Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego - to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?


Wyjazdy integracyjne dla firm - kto powinien z nich skorzystać?

Wyjazdy integracyjne dla firm to coraz bardziej popularny sposób integracji pracowników. Co ważne, odbiega się od charakteru stricte towarzyskiego - to wciąż ważny aspekt, jednak bierze się pod uwagę także walory edukacyjne. Oferta szkoleń integracyjnych jest na prawdę imponująca.

Pośród różnorodnych ofert ciekawą propozycję mogą znaleźć zarówno korporacje jak i firmy niewielkich rozmiarów, które potrzebują zorganizować wyjazd dla kilku czy kilkunastu osób. Jeżeli chodzi o koszty wyjazdów szkoleniowych, to są one bardzo zróżnicowane. Ostateczny koszt imprezy zależy przede wszystkim od ilości uczestników, czasu trwania, a także tego jakie dodatkowe atrakcje będą podczas nich przewidziane.

Szkolenia integracyjne - dla kogo przewidziana jest oferta?

Gry szkoleniowe to propozycja dla każdego, komu zależy na tym, aby team building był efektywny. Wielkość firmy nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Ciekawie zaplanować i poprowadzić grę szkoleniową można i dla kilku i dla kilkudziesięciu osób, wszystko zależy od stopnia rozbudowania scenariusza. Branża w jakiej specjalizuje się firma również nie ma znaczenia jeżeli chodzi o imprezy integracyjne. Każdy zespół aby działać spójnie i wydajnie musi się integrować. W przeciwnym razie pracownicy będą dla siebie obcymi ludźmi, takie trochę niby części jednej maszyny, ale każda z nich będzie pracować na własny rachunek. Dobrze przeprowadzona integracja sprawi, że wszystkie części zaczną ze sobą współpracować, a efektywność poszybuje w górę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie. Team building online jest super doświadczeniem.
Zobacz wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Wyjazd integracyjny - sama zabawa?

Od jakiegoś czasu odchodzi się od tego, aby wyjazdy integracyjne dla firm oscylowały tylko i wyłącznie wokół dobrej zabawy. Przyjazna, luźna atmosfera to oczywiście nieodłączny aspekt takich wyjazdów, jednak w grę wchodzi także pewna wartość dodana, a mianowicie szkolenia. Wyjazdy tego typu mają walor edukacyjny, w przystępnej formie przekazywana jest pracownikom wiedza z kluczowych obszarów. Takie wyjazdowe szkolenia mogą dotyczyć obszarów umiejętności miękkich jak i twardych.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Za większość niepowodzeń w czasie wystąpień retorycznych zwykło się obwiniać tremę. Jest to sprawa czysto indywidualna, ponieważ każdy odczuwa ją inaczej. Lekka trema – podniecenie i niepewność co do reakcji rozmówców to objaw normalny i pożądany, ponieważ umożliwia koncentrację.

Handlowcy codziennie wykonują z niechęcią rozmowy typu „cold call” próbując umówić się na spotkania do nowych klientów. Większość nie jest jednak w stanie przekonać recepcjonistek i asystentek do połączenia z właściwą osobą...

W dniu dzisiejszym nie wyobrażamy sobie życia codziennego bez internetu. Do tego aby z niego korzystać w chwili obecnej nie potrzebujemy komputera , wystarczy jedynie telefon. Dlatego tak chętnie korzystamy z niego w pracy i w domu, w łazience, łóżku, na plaży, wszędzie możemy zabrać go ze sobą. To powoduje, że w każdej chwili możemy sprawdzić co się dzieje na całym świecie, a najważniejsze jest to, że w każdej chwili możemy połączyć się z naszymi znajomymi na forach internetowych i portalach społecznościowych.

Jakie atrybuty powinien mieć menadżer doskonały? Projekt Oxygen Google’a określił 10 takich cech.

Jeśli pracujesz w jakiejkolwiek organizacji, ważne jest, abyś wiedział, jak radzić sobie ze zmianami w pracy. Czemu? Zmiany w pracy są obecną rutyną, występują stale we wszystkich dzisiejszych miejscach pracy. Niezależnie od tego, co robisz, oraz jak bardzo zaangażowany jesteś w swoją pracę, nie możesz powstrzymać wpływu zmian na ciebie i to, co robisz. Pamiętaj, że masz jednak kontrolę nad zmianami, a jest nią sposób, w jaki reagujesz na nie i w jaki sobie z nimi radzisz.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.