Wyścigi gokartów znakomitą atrakcją dla naszych pracowników!

Pierwszą rzeczą, o której powinien pamiętać każdy dobry menadżer zespołu jest to, że integracja zespołu to jeden z głównych czynników, który wpływa na jego efektywność i produktywność. Dlatego tak wielu liderów zespołu decyduje się na organizację wyjazdu integracyjnego, który w założeniu ma poprawić atmosferę panującą w zespole i zacieśnić relacje między jego członkami.

21 grudnia 2018
zdjęcie - Wyścigi gokartów znakomitą atrakcją dla naszych pracowników!

Wyścigi gokartów znakomitą atrakcją dla naszych pracowników!

Pierwszą rzeczą, o której powinien pamiętać każdy dobry menadżer zespołu jest to, że integracja zespołu to jeden z głównych czynników, który wpływa na jego efektywność i produktywność.

Dlatego tak wielu liderów zespołu decyduje się na organizację wyjazdu, który w założeniu ma poprawić atmosferę panującą w zespole i zacieśnić relacje między jego członkami.

Niestety, jeśli tego rodzaju wyjazd będzie źle zorganizowany, może doprowadzić do sytuacji zupełnie odwrotnej – konflikty między poszczególnymi członkami zaogni się, a atmosfera w pracy stanie się nie do zniesienia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Aby takich sytuacji unikać, imprezy firmowe powinny opierać się na atrakcjach, które są uniwersalne i podczas których niemal każdy będzie się dobrze bawił.

Jedną z takich atrakcji są wyścigi gokartów. Zabawa ta polega na poruszaniu się specjalnie do tego przeznaczonymi pojazdami po specjalnym torze.

Na pierwszy rzut tego rodzaju atrakcja może wydać się odpowiednia jedynie dla mężczyzn, jednak tak nie jest. Zarówno panie jak i panowie będą się świetnie bawić podczas tego rodzaju zabawy.

O czym należy pamiętać, jeśli chcemy zorganizować wyścigi gokartów w ramach zabawy eventowej?

  • Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że większość torów gokartowych należy zarezerwować wcześniej. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie zabawa może się nie odbyć, ze względu na brak miejsc dla wszystkich członków naszego zespołu.
  • Cała zabawa powinna odbywać się pod nadzorem specjalnie przeszkolonego animatora, który dokładnie i powoli wyjaśni członkom naszego zespołu jak prowadzić tego rodzaju pojazd. Ponadto powinien również zaznajomić wszystkich uczestników zabawy z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.
  • Pamiętajmy również, że lider zespołu jest także jego częścią. Jeśli więc czujemy się na siłach, to powinniśmy uczestniczyć w zabawie. Pozwoli to na zmniejszenie dystansu między tobą a członkami twojego zespołu, co jest niezwykle ważne w produktywnej pracy.
  • Jeżeli któryś z uczestników odmówi udziału w dalszej zabawie, powinniśmy uszanować jego decyzję. Wszelkie szykany lub złośliwe uwagi kierowane w stronę tej osoby są niedopuszczalne.
  • Wszyscy członkowie naszego zespołu powinny bezwzględnie podporządkować się zaleceniom obsługi toru gokartowego. Jeżeli któryś z członków z naszego zespołu łamie regulamin, powinniśmy z nim porozmawiać, z w skrajnych przypadkach wykluczyć z zabawy.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Zdalne formaty rozwojowe do tej pory funkcjonowały raczej na obrzeżach polityki rozwojowej organizacji.

Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.

Psycholog Carl Rogers wyróżnił pięć podstawowych kategorii wypowiedzi. Znakomicie opisują one zalety i słabości komunikacji pomiędzy menadżerem a pracownikiem.

Lumina Learning jest wiodącym na świecie dostawcą innowacyjnej psychometrii. Od 2009 roku dostarcza najnowocześniejsze narzędzia osobowości, inteligencji emocjonalnej i kompetencji.

Od 50 lat teoria i praktyka zarządzania opiera się na technicznym, analitycznym podejściu, w którym role tak zwanych miękkich czynników, między innymi emocji czy uczuć zostały w większości odrzucone. Ten trend teraz ulega odwróceniu, ponieważ zarówno pracownicy naukowi, jak i menedżerowie odkrywają jak ważną rolę odgrywają emocje w procesie kształtowania modelu zachowań.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.