Otwarte Akademie Szkoleniowe

Otwarte Akademie Szkoleniowe

Otwarte Akademie Szkoleniowe – format rozwojowy łączący efektywność pracy na sali szkoleniowej z zaangażowaniem uczestników w czasie pomiędzy szkoleniami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, orientacja na rezultaty we wdrażaniu nowych metodyk, technik i praktyk  - to wszystko skutkuje skutecznym procesem rozwojowym, zaprojektowanym tak, aby efekty były widoczne bezpośrednio po Akademii.

Otwarte Akademie Szkoleniowe to cykle składające się z kilku warsztatów, pomiędzy którymi uczestnicy otrzymują materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, pigułek wiedzy, nagrań video czy zadań przed i poszkoleniowych.

Zgodnie z modelem 70/20/10 wspieramy uczestników we wdrożeniach umiejętności w praktykę i właśnie czas pomiędzy szkoleniami będzie poświęcony na wykorzystanie wiedzy i umiejętności w praktyce oraz na wymianę doświadczeń poprzez peer mentoring.

Zapraszamy do naszych Otwartych Akademii Szkoleniowych!

Zobacz w dziale:

Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:  Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.