Jakie szkolenia dla sprzedawców zajmujących się telemarketingiem?

Nie da się ukryć, że współczesny rynek produktów oraz usług jest bardzo nasycony. Z tego też względu trzeba się bardzo postarać, aby sprzedać określoną usługę oraz produkt. Na pewno warto byłoby zadbać o to, aby wszystkie produkty i usługi były oferowane we właściwy sposób.

zdjęcie - Jakie szkolenia dla sprzedawców zajmujących się telemarketingiem?

Jakie szkolenia dla sprzedawców zajmujących się telemarketingiem?

Nie da się ukryć, że współczesny rynek produktów oraz usług jest bardzo nasycony. Z tego też względu trzeba się bardzo postarać, aby sprzedać określoną usługę oraz produkt. Na pewno warto byłoby zadbać o to, aby wszystkie produkty i usługi były oferowane we właściwy sposób. Od tego jak przedstawia się dany produkt zależy bowiem w dużej mierze sukces sprzedażowy.

Dobrze jest przedstawić zarówno pozytywne jak i negatywne cechy produktu. Nie da się ukryć, że dla wielu osób sprzedaż bezpośrednia jest łatwiejsza. Klientowi można bowiem zaprezentować produkt, pokazać jak wygląda, jakie ma funkcje. Podczas sprzedaży telefonicznej zadanie to jest utrudnione. Odpowiednia modulacja głosu jest jednak bardzo pomocna w kontakcie z potencjalnymi klientami.

Nie ulega również wątpliwości, że niezwykle pomocne będą różnego rodzaju szkolenia. Szkolenie telemarketing nie powinno być poprowadzone jednorazowo. Szkolenia dla osób zatrudnionych w telemarketingu powinny mieć bardzo szeroki zakres tematyczny. Z całą pewnością telemarketerom przydadzą się szkolenia antystresowe. Praca za pośrednictwem telefonu bywa bowiem nieco frustrująca.

Nie da się również ukryć, że bardzo przydatny będzie kurs komunikacji interpersonalnej. Dzięki takiemu kursowi, osoby zatrudnione jako telemarketerzy będą wiedziały w jaki sposób należy rozmawiać z klientami, aby byli oni zainteresowani oferowaną przez nas usługą lub produktem. Nie da się ukryć, że przydatne będą także szkolenia sprzedażowe.

Podczas takich szkoleń telemarketer nauczy się tego w jaki sposób poprowadzić rozmowę, by doprowadziła ona do domknięcia sprzedaży. Nie da się ukryć, że szkolenia muszą być organizowane regularnie oraz systematycznie. Powinny być one również poprowadzone przez doświadczoną oraz odpowiednio wykwalifikowaną firmę szkoleniową.

Na pewno największy wybór tego rodzaju firm będziemy mieli w dużych miastach, takich jak Wrocław, Warszawa czy Kraków. Przy wyborze firmy szkoleniowej dobrze jest kierować się różnymi kryteriami. Bierzmy pod uwagę choćby opinie klientów o firmie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.