Co zmieniło się w kwestii ochrony środowiska w 2019 roku?

Rok dwa tysiące dziewiętnasty stał się przełomowy jeśli chodzi o ochronę środowiska. Na temat zmian klimatycznych bardzo głośno wypowiadają się zarówno osoby publiczne, jak osoby mniej znane. Coraz bardziej zauważamy zmiany, które pojawiły się w przyrodzie w związku z naszym istnieniem.

zdjęcie - (the_title())

Co zmieniło się w kwestii ochrony środowiska w 2019 roku?

Rok dwa tysiące dziewiętnasty stał się przełomowy jeśli chodzi o ochronę środowiska. Na temat zmian klimatycznych bardzo głośno wypowiadają się zarówno osoby publiczne, jak osoby mniej znane. Coraz bardziej zauważamy zmiany, które pojawiły się w przyrodzie w związku z naszym istnieniem.

Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome i każdego dnia podejmuje lepsze decyzje w trakcie wykonywanych czynności. Jednak działania mające na celu ochrony naszego środowiska mają dużo większą skalę.

Wprowadzono liczne zmiany prawne, które mają zobowiązać firmy i fabryki do walki z zanieczyszczeniami oraz odpadami. To właśnie dzięki temu możemy mieć szansę naprawdę poprawić stan naszego środowiska.

Aby dowiedzieć się jakie prawa zostały wprowadzone oraz jakich zmian należy przestrzegać, warto zapisać się na dodatkowe kursy takie jak prawo wodne szkolenia oraz szkolenie z zakresu gospodarki odpadami.

Są to kursy skierowane głównie do właścicieli firm oraz osób odpowiedzialnych za działania proekologiczne w każdej z instytucji. W trakcie takich kursów, możemy zdobyć szeroką wiedzę na temat praw obowiązujących w kraju, ale również działania, które można podjąć aby doprowadzić własną firmę do bycia bardziej ekologiczną.

Ukończenie ochrona środowiska szkolenia Warszawa przyniesie pozytywne skutki nie tylko przyrodzie, ale również samej firmie. Bowiem klienci dużo chętniej korzystają obecnie z usług firm przyjaznych środowisku, niż tych które mają negatywne działanie na przyrodę.

To właśnie niewielkie zmiany wprowadzone przez duże fabryki mają szansę naprawdę zmienić nasz świat, a to widzą klienci. Zatem jeżeli dążysz do rozwoju swojej firmy i chcesz wzbudzić zainteresowanie wśród licznych klientów, a także nie jest obojętne ci to co dzieje się z naszym środowiskiem,  powinieneś zastanowić się nad uczestnictwem w takich szkoleniach. Pozwoli ci to również działać zgodnie z prawem, zatem unikniesz wszystkich kar związanych z zanieczyszczaniem środowiska. Poprawa działania przynosi zatem same plusy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.