Akademia Nowa efektywność na nowe czasy

Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.

Zderzamy się ze zmniejszoną efektywnością na każdym poziomie, czasem chwilowy wzrost produktywności przysłania Nam całokształt organizacji i nie zauważamy, że są momenty, gdy Nasz zespół potrzebuje większego wsparcia. Wielu menedżerów ma kryzys zaufania do ludzi, ale przede wszystkim do Siebie i zaczynają coraz bardziej naciskać na swoje zespoły.

Zaufanie zostało mocno nadwątlone i efektywność zaczyna spadać pomimo zgadzającego się wyniku w excelu, za chwilę zaczniemy tracić to czego nie da się zastąpić – pracowników.

Ważne, abyśmy wszyscy odpowiedzieli sobie na kilka pytań:

  • Co wpływa na moją efektywność w pracy i jak to przekłada się na współpracowników?
  • Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu i podupadającej motywacji wewnętrznej?
  • Czy praca w obecnych warunkach jest tak samo efektywna jak przed Covidem?
  • Jak powinny wyglądać codzienne działania zespołu, który ma być efektywny w obecnej sytuacji ekonomicznej?
  • Jak zarządzić sytuacją, w której widzisz, że Twój zespół traci zaufanie do menedżera? A co jak nie widzisz tego?
  • Czy stawianie kolejnych wymagań i parcie na wynik to dobra strategia na dziś?
  • Czy emocje odgrywają dużą rolę w mojej obecnej pracy?
  • Jak się w Niej czuję? Czy mam poczucie sensu pracując?

Sytuacja przymusowej pracy zdalnej to była wyjątkowa szansa dla pracodawców, aby udowodnić, że potrafią w tym trybie pracować ze swoimi ludźmi, że potrafią odpuszczać kontrolę i opierać się na prawdziwych wartościach, na zaufaniu a nie tylko o nich mówić i zaprzeczać tym hasłom swoją postawą. To też czas egzaminu dla pracowników, by pokazać, że w domu też można efektywnie pracować, że bierzemy odpowiedzialność wspólną za wynik.

Wszyscy możemy uruchomić w sobie proaktywność, wzmocnić swoje zaangażowanie i otwartość na informację zwrotną. Potrzebujemy jednak do tego wzmocnić naszą efektywność w obecnym tak nieprzewidywalnym świecie VUCA. Postawmy w efektywności na kreatywność, elastyczność, innowacyjność oraz budowanie porozumienia by RAZEM współpracować i osiągnąć sukces.

Trójkąt kompetencji osobistych w świecie VUCA

Program
Program
Szczegółowy program 3 szkoleń składających się na Akademie Nowa efektywność na nowe czasy: EFEKTYWNOŚĆ EMOCJONALNA W ŚWIECIE VUCA, WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE W ŚWIECIE VUCA, ELASTYCZNOŚĆ W ŚWIECIE VUCA – KREATYWNOŚĆ W MYŚLENIU I INNOWACYJNOŚĆ W DZIAŁANIU
Trenerzy
Trenerzy
Wieloletni staż menedżerski, doświadczenie trenerskie w prowadzeniu setek dni szkoleniowych dla kadry kierowniczej powoduje, że trenerzy rozumieją wyzwania stojące przed uczestnikami i mogą zaproponować sprawdzone w praktyce rozwiązania.
Doświadczenie w Online
Doświadczenie w Online
Doświadczenie w szkoleniu kadry menedżerskiej liczmy w tysiącach dni szkoleniowych oraz dziesiątkach tysięcy kierowników i menedżerów różnego szczebla. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno dla największych polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw.

Zobacz w dziale:

LEARNING AGILITY PROGRAM

"Jak nie wiadomo co zrobić, to wiesz co zrobić"

Koncepcja Learning Agility łączy w sobie umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Akademia Learning Agility odpowiada na bieżące i przyszłe wyzwania pracy w środowisku VUCA.
Akademia Nowa efektywność na nowe czasy
Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.
Akademia Excellent Manager Program

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.
Akademia Excellent Leader Program

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.
Akademia HR Business Partner
Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji