Akademia HR Business Partner

Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Wyzwania, (nie tylko w kontekście HRBP) przed którymi stoją dziś organizacje to:

 • Rekrutacja i zatrudnianie wartościowych pracowników
 • Retencja – utrzymanie rotacji na zdrowym dla zespołów poziomie
 • Zaangażowanie – kreowanie kultury współodpowiedzialności, proaktywnej postawy pracowników
 • Świat VUCA (zmienny, niepewny, niejasny, złożony), który wymaga szybkości reakcji, zwinnego myślenia i działania

Te wyzwania to nie tylko przybliżenie HR-u do biznesu, lecz także ogromne zadanie rozwojowe dla samych HR Business Partnerów związane z nabywaniem nowych umiejętności.

W Akademii HR Business Partnera szukamy realnych rozwiązań. Przekazujemy sprawdzone i efektywne narzędzia, dzielimy się warsztatem, który daje podstawę do zbudowania autorytetu wiarygodnego HR Business Partnera na wszystkich szczeblach rozwoju HR BP. A także na wszystkich etapach rozwoju organizacji.

 • Akademia jest kompleksowym programem dedykowanym HR BP/ HR Menedżerom na wszystkich etapach rozwoju -JUNIOR HR BP, SENIOR HR BP, MASTER HR BP
 • Program odpowiada na potrzeby firm, w których rola HR BP właśnie powstaje, ale też zaawansowanych organizacji z tradycją stanowiska HR BP
 • Mamy coś dla małych, średnich działów HR; HR BP w korporacji, a także Agilowo działających organizacji
 • Jeśli Twoja firma potrzebuje transformacji, zmiany stylu działania czy zmiany kultury, nauczysz się być liderem tych zmian (nie tylko jako HR Business Partner)
 • Możesz skorzystać z całej Akademii HRBP, wybranego modułu bądź pojedynczego szkolenia
 • Będziesz wyposażany w umiejętności i wiedzę, które po każdym module zapewnią Ci coraz większą efektywność jako HR BP i w sposób mierzalny zwiększą efektywność biznesu, którego Partnerem jesteś
 • Program zakończony certyfikacją i procesem mentoringowym.

Akademia HRBP składa się z trzech niezależnych części. Każda podnosi kompetencje HR Business Partnera na wyższy poziom, przygotowuje na nowe zadania HR BP. Każda kończy się certyfikacją. Rekomendujemy budowanie swojego rozwoju krok po kroku – od HR BP FOUNDATION do MASTER HR BP.

Dla kogo adresujemy szkolenia HR BP w ramach Akademii?

 • Dla pracowników działów HR, ZZL, personalnych niezależnie od wielkości, którzy chcą stać się HR partnerem dla biznesu (jako HRBP albo specjalista wykorzystujący narzędzia HRBP)
 • Dla pracowników działów personalnych przygotowujących się objęcia roli  / stanowisko HR Business Partnera  / HR Biznes Partnera
 • Dla pracowników, który w ramach awansu poziomego (specjaliści ds. organizacji, asystenci / asystentki zarządu) będą obejmowały stanowisko HR Business Partnera
 • Dla osób na stanowisku HR Business Partner / HR Biznes Partner, które pełnią swoją funkcję od pewnego czasu, a nie zostały objęte wsparciem rozwojowym (HR BP mentoring, HR BP szkolenia, kompleksowt on-the-job-training)
 • Dla osób na stanowisku  HR Business Partner szkolenie traktujących jako przestrzeń do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i poznania najnowszych trendów w HR partnerowaniu dla biznesu
 • Wielu uczestników Akademii nie wiedziało na starcie co to HR BP, a oczekiwało tego, że biznes będzie liczył się z ich zdaniem, że będą potrafili dostarczać realne rozwiązania dla szefów działów i właścicieli – dla tych osób również jest a Akademia HR BP
 • HRBP senior i HRBP Master to szkolenia adresowane dla doświadczonych i bardzo doświadczonych HR Business Partnerów, którzy szukają narzędzi odpowiadających na najnowsze trendy, poszukujących współpracy w ramach peer mentoring’owej z innymi doświadczonami HR Business Partnerami

Dopuszczamy jednak możliwość uczestnictwa w wybranych modułach:

Program
Program
W Akademii  HR Business Partnera szukamy realnych rozwiązań. Przekazujemy sprawdzone i efektywne narzędzia, dzielimy się warsztatem, który daje podstawę do zbudowania autorytetu wiarygodnego HR Business Partnera na wszystkich szczeblach rozwoju HR BP. A także na wszystkich etapach rozwoju organizacji.
Korzyści
Korzyści
Korzyści jest tak wiele, że przedstawiamy je w 3 kategoriach – indywidualnych, dla organizacji i wspólnych.  Uczestnicy otrzymają najbardziej aktualne narzędzia i metodyki oraz nauczą się je stosować w praktyce. Otrzymają praktyczną wiedzę jak je wdrożyć w organizacji – co będzie trudne i jak z trudnościami sobie poradzić. Jak podnosić efektywność zespołów, zaangażowanie i radzić sobie z rynkiem pracownika.
Terminy, logistyka, cena
Terminy, logistyka, cena
Tu zamieściliśmy informacje na temat harmonogramu zjazdów Akademii HRBP oraz aktualne promocje. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz do kontaktu z project managerem Akademii.
Trenerzy
Trenerzy
Program został stworzony przez praktyków, którzy przeszli drogę od specjalisty ds. personalnych, przez HRBP do stanowisk dyrektorskich. Praktyczną wiedzę potrafią przekazać równoważąc transfer know-how z przestrzenią na dopasowanie rozwiązań do specyfiki pracy poszczególnych uczestników.
Doświadczenie
Doświadczenie
Dziś Gamma realizuje najwyższą liczbę dni szkoleniowych dla działów HR w Polsce. Zdaje się, że mamy również najszersze portfolio tematyczne.  I miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych oraz duże  doświadczenie w pracy  organizacjami różnej wielkości i o różnej specyfice pozwoliło nam przygotować zestaw narzędzi metodyk, o których wiemy że są sprawdzone i skuteczne.

Zobacz w dziale:

Akademia HR Business Partner
Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.
Akademia Excellent Manager Program (5 dni)

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.
Akademia Excellent Leader Program (4 dni)

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.