Szkolenia dla pracowników biura zarządu z zakresu ochrony przed cyberprzestępczością

Obecnie środowisko bezpieczeństwa rodzi nowe zagrożenia dla podmiotów gospodarczych. Postęp technologiczny i związania z nim informatyzacja z jednej strony ułatwia zarządzanie firmą, ale z drugiej narażą ją na ataki ze strony hakerów, czy zorganizowanych grup przestępczych. Dlatego też warto przeszkolić pracowników, w szczególnie biur zarządu, z podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w sieci.

   
  Obecnie środowisko bezpieczeństwa rodzi nowe zagrożenia dla podmiotów gospodarczych. Postęp technologiczny i związania z nim informatyzacja z jednej strony ułatwia zarządzanie firmą, ale z drugiej narażą ją na ataki ze strony hakerów, czy zorganizowanych grup przestępczych. Dlatego też warto przeszkolić pracowników, w szczególnie biur zarządu, z podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w sieci.

  Szkolenia dla pracowników biura zarządu z cyberbezpieczeństwa mają na celu zapoznanie wszystkich uczestników z aktualnymi zagrożeniami dla systemów teleinformatycznych przedsiębiorstwa ze strony cyberprzestępców. Uczestnicy poznają metody identyfikacji zagrożeń i sposoby reagowania w warunkach ich wystąpienia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy przywództwa można się nauczyć? Jak unikać błędów oceniania pracownika? Jak budować zaangażowanie w zespole? Jak zarządzać pokoleniami? Zobacz nasze szkolenia z tego obszaru: szkolenia menadżerskie, szkolenia z zarządzania, szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia po angielskuGamma – firma szkoleniowa roku.

  Dzięki temu szkoleniu możliwe jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa firmy i jej danych, dzięki zwiększeniu świadomości występującego ryzyka. Nawet bowiem najlepsze oprogramowanie, czy technika nie zastąpią odpowiednio wyedukowanych pracowników, którzy wiedzą, że najlepszym sposobem na rozwiązanie kryzysu, jest podjęcie działań pozwalających na jego uniknięcie.

  Dzięki szkoleniu uczestnicy będą wiedzieć, jakie zachowania mają charakter ryzykowny i będą potrafili unikać sytuacji mogących prowadzić do naruszenia poufności danych firmy (a także ich własnych danych osobowych), co mogłoby wiązać się z kradzieżami tożsamości, czy, często bardzo poważnymi, stratami materialnymi.

  Szkolenie pozwoli również uniknąć różnego rodzaju konsekwencji prawnych mogących wynikać z wycieku poufnych danych, w szczególności przetwarzanych danych osobowych, lub niedochowania tajemnicy służbowej. Szkolenie pozwala na zmniejszenie ryzyka padnięcia ofiarą cyberprzestępczości zarówno na prywatnym, jak i służbowym sprzęcie.

  Na szkoleniu poruszonych zostanie cały szereg różnego rodzaju kwestii, w tym m. in. pracownikom zostanie wyjaśnione dlaczego to właśnie oni najczęściej padają ofiarą działalności cyberprzestępców, metody ataków, sposoby wyłudzania informacji, efekty skutecznej działalności cyberprzestępców, oraz najskuteczniejsze mechanizmy obrony.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.