Learning Agility Program, Excellent Manager, Excellent Leader Program

Akademie Szkoleniowe / Programy Liderskie

Akademie szkoleniowe  oraz nasze Programy liderskie – format rozwojowy łączący efektywność pracy na podczas warsztatów online z zaangażowaniem uczestników w czasie pomiędzy wirtualnymi spotkaniami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, orientacja na rezultaty we wdrażaniu nowych metodyk, technik i praktyk  - to wszystko skutkuje skutecznym procesem rozwojowym, zaprojektowanym tak, aby efekty były widoczne bezpośrednio po Akademii.

Akademie szkoleniowe oraz nasze Programy liderskie to cykle składające się z kilku warsztatów, pomiędzy którymi uczestnicy otrzymują materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, pigułek wiedzy, nagrań video czy zadań przed i poszkoleniowych.

Zgodnie z modelem 70/20/10 wspieramy uczestników we wdrożeniach umiejętności w praktykę i właśnie czas pomiędzy szkoleniami będzie poświęcony na wykorzystanie wiedzy i umiejętności w praktyce oraz na wymianę doświadczeń poprzez peermentoring.

Powyższe propozycje są punktem wyjścia do rozmów z Klientami. W drodze rozpoznawania oczekiwań, potrzeb, kultury organizacyjnej przygotujemy programy uwzględniające kontekst organizacyjny oraz grupy docelowej. Same programy zgodnie z duchem zwinności będą otrzymywał rekomendacje zmian – jeżeli będzie taka potrzeba.

Zobacz w dziale:

"Jak nie wiadomo co zrobić, to wiesz co zrobić"

Koncepcja Learning Agility łączy w sobie umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Akademia Learning Agility odpowiada na bieżące i przyszłe wyzwania pracy w środowisku VUCA.
Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.
Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Nasze Akademie szkoleniowe oraz programy liderskie bazują na koncepcjach i metodykach pracy autorytetów i uznanych instytucji w dziedzinie przywództwa, zwinności, funkcjonowania w zmiennej rzeczywistości VUCA (np. Korn Ferry Institute czy John C. Maxwell,  Bob Johansen z Institute for the Future) .

Idee, narzędzia i założenia osadzamy w polskiej rzeczywistości – uwzględniającej stopień dojrzałości menedżerów, polskie tło społeczno-kulturowe oraz moment rozwoju polskiej gospodarki (na pograniczu Emerging Market  i dojrzałego rynku).

Cały proces realizujemy poprzez szkolenia online korzystając z form warsztatowych oraz Mastermind (wymiana doświadczeń uczestników odnośnie wdrażanych treści).  Szkolenia online dla menedżerów mogą być formą warsztatową jeżeli grupa ma odpowiednią liczebność – 10-12 uczestników i o to również dbamy pracując z Klientami.

Learning Agility Program przygotowuje menedżera i jego zespoły do efektywnego radzenia sobie w sytuacji VUCA. Programy Excellent Manager i Exellent Leader pozwalają na transformację menedżera z II poziomu przywództwa do IV.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji