Jak zorganizować imprezę taneczną, która zintegruje pracowników?

Aby w firmie pracowało się dobrze, nieodzowna jest korzystna atmosfera zarówno między pracownikami jak i między pracownikami a pracodawcą. Niestety nie zawsze tempo pracy w firmie sprzyja rozwijaniu więzi pracowniczych.

   
  Aby w firmie pracowało się dobrze, nieodzowna jest korzystna atmosfera zarówno między pracownikami jak i między pracownikami a pracodawcą. Niestety nie zawsze tempo pracy w firmie sprzyja rozwijaniu więzi pracowniczych. Dlatego też wielu pracodawców stara się pogłębić więzi między pracownikami poza siedzibą firmy i godzinami pracy.

  Impreza integrująca zespół to jeden z najskuteczniejszych sposobów aby pracownicy mogli lepiej się poznać. Jest to szczególnie ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę w firmę. Jeżeli znajdą oni wspólny język z pracownikami z dłuższym stażem, pozytywnie przełoży się to na wyniki ich pracy zawodowej.
   
  Część pracodawców obawia się, że organizacja takiej imprezy pochłonie ich fundusze, a nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Tymczasem spotkania pracowników poza pracą w większości przypadków korzystnie przekładają się na ich późniejszą pracę. Współpraca w zespole jest bowiem o wiele łatwiejsza, jeżeli pracownicy się lubią i szanują. Wbrew pozorom, organizacja imprezy firmowej nie jest trudna. Najważniejsze, aby wybrać dogodny termin i miejsce. Dużą popularnością cieszą się imprezy taneczne.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Przygotowania warto rozpocząć od wynajęcia odpowiedniej sali. Ważne jest, aby była odpowiednio duża. Musi bowiem pomieścić wszystkich pracowników. Kolejnym krokiem powinna być organizacja napojów i jedzenia. Wiele firm cateringowych zajmuje się organizacją imprez masowych. Dobrym pomysłem będzie więc powierzenie im obsługi naszej imprezy od strony gastronomicznej. Na stołach nie powinno również zabraknąć słodkich i słonych przekąsek.
   
  Dużym zainteresowaniem cieszą się zazwyczaj koreczki, chipsy oraz paluszki. Jeżeli zaś chodzi o ciasta, najlepiej postawić na kilka klasycznych, takich jak sernik czy szarlotka.

  Oczywiste jest, że impreza taneczna nie może się również odbyć bez muzyki. W zależności od upodobań, możemy wynająć didżeja bądź zespół muzyczny. Niestety rzadko bywa tak, aby wszyscy pracownicy byli zadowoleni. Wspólna dyskusja nad menu lub rodzajem preferowanej muzyki pozwala jednak zwiększyć szanse na to, że impreza na długo pozostanie w pamięci pracowników i przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku firmy w ich oczach.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.