Sales&Marketing Specialist

SALES&MARKETING SPECIALIST – osoba zajmująca się budowaniem punktów styku z firmami, tzw. customer journey (zaproszenia na minikonferencje, webinary, spotkania inspiracyjne, prezentacja naszych raportów HR). Klientami są HR’owcy – specjaliści i menedżerowie dużych firm inwestujących w rozwój kapitału ludzkiego. W przypadku pogłębienia współpracy S&M Specialist zajmuje się koordynowaniem projektów szkoleniowych, doradczych i wdrożeniowych – na początku pod skrzydłami bardziej doświadczonych współpracowników.

KILKA FAKTÓW O GAMMIE:

  • 1 miejsce w Rankingu Głównym Firm Szkoleniowych w rankingu Gazety Finansowej (2021)
  • 1 miejsce w rankingu firm szkoleniowych The Book of Lists (2020)
  • 2 miejsce w konkursie „Liczą się efekty” Instytutu Badania Edukacji
  • 5 centrów kompetencyjnych przygotowujących wydarzenia dla klientów:
    • Leadership i Zarządzanie
    • Sprzedaż
    • Consulting i wdrożenia HR
    • Efektywność osobista
    • Zarządzanie projektami

ZADANIA SALES&MARKETING SPECIALIST

Osoba na tym stanowisku pracuje w dwóch rolach:

  • Rola marketingowa - budowanie doświadczenia potencjalnego klienta poprzez dostarczanie mu wartościowych wydarzeń i materiałów inspiracyjnych, które budują zaufanie do Gammy jako partnera w typowych oraz złożonych przedsięwzięciach rozwojowych (szkolenia, systemy, doradztwo). Kontakt poprzez rozmowy telefoniczne, videospotkania, korespondencję mailową.
  • Rola sprzedażowa - koordynowanie projektem klienta, współpraca z ekspertami Gammy oraz przedstawicielami klienta. Dostarczanie wartości klientowi w postaci opieki nad realizowanymi usługami, odpowiedzialności za podział zadań i odpowiednią komunikację, rozpoznawanie ośrodków decyzyjnych w firmie.

KULTURA PRACY W GAMMIE:

  • Stay hungry” – pomimo wysokich lokat w rankingach wciąż chcemy więcej - rozwijamy się i podnosimy sobie poprzeczkę  w każdym obszarze (nowe produkty, nowe kanały komunikacji z klientami, nowe layouty, narzędzia wsparcia sprzedaży).
  • Eksperymentowanie – mamy wpisane w DNA learning agility - gotowość do eksperymentowania, kwestionowania obecnych dobrych praktyk i zastępowania ich lepszymi.
  • Rozwój merytoryczny – pigułki wiedzy, sesje learning celebration, poznawanie nowych szkoleń przez uczestnictwo w nich.
  • Bliski kontakt z Zarządem daje możliwość realnego wpływu na kształt firmy, strategię i procesy firmowe.
  • Atmosfera łącząca orientację na rezultaty ze wspieraniem siebie nawzajem merytorycznie i relacyjnie.
  • Misja „bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” łączy nas wszystkich - wierzymy, że to co robimy poza wymiarem finansowym ma się przekładać na konstruktywną zmianę dla zespołów i organizacji, które są naszymi partnerami.

CO OFERUJEMY:

  • ROZWÓJ – w obszarze marketingu, budowania relacji z klientami, merytoryki z obszaru szkoleń, doradztwa i wdrożeń.
  • REZULTATY W DOBREJ ATMOSFERZE – praca w Gammie ma widoczny sens, wszyscy nawzajem mobilizują się do ciągłego doskonalenia w przyjaznej atmosferze pozwalającej wypracowywać własne rozwiązania  - uwzględniające indywidualne mocne strony i talenty.
  • PIENIĄDZE – wysokość wynagrodzenia rośnie proporcjonalnie do umiejętności, a górne pułapy wynagrodzeń mamy najwyższe w branży.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • AMBICJI I PRACOWITOŚCI – mamy otwartość na zatrudnianie ludzi spoza branży – chętnie Cię nauczymy - jeśli Ty będziesz miał entuzjazm, energię i wolę rozwoju.
  • OTWARTEJ GŁOWY (LEARNABILITY) - umiejętności oduczania się „starych” nawyków, prawd, technik i zastępowania ich nowymi (w Gammie to stały proces continous improvement).
  • ORIENTACJI NA REZULTATY – zarządzania własnym czasem, pożytkowania go w optymalny sposób z myślą o skuteczności.
  • WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚCI – w Gammie wszyscy mamy właścicielskie myślenie i działanie - zarówno w tym co robimy dla klientów, jak i dla siebie samych. Tego oczekujemy od każdego :)

CV prosimy przesłać na adres:

  • rekrutacja@projektgamma.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody”.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa