Szkolenie z rozwiązywania konfliktów w zespole

Z konfliktami spotyka się każdy, kto pracuje w biznesie nawet przez niewielki okres czasu. Jest to jego nieodłączna część, jakiej nie unikniemy. Warto więc wyposażyć się w odpowiednie metody jak i techniki walki z takimi konfliktami. Z pomocą przychodzi nam szkolenie z rozwiązywania konfliktów w zespole. Powinien na nie zdecydować się każdy właściciel firmy, który zauważa problemy w swoim zespole. Odpowiednia, wcześniejsza reakcja pozwoli zmniejszyć ewentualne ryzyko do minimum.

   
  Z konfliktami spotyka się każdy, kto pracuje w biznesie nawet przez niewielki okres czasu. Jest to jego nieodłączna część, jakiej nie unikniemy. Warto więc wyposażyć się w odpowiednie metody jak i techniki walki z takimi konfliktami. Z pomocą przychodzi nam szkolenie z rozwiązywania konfliktów w zespole.

  Powinien na nie zdecydować się każdy właściciel firmy, który zauważa problemy w swoim zespole. Odpowiednia, wcześniejsza reakcja pozwoli zmniejszyć ewentualne ryzyko do minimum.

  Szkolenie - główne cele

  Na szkoleniu uczestnicy nauczą się podstawowych metod zwalczania konfliktów w przedsiębiorstwie. Począwszy od samej definicji komunikacji, a kończąc na praktycznych ćwiczeniach z tego zakresu. Wszelkie kryzysowe sytuacje uczestnicy będą potrafili rozwiązywać niezwykle szybko i profesjonalnie. Wszystko to przyczyni się do poprawienia atmosfery w firmie.

  Z kolei dobra atmosfera sprzyja pracy - nasi pracownicy zaczną pracować efektywniej jak i lepiej. Jak więc widać, plusów jakie płyną ze szkolenia jest naprawdę wiele. Niezależnie od branży, jaką się specjalizujemy, powinniśmy zdecydować się na szkolenie już wtedy, gdy widzimy pojawiający się w zespole problem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy można zarządzać swoim stresem? Jak rozwiązywać asertywnie konflikty i budować swoje kompetencje społeczne? Jak walczyć z poczuciem bezradności? Jak rozwijać swoje umiejętności interpersonalne? Zobacz: szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie radzenie sobie ze stresem, szkolenia interpersonalne.

  Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

  Konflikty w zespole

  Nieprzyjemne warunki w pracy utrudniają skupienie się na niej, odbijają się na prywatnym życiu pracowników jak i ich zdrowiu. Dlatego właśnie tak ważne jest obeznanie kierownika pod kierunkiem rozwiązywania konfliktów.

  Nasi pracownicy powinni zawsze być przez nas stawiani na pierwszym miejscu. Szkolenie nauczy nas, jak mamy zachowywać się w wypadku pojawienia się różnego typu konfliktów w naszej pracy. Zrozumiemy, jak postępować i jakie kolejno kroki musimy podjąć, aby sprawnie rozwiązać problem w pracy.
   
  Dzięki praktycznym ćwiczeniom, jakie przejdziemy na szkoleniu nauczymy się wdrażać odpowiednie techniki w rzeczywistym życiu. Warto więc zdecydować się na szkolenie i zrozumieć przy tym podstawowe mechanizmy konfliktów, z jakimi będziemy mieli do czynienia w naszej firmie - zrozumienie, że prawdopodobieństwo ich pojawienia się jest bardzo wielkie to pierwszy krok szkolenia.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.