Excellent Leader Program

Akademia Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Obserwujemy, że dziś, w Polsce wielu menedżerów buduje swój leadership w oparciu o osobistą skuteczność. Jest to III poziom przywództwa wg Maxwella. Menedżer angażuje się operacyjnie w pracę zespołu. Mówiąc obrazowo – zakasuje rękawy i pracuje ramię w ramię ze swoimi ludźmi.  Duża część jego pracy to tzw. gaszenie pożarów, wykonuje zadania pilne i ważne. Gdy jest zaangażowany na 100% procent, zespół pracuje efektywnie. 

Jednak jego  nieobecność znacząco wpływa na pogorszenie wyników. Jednocześnie ze strony organizacji jest oczekiwanie (komunikowane bądź nie), że do zadań menedżera należy również dbanie o poziom zaangażowania pracowników i retencji w zespole.

Menedżer poświęcając cały swój czas i uwagę codziennym wyzwaniom nie ma przestrzeni na kształtowanie przywiązania do organizacji, nadawanie sensu i znaczenia pracy, na empowerment i rozwijanie pracowników. W rezultacie ci szybko odchodzą, w zespole jest wielu niewdrożonych, nie znających specyfiki organizacji i pracy zespołu. To potęguje liczbę pożarów i zwiększa zaangażowanie operacyjne menedżera w codzienną pracę. Koło się zamyka.

Rynek pracownika i rosnąca fluktuacja kadr oraz potrzeba podnoszenia efektywności zespołu nie poprzez nadgodziny, tylko przez wyzwolenie pełni jego potencjału wymaga określonych umiejętności ze strony menedżera – umiejętności leaderskich. Takich, które można operacyjnie wdrożyć w swoją praktykę menedżerską i zorientowanych na szybkie rezultaty.

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:

 • Zaangażowanie,
 • Obniżanie rotacji,
 • Zaufanie i empowerment,
 • Tworzenie przestrzeni na leadership,
 • Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Zgodnie z misją naszej firmy „bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” Excellent Leader Program został zaprojekowany tak, aby  efekty były widoczne bardzo szybko – 2-3 kwartały po cyklu szkoleniowym.

Dla kogo przeznaczony jest Excellent Leader Program (ELP):

 • Menedżerowie średniego i niższego szczebla
 • Menedżerowie zarządzający zespołem z wysoką fluktuacją pracowników
 • Menedżerowie, którzy chcą podnieść efektywność zespołu poprzez wzrost zaangażowania
 • Zarządzający, którzy posiadają klasyczne kompetencje menedżerskie, a brakuje im kompetencji przywódczych

Cele, które realizuje Excellent Leader Program:

 • Wzrost efektywności poprzez podniesienie zaangażowania zespołu
 • Obniżenie rotacji pracowników w zespole
 • Właścicielskie myślenie i proaktywna postawa pracowników
Program
Program
Szczegółowy program 4 szkoleń składających się na Excellent Leader Program: Od specjalisty do menedżera, Główne wyzwania menedżera, Praca z pracownikiem, Praca z zespołem, Kompetencje emocjonalne.
Fundamenty skuteczności
Fundamenty skuteczności
Excellent Leader Program to nie tylko 4 sesje szkoleniowe, ale również przestrzeń pomiędzy nimi. Materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, nagrań video, pigułek wiedzy i zadań poszkoleniowych sprawiają, że przestrzeń rozwojowa rozszerza się na cały okres programu oraz czas po jego zakończeniu.
Trenerzy
Trenerzy
Wieloletni staż menedżerski, doświadczenie trenerskie w prowadzeniu setek dni szkoleniowych dla kadry kierowniczej powoduje, że trenerzy rozumieją wyzwania stojące przed uczestnikami i mogą zaproponować sprawdzone w praktyce rozwiązania.
Doświadczenie
Doświadczenie
Doświadczenie w szkoleniu kadry menedżerskiej liczmy w tysiącach dni szkoleniowych oraz dziesiątkach tysięcy kierowników i menedżerów różnego szczebla. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno dla największych polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw.

Zobacz w dziale:

LEARNING AGILITY PROGRAM

"Jak nie wiadomo co zrobić, to wiesz co zrobić"

Koncepcja Learning Agility łączy w sobie umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Akademia Learning Agility odpowiada na bieżące i przyszłe wyzwania pracy w środowisku VUCA.
Akademia Nowa efektywność na nowe czasy
Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.
Akademia Excellent Manager Program

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.
Akademia Excellent Leader Program

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.
Akademia HR Business Partner
Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji