Jak zmieniła się dokumentacja cen transferowych w 2019 roku?

Każdy właściciel Filmy dobrze wie o tym jak ważne jest prowadzenie sposób prawidłowy dokumentacji. Może to głównie znaczenie jeżeli chodzi o kontrole prowadzone przez różnego typu urzędy. Wszystkie działania, umowy, rachunki muszą być w odpowiedni sposób udokumentowany.

6 lutego 2020
zdjęcie - Jak zmieniła się dokumentacja cen transferowych w 2019 roku?

Jak zmieniła się dokumentacja cen transferowych w 2019 roku?

Każdy właściciel Filmy dobrze wie o tym jak ważne jest prowadzenie sposób prawidłowy dokumentacji. Może to głównie znaczenie jeżeli chodzi o kontrole prowadzone przez różnego typu urzędy. Wszystkie działania, umowy, rachunki muszą być w odpowiedni sposób udokumentowane.

Szczególnie w ostatnich czasach wprowadzono liczne zaostrzenia oraz zmiany w prawie dotyczącym prowadzenia dokumentacji oraz księgowość firmach prowadzące działalność usługową. Osoby, które posiadają największą wiedzę na ten temat to księgowe. Właśnie z tego powodu większość firm decyduje się na skorzystanie z ich usług na codzień.

Zdarzają się osoby, które korzystają z ich pomocy tylko w najtrudniejszych okresach, między innymi w momencie kiedy należy rozliczyć podatki firmy. Jednak w związku z wyżej wspomnianymi zmianami oraz zaostrzenia mi w polskim prawie coraz więcej osób decyduje się na stałe zatrudnić księgową.

Warto jednak pamiętać o tym, że jako pracodawca powinniśmy zapewnić osobie na tym stanowisku możliwość ciągłego rozwoju. Powinna ona mieć możliwość uczestnictwa w specjalnych kursach które pozwolą jej zaktualizować wiedzę.

Do takich kursów należą między innymi ceny transferowe szkolenie Warszawa. Są to podobne kursy jak te standardowe takie jak szkolenie dla deweloperów lub szkolenia projekt inwestycyjny. Kursy takie prowadzone są przez profesjonalistów, którzy przekazują uczestnika najnowszą wiedzę zgodnie z aktualnymi standardami. Jest to ważne, ponieważ pozwala uniknąć licznych błędów wynikających z nie wiedzy pracownika.

Inwestycja w takie kursy pozwala rozwinąć się pracownikowi, a to będzie posiadało bardzo dobry wpływ na działanie całej firmy. Pracodawca nie powinni oszczędzać pieniędzy na tego typu elementach, ponieważ mają one szczególny duże znaczenie w drodze do sukcesu całego biznesu. Według nas rozwój pracowników jest najlepszą inwestycją jaką muszę podjąć pracodawca. Poszerzanie umiejętności pozwala ne poszerzyć również ofertę która trafi później do klientów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.