Szkolenia dofinansowane z UE

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej daje Polakom wiele korzyści. Jednymi z nich są różnego rodzaju dofinansowania, dzięki którym można się rozwijać. Istnieje wiele dofinansowań, które pokrywają całkowity lub większą część kosztów związanych właśnie z samorozwojem. Wystarczy wejść na stronę internetową poświęconą konkretnie dofinansowaniom unijnym i znaleźć zakładkę szkoleń dofinansowywanych przez Unię Europejską.

zdjęcie - Szkolenia dofinansowane z UE

 

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej daje Polakom wiele korzyści. Jednymi z nich są różnego rodzaju dofinansowania, dzięki którym można się rozwijać. Istnieje wiele dofinansowań, które pokrywają całkowity lub większą część kosztów związanych właśnie z samorozwojem.

Wystarczy wejść na stronę internetową poświęconą konkretnie dofinansowaniom unijnym i znaleźć zakładkę szkoleń dofinansowywanych przez Unię Europejską. Zostało stworzonych szereg różnych szkoleń dla osób indywidualnych, firm małych jak i tych większych.

Dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszelkie informacje w tym temacie można znaleźć na stronie internetowej Bazy Usług Rozwojowych.

Z programu mogą skorzystać osoby indywidualne, małe przedsiębiorstwa, średnie jak i te większe. Wszystko jest zależne od rodzaju szkolenia, województwa w którym zarejestrowana jest dana firma, rodzaju umowy na podstawie której pracują pracownicy. Jeżeli postanowiłeś już, że chcesz ubiegać się o szkolenia dofinansowane z UE, to wówczas powinieneś odnaleźć takie, które będzie całkowicie odpowiadało Twoim potrzebom.

Kolejnym krokiem będzie zgłoszenie się do osoby w twoim województwie, która kieruje składanymi wznioskami o dofinansowanie szkolenia. Osoba ta powinna pomóc Ci wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz udzielić Ci cennych wskazówek, które pomogą Ci przejść przez proces weryfikacji Twojego wniosku.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

Dysponuje ona także środkami niezbędnymi do otrzymania dofinansowania. Następnie będziesz musiał podpisać umowę z operatorem. Kolejnym krokiem będzie zapisanie się na konkretne szkolenie poprzez Bazę Usług Rozwojowych.

Następnie jeżeli Twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, otrzymasz dane dofinansowanie na szkolenie. Zatem zostanie Ci już tylko zrealizować w pełni swoje wymarzone szkolenie.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się to skomplikowane, aczkolwiek osoba, która jest odpowiedzialna za przyznawanie dofinansować jest zawsze do dyspozycji i w razie jakichś niejasności bądź problemów można skorzystać z jej pomocy doradczej.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.