacji bazuje na Harvardzkim modelu negocjacyjnym. Uczestnicy na szkoleniu z negocjacji otrzymują techniki negocjacyjne pozwalające wpływać na proces negocjacji i uzyskać sukces zarówno na poziomie finansowym jak i relacyjnym.  
Na to czy klient jest zadowolony z produktu czy usługi nie mamy wpływu. Mamy natomiast wpływ na przebieg rozmowy z niezadowolonym klientem. Zarówno dla Ciebie jak i dla niego lepiej będzie jeśli komunikacja z klientem przekształci się z poziomu emocjonalnego na racjonalny. Nasze szkolenia z obsługi klienta Cię tego nauczą.
Jeśli nie wiesz jak i na dodatek boisz się finalizacji sprzedaży to pewnie rzadko będziesz próbował, niewiele będzie na tym polu sukcesów. Na szkoleniu z finalizacji sprzedaży uczymy jak przepracować lęk przed finalizacją i jak sprzedawać więcej - trenujemy jak skutecznie stosować narzędzia do zarządzania zamknięciem sprzedaży.
Niby wszyscy znają podstawowe techniki sprzedaży , ale rzadko je stosują. Nie rozpoznają potrzeb, argumenty nie przyjmują formy korzyści, nie potrafią obronić ceny danego produktu czy usługi. Jednocześnie umiejętne ich stosowanie oraz dobre szkolenie ze sprzedaży mocno wpływa na sprzedaż. Szkolenia ze sprzedaży powinno przejść ok. 70% handlowców.

Uczestnictwo w czterech powyższych szkoleniach będzie premiowane bezpłatnym 5 szkoleniem, które z podnosi techniki sprzedaży na poziom mistrzowski.
The Challanger Sales

Uczestnicy Akademii Techniki Sprzedaży otrzymają prestiżowy Dyplom Mistrza Sprzedaży.

Skuteczność Akademii Techniki Sprzedaży jest gwarantowana:

  • doświadczeniem Gammy – przeszkoliliśmy ponad 70 000 handlowców
  • udokumentowanymi wzrostami sprzedaży dzięki naszym szkoleniom (średnio 12%)
  • kadrą trenerską składającą się z osób posiadających znaczące sukcesy i doświadczenie sprzedażowe

 

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.