Mistrz produkcji - jaka jest jego rola w zakładzie produkcyjnym?

Kadra zarządzająca stanowi fundament w każdej sprawnie funkcjonującej oraz wciąż rozwijającej się firmie. Dziś zaczyna to dostrzegać coraz więcej pracodawców, którzy w związku z tym dbają o to, aby posiadać odpowiednio wykwalifikowanych oraz w pełni doświadczonych kierowników produkcji, mistrzów czy brygadzistów.

Prawo celne + elementy Brexitu
2020-10- 8
8 października 2020 -
2020-10- 9
9 października 2020
Warszawa
Warszawa


Mistrz produkcji - jaka jest jego rola w zakładzie produkcyjnym?

Kadra zarządzająca stanowi fundament w każdej sprawnie funkcjonującej oraz wciąż rozwijającej się firmie. Dziś zaczyna to dostrzegać coraz więcej pracodawców, którzy w związku z tym dbają o to, aby posiadać odpowiednio wykwalifikowanych oraz w pełni doświadczonych kierowników produkcji, mistrzów czy brygadzistów. W tym celu niezbędne jest wysokiej jakości szkolenie dla brygadzistów oraz szkolenie dla kierowników produkcji.

Szkolenie dla brygadzistów a umiejętności przywódcze

Pełniąc stanowisko związane z zarządzaniem innymi ludźmi niezwykle ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Ponadto bardzo istotne jest posiadanie wielu wrodzonych predyspozycji przywódczych. Jak skutecznie zarządzać pracownikami oraz odnosić sukcesy w pracy uczą profesjonalne szkolenia dla mistrzów oraz szkolenia dla kierowników.

Szkolenia dla kierowników, a rola mistrza w zakładzie produkcyjnym

Rola lidera w każdym zakładzie produkcyjnym jest bardzo ważna. Osoba taka w pracy zawodowej musi podołać wielu odpowiedzialnym zadaniom.

Wśród wielu obowiązków brygadzisty można wymienić:

 • realizację zadań w terminie
 • dbałość o maszyny oraz urządzenia
 • pozytywne rozwiązywanie konfliktów pracowniczych
 • reprezentowanie firmy na zewnątrz, wobec kontrahentów
 • dbałość o powierzoną dokumentację
 • przestrzeganie zasad BHP
 • realizację planów produkcyjnych
 • wspieranie oraz służenie dobrą radą podległym pracownikom

W celu zdobycia niezbędnych umiejętności w tym zakresie bardzo przydatne okazuje się oferowane na rynku szkolenie dla kierowników produkcji oraz szkolenie dla brygadzistów

Wysokiej jakości szkolenia dla mistrzów

Obecnie na rynku nie brakuje firm zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu zarządzania, których to tematyka jest bardzo zróżnicowana.

Podczas szkoleń wszyscy uczestnicy uczą się:

 • jak rozmawiać z pracownikami w sposób umożliwiający efektywne pozyskiwanie informacji zwrotnej z obszarów produkcyjnych
 • wzmacniać efektywność pracy podległego zespołu pracowniczego poprzez użycie metod pracy zespołowej oraz wykorzystanie cech indywidualnych pracownika.
 • określać elementy motywujące pracowników do pracy
 • usuwać czynniki wywołujące niezadowolenie z pracy
 • delegować zadania w sposób zmniejszający ryzyko ich niewłaściwego zrozumienia oraz wykonania

Zajęcia te są prowadzone zawsze przez doświadczonych trenerów i praktyków, którzy służą cenną radą, a zdobyta wiedza jest bardzo przydatna w pracy zawodowej.

Obrót wyrobami akcyzowymi w kontekście najnowszych zmian 2016 r.
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Szkolenie jest skierowane do firm uczestniczących w obrocie akcyzowym z zagranicą zarówno na poziomie UE jak i poza nią
Już niedługo:
Incoterms 2020®
Zobacz szkolenia powiązane z tematem artykułu:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Łańcuch dostaw
budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Przejdź do działu strefy wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

Najbardziej poczytne materiały WikiGamma:

