Inspirująca impreza firmowa z korzyścią dla pracowników i firmy

Czy jest możliwa dobra zabawa ze współpracownikami w ramach wydarzenia organizowanego przez firmę? Okazuje się, że pod wieloma względami tak, jeśli tylko pracodawca zainwestuje w inspirującą, niebanalną i angażującą imprezę pracowniczą.

   
  Czy jest możliwa dobra zabawa ze współpracownikami w ramach wydarzenia organizowanego przez firmę? Okazuje się, że pod wieloma względami tak, jeśli tylko pracodawca zainwestuje w inspirującą, niebanalną i angażującą imprezę integracyjną. 

  Wydarzenie zorganizowane w sposób przemyślany i dostosowany do wielu uczestników według ich zainteresowań i hobby, a także poprowadzone przez doświadczonych trenerów i profesjonalnych animatorów jest w stanie zagwarantować dużo zabawy i śmiechu. Sposób na doskonałą imprezę firmową to wykreowanie odpowiedniego klimatu zdarzenia i nadanie mu niezapomnianej atmosfery. Budowanie zespołu, który będzie odnosił sukcesy i stanie się efektywniejszy w pracy, polega również na umiejętnym organizowaniu imprez integracyjnych.
   
  Skorzystanie z nieszablonowych propozycji specjalizujących się w tym agencji może być idealnym pomysłem na wstęp lub zakończenie szkolenia pracowniczego. Motywowanie pracowników nie jest sprawą łatwą, dlatego tym bardziej zorganizowanie interesującej imprezy integracyjnej jest wyzwaniem dla kierowników, menedżerów i właścicieli firm. Może stać się pewnego rodzaju podziękowaniem dla podwładnych za odniesione sukcesy i trud włożony w rozwój firmy. Jeśli w codziennej pracy są oni narażeni na duży stres, warto wynagrodzić im to właśnie w ten sposób.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Impreza pozwoli zredukować zmęczenie i zdenerwowanie, a także przyczynić się do poprawy stosunków pomiędzy osobami współpracującymi ze sobą. Każde niedomówienie czy konflikt może okazać się prostszy do rozwiązania podczas swobodnej rozmowy czy wspólnym uczestniczeniu w grach i zabawach zorganizowanych przez firmę.

  Celem zorganizowania takiego spotkania może być lepsze poznanie się pracowników, a co za tym idzie poprawę sprawności komunikacji wewnątrz organizacji, a także odkrycie indywidualnych predyspozycji podwładnych przez kierowników – zwłaszcza gdy impreza ma charakter gry. Niezobowiązujący charakter, jaki przyjmuje impreza firmowa, pozwala na uzyskanie szeregu korzyści dla firmy. Poprzez wspólną zabawę pracownicy uczą się rozwiązywać konflikty, zacieśniają więzi i budują motywację do pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.