Integracja na Mazurach

Jeśli klienci mają jakieś precyzyjnie określone preferencje dotyczące integracji pracowników to zwykle słyszymy rozmarzone „…a może team building na Mazurach” . Będzie woda, plaża, lasy, cisza, spokój, kajaki, rowery wodne, ogniska, grille, stadniny koni – i  tu się kończy oddech zamawiającego :)

21 grudnia 2018
zdjęcie - Integracja na Mazurach

Integracja na Mazurach

Jeśli klienci mają jakieś precyzyjnie określone preferencje dotyczące integracji pracowników to zwykle słyszymy rozmarzone „…a może integracja na Mazurach” . Będzie woda, plaża, lasy, cisza, spokój, kajaki, rowery wodne, ogniska, grille, stadniny koni – i  tu się kończy oddech zamawiającego :)

Oczywiście, że możemy i prowadzimy integrację na Mazurach. Jeśli jednak Klient nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie lokalizacji i sprawa jest otwarta staramy się porozmawiać z Klientem o jego oczekiwaniach.

Jeśli uczestnicy imprezy pracują w całej Polsce to Mazury nie muszą być najlepszym pomysłem. Zgodzą się z tym zwłaszcza pracujący w woj. zachodniopomorskim bądź lubuskim. Z drugiej strony  lasy, stadniny i grille wraz z łodziami i kajakami można uzyskać w Polsce centralnej – jeśli już mamy dość Zalewu Zegrzyńskiego to może Jezioro Dworskie bądź Białe pod Płockiem.

W ogóle jest sporo fajnych alternatyw dla Mazur. Przykładowo:

Zamek w Żelechowie – mają własny browar, piękny park, basen, okolice z ciekawą historią (tereny żydowskie), dobre jedzenie, sale szkoleniowe i pokoje w dobrym standardzie. Wszystko w rozsądnych pieniądzach i z dala od dzikich tłumów. Teambuilding realizowany w tym pałacu może bazować na grze przestrzennej, geochasingu albo LARP’ach wykorzystujących przestrzenie piwniczne.

Jeśli już las i dzika przyroda to proponujemy Siołobudy w Puszczy Białowieskiej. Nie ma tam luksusów – więc jeśli grupa zorientowana jest na SPA i degustację cygar czy whiskey to pewnie nie ten adres. Natomiast teambuilding we wschodnich klimatach – rozsmakowanie się w rosyjskiej Soliance, kwasie chlebowych, pielmieniach i wszelkich rodzajach Żubrówek – to alternatywa, można by rzec, hipsterska.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Integracja czy teambuilding w Siołobudach to propozycja, dla tych, którzy docenią spowalniający czas, pianie koguta o świcie i tańce mgieł na granicy puszczy. Teren Siołobud daje ogromne możliwości eventowe (choć pewnie właściciele nie myślą o tym w ten sposób). Jest tam skansen, mnóstwo chatynek, niedalekie miejsce mocy z liczącymi kilkaset lat dębami.  Można więc przeprowadzić w tych pięknych okolicznościach przyrody survival, orienteering, LARP, klasyczny teambuilding outdoorowy, grę miejską (w samej Białowieży, pobliskich klimatycznych cerkwiach, w restauracji carskiej usytułowanej w budynkach carskiej stacji kolejowej).

Jeszcze inną opcją będzie Jura Krakowsko-Częstochowska – ze swoimi widokami jak z Polski Piastowskiej, ostańcami i zamkami warownymi na szlaku Orlich Gniazd. Ośrodków zdatnych, żeby przeprowadzić teambuilidng jest wiele – wszystkie do siebie podobne  poza oczywistym wyborem Zamkiem w Bobolicach. Tam poza tradycyjnymi integracjami i LARP’ami można przeprowadzić znakomite warsztaty kulinarne – na przepisach staropolskich, z degustacją nalewek i miodów pitnych.

Impreza firmowa na Mazurach ma jeden niezaprzeczalny bonus: Żagle!. Wszelkie zawody, teambuildingi wykorzystujące większe i mniejsze jednostki pływające – oczywiście poruszane wiatrem można przeprowadzić teoretycznie na różnych akwenach, ale tylko Mazury dają taką przestrzeń (zwłaszcza poza sezonem wakacyjnym). Wtedy nie ma dyskusji i obieramy kierunek Wielkich Jezior Mazurskich.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Odchodząc na emeryturę w 2015 roku, wieloletni prezes Cisco – John Chambers, na jednej z branżowych konferencji, powiedział: „40% firm, których przedstawiciele są w tej sali, niestety przestanie istnieć w ciągu następnych 10 lat. Pozostałe spróbują działać cyfrowo, ale sukces osiągnie tylko 30% z nich”, następnie dodał: „Powinniście się spocić ze strachu”.

 

Codzienność zawodowa generuje wiele wyzwań. Dzięki nim nasza praca jest ciekawa, kreatywna i kształtuje rozwój, nie tylko zawodowy, ale i osobisty. Aby podpisać się pod powyższymi stwierdzeniami, wyzwania powinny być zrównoważone z chęcią ich stałego podejmowania. Co zatem może spowodować, że będziemy otwarci na to co nowe, niewiadome lub trudne i dotychczas nierozwiązane?

Genchi Genbutsu oznacza konieczność osobistego zweryfikowania wszystkich faktów dotyczących danego problemu. Zasada Genchi Genbutsu to jeden z najważniejszych elementów kultury pracy w japońskich firmach.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów i jakie czynniki mogą wpływać na to, co mówimy i robimy, w tym także - co kupujemy. Co najlepsze, ta wiedza naukowa jest łatwo dostępna i może pomóc ci w zostaniu świetnym sprzedawcą.

Handlowcy codziennie wykonują z niechęcią rozmowy typu „cold call” próbując umówić się na spotkania do nowych klientów. Większość nie jest jednak w stanie przekonać recepcjonistek i asystentek do połączenia z właściwą osobą...

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.