Kurs dermokonsultantki aptecznej

Kosmetyki jak i sama kosmetologia to branże, które są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie kursem dermokonsultantki aptecznej, osoby posiadającej wszechstronną wiedzę na temat kosmetyków aptecznych. Uzyskany dyplom otwiera przed dermokonsultantką szereg możliwości.

22 października 2018
zdjęcie - Kurs dermokonsultantki aptecznej

 

Kurs dermokonsultantki aptecznej


Kosmetyki jak i sama kosmetologia to branże, które są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie kursem dermokonsultantki aptecznej, osoby posiadającej wszechstronną wiedzę na temat kosmetyków aptecznych.

Uzyskany dyplom otwiera przed dermokonsultantką szereg możliwości.

Kurs dermokonsultantki aptecznej - co daje?

Na kursie zaznajomimy się na początku z samymi kosmetykami: z czego się składają, w jakim stopniu różnią się od leku oraz czym się charakteryzują.

Poznamy rodzaje kosmetyków jak i różne grupy ich odbiorców w zależności od cery, jaką posiadają osoby zgłaszające się do dermokonsultantki aptecznej.

Kurs dermokonsultantki umożliwia nam również poznanie najpopularniejszych marek kosmetycznych, jakie funkcjonują w branży aptekarskiej. Kolejną ważną częścią szkolenia jest komunikacja, bardzo ważna w momencie konsultacji z klientami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia farmacja traktuje bardzo poważnie. Dlatego przygotowując szkolenia dla farmacji dużą wagę przywiązujemy do doboru ekspertów, łączących doświadczenie  zawodowe ze sprawnością w posługiwaniu się przepisami prawnymi i normami.

Uczestnicy otrzymają rozwiązania sprawdzone i przyjazne w stosowaniu.

Sprawdź nasze szkolenia:

Nauczymy się podstawowych metod i technik obecnych w tej branży, zyskując szerokie grono zaufanych klientów.

Dermokonsultacja - jakie korzyści daje?

Po kursie uczestnicy będą przygotowani do pracy z klientami. Dzięki ćwiczeniom możliwe będzie odwzorowanie scenek, jakie w przyszłości spotkają dermokonsultantkę. Badanie potrzeb pacjenta będzie dla nas coraz łatwiejsze wraz z wzrostem klientów, którym pomożemy.

Dermokonsultantka nauczy się również korzystać z materiałów reklamowych, takich jak ulotki czy wykresy. Przygotuje się do pracy przy testerach kosmetycznych jak i przedstawianiu zalet i korzyści każdego z nich.

Uczestnik zostanie również przeszkolony pod kątem pytań, jakie zadawać będą mu klienci jak i odpowiedzi, jakich będzie musiał udzielić aby spełnić oczekiwania swoich przyszłych klientów.

Zdobyta wiedza w połączeniu z ćwiczeniami pozwala utrwalić nowe umiejętności i nastawić się na sukces.

To idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które interesują się kosmetykami i pragną poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Umiejętność doradztwa w temacie skóry jest niezwykle ważna, co docenia coraz szersze grono klientów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.