Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazdy integracyjne są nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy. Pozwala to bowiem poznać się pracownikom, odstresować, zapomnieć na chwilę o obowiązkach itd. Oczywiście istotne jest to, aby zorganizować taki wyjazd tak, aby spodobał się on większości pracowników i był przez długi czas miło wspominany.

19 grudnia 2018
zdjęcie - Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazdy firmowe integrujące zespół są nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy. Pozwala to bowiem poznać się pracownikom, odstresować, zapomnieć na chwilę o obowiązkach itd. Oczywiście istotne jest to, aby zorganizować taki wyjazd tak, aby spodobał się on większości pracowników i był przez długi czas miło wspominany.

Należy pamiętać o tym, że nie zawsze musi to być zwykła popijawa lub impreza taneczna. Ciekawym pomysłem jest np. zorganizowanie wyjazdu integrującego połączonego ze zwiedzaniem np. Warszawy, czyli miasta, które każdy Polak powinien w swoim życiu przynajmniej raz zobaczyć.

Taka impreza firmowa do Warszawy powinna trwać przynajmniej dwa dni. Można zorganizować ją np. w weekend.

Oczywiście już wcześniej należy ustalić, jakie miejsca się odwiedzi, bowiem można zarezerwować bilety wstępu już wcześniej i w ten sposób uniknąć uciążliwych kolejek.

Warto wiedzieć, że bilety grupowe nie są wcale takie drogie, jak mogłoby się wydawać. Poza tym w niektóre dni pewne atrakcje są dostępne bez opłaty, nawet te najbardziej prestiżowe muzea.

Co zatem szczególnie warto zobaczyć w Warszawie?

Na pewno trzeba udać się na urokliwą i zabytkową Starówkę. Spacer po Starówce warto połączyć ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego, który w czasie II wojny światowej został prawie całkowicie zniszczony, ale naprawdę świetnie odbudowano go.

Na zamku tym podziwiać można wiele słynnych obrazów. Ze Starówki można także udać się nad Wisłę, na której brzegu powstał słynny warszawski bulwar.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Świetnym pomysłem jest także zwiedzanie przepięknych Łazienek Królewskich. Warto zatrzymać się tam na chwilę, wypić kawę, odpocząć.

Kolejnym punktem wycieczki może być np. słynny Stadion Narodowy, który wywołuje ogromne wrażenie nawet na tych, którzy nie interesują się piłką nożną.

Nie można także zapomnieć o wjeździe na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd można podziwiać panoramę stolicy. Oprócz tego można także udać się na słynny cmentarz na Powązkach, gdzie pochowano wielu słynnych i zasłużonych Polaków.

Poza tym godne uwagi jest Muzeum Narodowe, w którym podziwiać można przede wszystkim zachwycające malarstwo. Muzeum, które koniecznie trzeba odwiedzić to także Muzeum Powstania Warszawskiego, które zupełnie nie przypomina innych placówek tego typu. Zwieńczeniem wyjazdu może być wizyta w Centrum Nauki Kopernik.

Jak widać, wyjazd firmowy połączony ze zwiedzaniem wcale nie musi być nudny. To naprawdę świetna alternatywa dla typowych imprez pracowniczych i z pewnością spotka się z aprobatą pracowników.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Menedżerowie wierzą, że jedyny czynnik motywujący pracowników do efektywnej realizacji zadań to wysokie wynagrodzenie. Bez możliwości przyznania podwyżki czują się bezradni i twierdzą, że nie da się w żaden inny sposób zaangażować pracowników.

teoria typów osobowości C. G. W swojej pionierskiej pracy „Typy psychologiczne” dr Carl Gustav Jung proponuje model, zgodnie z którym ludzie posiadają odmienne preferencje, przez co postrzegają te same sytuacje z różnych perspektyw. Założenie takiej odmienności perspektyw, nastawień, jest wysoce trafne z punktu widzenia zrozumienia organizacji, kultury oraz potrzeb w zakresie motywacji i przywództwa. Zrozumienie różnic indywidualnych jest fundamentalne dla usprawnienia komunikacji, współpracy oraz budowania efektywnych zespołów.Junga

Społeczna rewolucja i cyfrowa transformacja to jedynie dwa z wielu wyzwań, które stanęły na drodze działów HR w 2018 roku. Żyjemy w czasach, w których wszelkie milczenie lub spowolnione działanie ze strony pracodawców może być postrzegane jako apatia.

Przywództwo to danie ludziom szansy wykonywania tego, czego się od nich wymaga, w najbardziej ludzki i skuteczny sposób.

Ta metoda jest wykorzystywana również do poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Może być praktykowana  indywidualnie, jak i grupowo. Jest znakomitym narzędziem dla menadżera do wszechstronnej analizy firmowych projektów i podsuwanych przez współpracowników pomysłów.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.