Szkolenie zatrudnianie cudzoziemców

Szkolenie z zatrudniania cudzoziemców to aktualnie jedno z bardziej pożądanych typów szkoleń. Powodem tego jest ogromna liczba ludności jak przemieszcza się między różnymi krajami w celu znalezienia pracy. Chcąc więc móc przyjąć obcokrajowca do swojego przedsiębiorstwa trzeba w pierwszej kolejności wykonać odpowiednie czynności prawne, które to umożliwią. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z rożnego rodzaju kursów, które to są dostępne na polskim rynku. 

19 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenie zatrudnianie cudzoziemców
 
Szkolenie z zatrudniania cudzoziemców to aktualnie jedno z bardziej pożądanych typów szkoleń. Powodem tego jest ogromna liczba ludności jak przemieszcza się między różnymi krajami w celu znalezienia pracy. Chcąc więc móc przyjąć obcokrajowca do swojego przedsiębiorstwa trzeba w pierwszej kolejności wykonać odpowiednie czynności prawne, które to umożliwią.

Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z rożnego rodzaju kursów, które to są dostępne na polskim rynku. W przypadku szkoleń z zatrudniania cudzoziemców, zazwyczaj trwają one kilka godzin i mają za zadanie przygotować nas do regulacji prawnych jakie obowiązują przypadku podjęcia takiego pracownika.
 
Owe kursy w szczególności są kierowane do pracowników działów kadr i płac, księgowości, a także samych właścicieli lub też osób odpowiedzialnych za rekrutację. Celem tych szkoleń jest przygotowanie pracodawców do uzyskania wiedzy z zakresu zatrudniania takich osób, poznania różnić w zatrudnianiu pracowników z Unii Europejskiej, EOG, a także obowiązków pracodawcy wobec instytucji prawnych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Aspekty prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe zatrudniania cudzoziemców. Praktyczny warsztat. Zapraszamy ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW W POLSCE ORAZ POLAKÓW I CUDZOZIEMCÓW ZA GRANICĄ W 2017 R.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Taka forma szkoleń jest bardzo korzystna w szczególności dla pracodawców, którzy to planują zatrudnić więcej niż jedną osobę pochodzącą spoza granic naszego kraju. Zapewnią one unikalną wiedzę stosowaną do zarządzania firmą, jak i poznania regulacji jakie należy spełnić. Podkreślone zostaną także zagrożenia i możliwe koszta jakie jest w stanie ponieść pracodawca w związku z przyjmowanie takich osób.
 
Należy także pamiętać, że aktualnie nie ma żadnych regulacji pranych, które by miały wpływ na zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników, dlatego też należy być bardzo rozsądnym przy wyborze takich osób. Z reguły takie szkolenia odbywają się w formie wykładów teoretycznych, jak i kosztują kilkaset złotych. Po ich ukończeniu uczestniczy otrzymują odpowiednie dyplomy i certyfikaty, które to mogą być pomocne podczas poszukiwania np. pracy w danym zawodzie. Chcąc poznać więcej informacji watro skorzystać z możliwości wyszukiwarki internetowej.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.