Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi szkolenia

Posiadanie nieruchomości to normalna potrzeba wielu osób. W efekcie rynek nieruchomości jest bardzo, ale to bardzo rozbudowany i obraca ogromnymi ilościami pieniędzy. Jakby więc na to nie spojrzeć, można dostrzec tutaj szanse na zyskanie wielu korzyści. Tak też działa i zarabia wiele osób. Oczywiście nieruchomości można podzielić na dwa główne rodzaje tj. komercyjne oraz niekomercyjne. 

23 lipca 2018
zdjęcie - Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi szkolenia
 
Posiadanie nieruchomości to normalna potrzeba wielu osób. W efekcie rynek nieruchomości jest bardzo, ale to bardzo rozbudowany i obraca ogromnymi ilościami pieniędzy. Jakby więc na to nie spojrzeć, można dostrzec tutaj szanse na zyskanie wielu korzyści. Tak też działa i zarabia wiele osób. Oczywiście nieruchomości można podzielić na dwa główne rodzaje tj. komercyjne oraz niekomercyjne. W pierwszej kolejności skupmy się tylko na tych drugich. Odnoszą się one do kupna miejsca, które ma służyć naszym prywatnym celom.
 
Z reguły zalicza się tutaj rożnego rodzaju mieszkania, czy też budynki mieszkalne. Ostatecznie jednak ten rodzaj wiąże się z brakiem możliwości zarobkowych, które to zapewniły by nam odpowiednie fundusze.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Wróćmy teraz do drugiego modelu jakim jest nieruchomość komercyjna. Tutaj zakres możliwości jakie możemy wiązać z tym rodzajem nieruchomości jest bardzo szeroko i obejmuje on różnego rodzaju biura, przestrzenie magazynowe oraz inne miejsca komercyjne.
 
Można więc dostrzec spory potencjał w ich wykorzystaniu w celach zarobkowych i tak tez się robi. Jednakże należy zdać sobie sprawę z faktu jak dużym problemem jest odpowiednie zarządzanie posiadanymi nieruchomości. Wyobraźmy sobie przykład, w którym to posiadamy cały budynek i podnajmujemy poszczególne jego części różnym firmą lub ludziom.

Musimy odpowiednio prowadzić działanie tego budynku, tak by móc zachować jego właściwą funkcjonalność. Pociąga to za sobą potrzeb pewnej wiedzy, która to nam umożliwia.
 
Chcąc więc ją zdobyć warto zastanowić się nad oferta różnego rodzaju szkoleń i kursów, które to nam mogą umożliwić. Są one dostępne zarówno w formie stacjonarnej jak i internetowej, która to zapewnia nam wysoką elastyczność. Takie kursy trwają od kilku do kilkunastu dni, dzięki czemu nie zajmują wielu czasu, a ponadto nie kosztują z byt wiele.

Są one skierowane zarówno dla pojedynczych osób pragnących zwiększyć swoje wiedzę lub też dla firm pragnący poszerzyć wiedzę swoich pracowników, tak by wykonywali zadania bardziej efektywnie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.