Jakie obowiązki mają pośrednicy nieruchomości?

W dzisiejszych czasach nie trzeba udawać się do innego miasta by wziąć udział w jakimś szkoleniu. Wiele firm oferuje bowiem e-szkolenia przez Internet, które wcale nie cechują się niższym poziomem merytorycznym od swych „klasycznych” odpowiedników. Przykładem takiego szkolenia jest szkolenie firmy Lebiedź Consulting przeznaczone dla agentów i pośredników nieruchomości.

 
W dzisiejszych czasach nie trzeba udawać się do innego miasta by wziąć udział w jakimś szkoleniu. Wiele firm oferuje bowiem e-szkolenia przez Internet, które wcale nie cechują się niższym poziomem merytorycznym od swych „klasycznych” odpowiedników. Przykładem takiego szkolenia jest szkolenie firmy Lebiedź Consulting przeznaczone dla agentów i pośredników nieruchomości.

Dzięki temu systemowi szkoleń uczestnicy zapoznają się z prawem dotyczącym obrotu nieruchomościami na wolnym rynku w Polsce, sposobami skutecznego prowadzenia szeroko zakrojonych działań marketingowych, reklamowych i PRowych, poznają podstawową wiedzę na temat procedur i psychologii pracy z osobami kupującymi i sprzedającymi nieruchomości, a w końcu poznają tajniki dotyczącą skutecznego przygotowania nieruchomości do dobrej sprzedaży. Zajęcia kładą największy nacisk na ich praktyczny aspekt, gdyż to on jest w tym zawodzie najważniejszy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Po ukończeniu kursy wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające zakończenie każdego z 14 składowych szkoleń. Osoby, które dobrowolnie podejdą do egzaminu i zdadzą go z wynikiem pozytywnym otrzymają specjalny dyplom certyfikowanego pośrednika nieruchomości. Ponadto, dzięki zdaniu egzaminu potencjalny pracodawca może sprawdzić, czy uczestnik rzetelnie przyswoił swoją wiedzę podczas cyklu wszystkich 14 szkoleń, co jest dodatkowym argumentem za przystąpieniem kursanta do egzaminu. Egzamin posiada formę testu.

Powyższy kurs przeznaczony jest w szczególności dla osób, które zamierzają rozpocząć nową karierę zawodową, albo założyć własne przedsiębiorstwo w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Z oferty mogą korzystać też pracodawcy szkolący swoich, zarówno starych, jak i nowych, pracowników. Kurs ten jest z pewnością atrakcyjną alternatywną dla swych „klasycznych” odpowiedników, gdyż można wykonać go bez wychodzenia z domu lub biura.

Internetowe kursy dla pośredników nieruchomości to z pewnością atrakcyjna propozycja dla wszystkich chcących związać się z tą dziedziną życia zawodowego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.