Excellent Leader Program

Akademia Excellent Leader Program (4 dni)

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Obserwujemy, że dziś, w Polsce wielu menedżerów buduje swój leadership w oparciu o osobistą skuteczność. Jest to III poziom przywództwa wg Maxwella. Menedżer angażuje się operacyjnie w pracę zespołu. Mówiąc obrazowo – zakasuje rękawy i pracuje ramię w ramię ze swoimi ludźmi.  Duża część jego pracy to tzw. gaszenie pożarów, wykonuje zadania pilne i ważne. Gdy jest zaangażowany na 100% procent, zespół pracuje efektywnie. 

Jednak jego  nieobecność znacząco wpływa na pogorszenie wyników. Jednocześnie ze strony organizacji jest oczekiwanie (komunikowane bądź nie), że do zadań menedżera należy również dbanie o poziom zaangażowania pracowników i retencji w zespole.

Menedżer poświęcając cały swój czas i uwagę codziennym wyzwaniom nie ma przestrzeni na kształtowanie przywiązania do organizacji, nadawanie sensu i znaczenia pracy, na empowerment i rozwijanie pracowników. W rezultacie ci szybko odchodzą, w zespole jest wielu niewdrożonych, nie znających specyfiki organizacji i pracy zespołu. To potęguje liczbę pożarów i zwiększa zaangażowanie operacyjne menedżera w codzienną pracę. Koło się zamyka.

Rynek pracownika i rosnąca fluktuacja kadr oraz potrzeba podnoszenia efektywności zespołu nie poprzez nadgodziny, tylko przez wyzwolenie pełni jego potencjału wymaga określonych umiejętności ze strony menedżera – umiejętności leaderskich. Takich, które można operacyjnie wdrożyć w swoją praktykę menedżerską i zorientowanych na szybkie rezultaty.

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:

 • Zaangażowanie,
 • Obniżanie rotacji,
 • Zaufanie i empowerment,
 • Tworzenie przestrzeni na leadership,
 • Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Zgodnie z misją naszej firmy „bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” Excellent Leader Program został zaprojekowany tak, aby  efekty były widoczne bardzo szybko – 2-3 kwartały po cyklu szkoleniowym.

Dla kogo przeznaczony jest Excellent Leader Program (ELP):

 • Menedżerowie średniego i niższego szczebla
 • Menedżerowie zarządzający zespołem z wysoką fluktuacją pracowników
 • Menedżerowie, którzy chcą podnieść efektywność zespołu poprzez wzrost zaangażowania
 • Zarządzający, którzy posiadają klasyczne kompetencje menedżerskie, a brakuje im kompetencji przywódczych

Cele, które realizuje Excellent Leader Program:

 • Wzrost efektywności poprzez podniesienie zaangażowania zespołu
 • Obniżenie rotacji pracowników w zespole
 • Właścicielskie myślenie i proaktywna postawa pracowników
Program
Program
Szczegółowy program 4 szkoleń składających się na Excellent Leader Program: Od specjalisty do menedżera, Główne wyzwania menedżera, Praca z pracownikiem, Praca z zespołem, Kompetencje emocjonalne.
Fundamenty skuteczności
Fundamenty skuteczności
Excellent Leader Program to nie tylko 4 sesje szkoleniowe, ale również przestrzeń pomiędzy nimi. Materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, nagrań video, pigułek wiedzy i zadań poszkoleniowych sprawiają, że przestrzeń rozwojowa rozszerza się na cały okres programu oraz czas po jego zakończeniu.
Terminy, logistyka, cena
Terminy, logistyka, cena
Tu zamieściliśmy informacje na temat harmonogramu zjazdów Excellent Leader Program oraz aktualne promocje. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz do kontaktu z project managerem ELP.
Trenerzy
Trenerzy
Wieloletni staż menedżerski, doświadczenie trenerskie w prowadzeniu setek dni szkoleniowych dla kadry kierowniczej powoduje, że trenerzy rozumieją wyzwania stojące przed uczestnikami i mogą zaproponować sprawdzone w praktyce rozwiązania.
Doświadczenie
Doświadczenie
Doświadczenie w szkoleniu kadry menedżerskiej liczmy w tysiącach dni szkoleniowych oraz dziesiątkach tysięcy kierowników i menedżerów różnego szczebla. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno dla największych polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw.

Zobacz w dziale:

Akademia HR Business Partner
Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.
Akademia Excellent Manager Program (5 dni)

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.
Akademia Excellent Leader Program (4 dni)

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji