Rozwiązywanie konfliktów w zespole – szkolenie

Konflikty to nieodłączna część każdego biznesu. Utrudniają one pracę w firmie i przyczyniają się do pogorszenia relacji między współpracownikami. Możemy jednak nauczyć się, jak skutecznie im zapobiegać dzięki szkoleniu z rozwiązywania konfliktów. Jest ono przeznaczone dla wszystkich tych, którzy pełnią rolę lidera w swoim zespole i pragną zrozumieć, jakie mechanizmy prowadzą do konfliktów a także w jaki sposób można im szybko zapobiec.

   
  Konflikty to nieodłączna część każdego biznesu. Utrudniają one pracę w firmie i przyczyniają się do pogorszenia relacji między współpracownikami. Możemy jednak nauczyć się, jak skutecznie im zapobiegać dzięki szkoleniu z rozwiązywania konfliktów. Jest ono przeznaczone dla wszystkich tych, którzy pełnią rolę lidera w swoim zespole i pragną zrozumieć, jakie mechanizmy prowadzą do konfliktów a także w jaki sposób można im szybko zapobiec.

  Wielu menedżerów nie staje sobie sprawy, że większości konfliktów da się uniknąć już poprzez naprawienie komunikacji, która jest pierwszym krokiem do dobrze współpracującego zespołu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Przejdź od teorii do praktyki. Zacznij stosować postawę asertywną w życiu zawodowym i osobistym.   Zobacz: szkolenie asertywność, szkolenie z komunikacji, szkolenia po angielsku.

  Zapobieganie konfliktom

  Dzięki szkoleniu nabędziemy odpowiednich metod i technik rozwiązywania konfliktów już poprzez ich zauważenie. Zlokalizowanie jego źródła jest kolejnym ważnym krokiem. Zdobycie tych umiejętności ułatwi nam szkolenie, oferując nam wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Sytuacje konfliktowe będą od teraz pod kontrolą. Nauczymy się, jak wprowadzać do firmy zmiany na lepsze i przyczynić do polepszenia stosunków między naszymi pracownikami. Szkolenie idealnie nadaje się dla każdego kierownika, niezależnie od branży, w jakiej pracuje.

  Korzyści płynące ze szkolenia

  Szkolenie z rozwiązywania konfliktów pozwoli nam pogłębić wiedzę z zakresu sytuacji konfliktowych. Dowiemy się, jak komunikacja wpływa na funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa oraz jak ważne jest, aby była ona prawidłowa. Poznamy również psychiczną część konfliktu, tego jak działa on na zdrowie pracowników i w jakim stopniu wpływa na efekty wykonywanej przez nich pracy. Zrozumiemy, dlaczego zdrowe i przyjazne środowisko pracy jest tak ważne.
   
  Warsztaty pozwolą menedżerom przećwiczyć rozwiązywanie konfliktowych sytuacji jak i wypracować w sobie techniki i metody ich zapobiegania. To, w jak wielkim stopniu konflikt wpłynie na naszą firmę zależy przede wszystkim od umiejętności. Szkolenie pozwoli nam je udoskonalić i przyczyni się tym samym do zwiększenia szansy na sukcesy w naszym przedsiębiorstwie. Złe zarządzanie doprowadzi do zaburzeń i walk, co zaprzepaści jakiekolwiek szanse na rozwój naszej firmy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.