Szanowni Państwo! Od momentu powstania, metodyki zwinne zyskują coraz większą popularność w różnych dziedzinach biznesu, wspierając organizacje z niemal wszystkich branży w sprawnym zarządzaniu projektami oraz codziennymi działaniami w takich obszarach, jak: informatyka, strategia, komunikacja, sprzedaż, marketing oraz HR. Metodyki Agile umożliwiają efektywne i szybkie budowanie wartościowych rozwiązań wysokiej jakości, wspierają usprawnianie procesów i rozwój kompetencji w zespołach wytwórczych dzięki koncentracji takich koncepcji, jak: inspekcja, adaptacja, ciągłe doskonalenie czy samoorganizacja, bez których żadna firma chcąca działać w dynamicznym środowisku nie jest w stanie budować przewagi rynkowej.
Główną przyczyną, dla której firmy i organizacje decydują się podnieść kompetencje swoich pracowników w obszarze zarządzania projektami jest dynamika otaczającego nas świata. Kapryśna ekonomia, skracające się cykle produkcyjne, zmiany technologiczne, polityczne, prawne, demograficzne i kulturowe kształtują coraz wyższe oczekiwania klientów.
Grywalizacja lub gamifikacja to w Polsce stosunkowo młoda forma motywowania określonych grup m.in. takich jak zespół sprzedażowy, dział IT lub HR czy studenci i uczestnicy szkoleń, działających we wspólnym celu. Aby odczarować nieco ten temat dobrze jest przyjrzeć się mu od podstaw.
Rynek pracy staje się rynkiem pracownika, rotacja pracowników stale rośnie. Stare metody zarządzania tracą na efektywności i współcześni menadżerowie stają przed koniecznością wypracowania nowych modeli, dostosowanych do nowej rzeczywistości. Te wyzwania to coś, do czego warto się przyzwyczaić, bo millenialsi niedługo będą dominującą grupą pokoleniową na rynku pracy.
Sukces firmy zależy od ludzi w niej pracujących, a kluczowi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla tego sukcesu, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.
Szanowni Państwo! Model mocnych stron Gallupa jest dzisiaj tak aktualny jak nigdy wcześniej. Zmiany pokoleniowe, motywacja 3.0 , tzw. rynek pracownika oraz poszukiwanie rozwiązań HR-owych, które jednocześnie podnoszą efektywność organizacji i satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy – wszystkie te zjawiska stanowią ogromne wyzwania dla działów HR w Polsce i na świecie. Praca na talentach i mocnych stronach wg metodologii Gallupa na pewno pomaga zamienić wyzwania w rezultaty. Życzymy owocnej lektury! Zespół Gamma

Kolejne artykuły

Własne prawa konsumenckie, w największym skrócie i w bardzo ogólnie pobieżnie możemy poznać korzystając z różnych źródeł internetowych. Jednak, każda sytuacja może być uwarunkowana indywidualnie, dlatego po profesjonalną pomoc warto się zwrócić do odpowiedniej instytucji.
W pewnych sytuacjach niezadowolenie z usług lub produktów, otrzymanych zwłaszcza w krótkim terminie po zakupie, może zakończyć się potrzebą dochodzenia swoich praw konsumenckich. Pierwszym krokiem, który powinien zostać poczyniony w celu egzekwowania swoich praw, jest oczywiście złożenie reklamacji.
W zależności od kraju europejskiego konsumenci mają większą lub mniejszą świadomość własnych praw w związku z nabyciem czy reklamacją towarów i usług. Na tle innych państw Polska to kraj, w którym wciąż konsument nie do końca zdaje sobie sprawę, kiedy i w jakich sytuacjach przysługuje mu prawo do reklamacji nie tylko produktów, ale i usług.
Branża energetyczna w Polsce to temat, w którym wielu konsumentów może się orientować lepiej lub gorzej ze względu na to, że energia dostarczana jest od dawien dawna i nie każdy jest świadomy, co robić w przypadku, kiedy dojdzie do usterki, wielu konsumentów nie rozumie również, dlaczego warto i jak funkcjonuje zmiana dostawcy energetycznego.
Istnieje wiele mitów dotyczących tego, kiedy należy reklamować produkty (lub usługi) lub w jaki sposób powinien przebiegać ten proces. Prawa konsumenta szkolenie przydatne jest zwłaszcza w firmach, które korzystają z usług dostawców towarów.
Obecny artykuł
Mistrz produkcji - jaka jest jego rola w zakładzie produkcyjnym?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

Najbliższe terminy szkoleń związane z tym artykułem

Proces reklamacyjny i dochodzenie odszkodowań za utratę ładunku
1 października 2020 - 2 października 2020 Szkolenie online
Głównym tematem szkolenia dla transportu będzie reklamacja szkód w międzynarodowym prawie przewozowym. Szkolenie z transportu drogowego poprowadzi...
Prawo celne + elementy Brexitu
8 października 2020 - 9 października 2020 Szkolenie online
Szkolenie poświęcone będzie przedstawieniu możliwości stosowania optymalnych procedur celnych, najczęściej popełnianym błędom oraz wskazaniem ich...

Najpopularniejsze artykuły w tym dziale

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji