Praktyki w firmie szkoleniowej gamma - dział projektów UE

W związku z dynamicznym rozwojem działu Projektów Unijnych poszukujemy młodych, ambitnych, nastawionych na zadania osób, które chcą poznać specyfikę pracy w sektorze pozyskiwania funduszy UE i realizacji projektów finansowanych ze środków Unijnych.

Jesteśmy na pierwszym miejscu w rankingu firm szkoleniowych w Polsce – pod względem liczby przeszkolonych uczestników, kadry trenerskiej i przychodów. Firma jest doceniana w konkursach i rankingach. Eksperci Gammy są cytowani w mediach branżowych i opiniotwórczych.

Kultura organizacyjna i atmosfera firmy sprzyja nauce, integracji i partnerskim relacjom. Wielu naszych kluczowych pracowników zaczynało w Gammie jako praktykanci.

Zapraszamy na trzymiesięczny płatny staż w naszej firmie.

Oferujemy:

 • Poznanie mechanizmów pozyskiwania funduszy, a także organizacji i koordynacji projektów dofinansowanych z UE
 • Zdobycie kierunkowego doświadczenia zawodowego
 • Pracę w doświadczonym, młodym i dynamicznym zespole;
 • Miłą atmosferę w pracy;
 • Możliwość realizacji zadań własnych  
 • Dla najlepszych możliwość podjęcia dalszej współpracy.
 • Wynagrodzenie 13 zł brutto za godzinę

Zakres stażu:

 • Analiza wniosków o dofinasowanie projektów
 • Realizacja projektów UE w tym: dokumentacja projektowa, analiza finansowa projektu, przygotowanie  dokumentacji wsparcia, monitoring i statystyki uczestników, zasady przetwarzania danych osobowych obowiązujących przy realizacji projektów,
 • Ewaluacja projektów
 • Wspieranie jako personel pomocniczy Koordynatorów projektów
 • Możliwość uczestnictwa w procesie  tworzenia projektów w tym: pisanie projektu, przygotowywanie dokumentacji do umów o dofinasowanie, negocjacje warunków realizacji projektów.

Wymagamy:

 • Dyspozycyjności min. 30 godzin od poniedziałku do piątku między 9 a 17;
 • Zaangażowania, sumienności i dobrej organizacji pracy;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV (z dopiskiem PRAKTYKI) na poniższy adres. Termin nadsyłania zgłoszeń do 31.03.2018 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”

Zobacz w dziale:

Szukamy osoby doświadczonej w najnowszej perspektywie, koordynującej samodzielnie projekty, potrafiącej czerpać i dzielić się wiedzą w ramach zespołu.
Gamma Sp.j.Gamma  jest firmą szkoleniowo-doradczą. Swoje usługi realizujemy w następujących liniach biznesowych: szkolenia i coaching, wydarzenia i outdoor integracyjny i rozwojowy oraz doradztwo HR. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. szkoleń w dziale szkoleń otwartych.
Zespół projektów unijnych rozszerzamy z uwagi na dwa duże projekty edukacyjne skierowane do doradców zawodowych.  Zadaniem specjalisty ds. szkoleń będzie kontaktować się ze szkołami i organizować dla ich doradców zawodowych szkolenia rekomendowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Gamma Sp.j.Gamma  jest firmą szkoleniowo-doradczą. Swoje usługi realizujemy w następujących liniach biznesowych: szkolenia i coaching, wydarzenia i outdoor integracyjny i rozwojowy oraz doradztwo HR. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko - Stażysta w dziale koordynacji szkoleń.
Zapewniamy szkolenia, którzy klienci chętnie kupują. Specjalista, który rozumie, że liczba i jakość rozmów przekłada się bezpośrednio na sprzedaż będzie uzyskiwał w dziale bardzo satysfakcjonujące wyniki.
Szukamy tzw. „huntera” ze znajomością branży. Zapewniamy duże wsparcie sprzedaży, silny marketing, profesjonalne środowisko pracy i atmosferę, w której przyjemnie osiąga się wyniki.
W związku z dynamicznym rozwojem działu Projektów Unijnych poszukujemy młodych, ambitnych, nastawionych na zadania osób, które chcą poznać specyfikę pracy w sektorze pozyskiwania funduszy UE i realizacji projektów finansowanych ze środków Unijnych.
Kultura organizacyjna i atmosfera firmy sprzyja nauce, integracji i partnerskim relacjom. Wielu naszych kluczowych pracowników zaczynało w Gammie jako praktykanci.
Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, ale drażnią Cię korporacyjne nawyki i procedury? Chcesz pracować w młodym zespole, wśród ludzi z pasją? Chcesz mieć realny wpływ na firmę? Jesteś pewna/-y siebie, dynamiczna/-y w działaniu i nie boisz się wyzwań? Zacznij współpracę z Mokosh i zostań naszym  SPECJALISTĄ DS. OBSŁUGI KLIENTA

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
FBLn
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.