„Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.”

Benjamin Franklin

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy naszej firmy powstała z potrzeby porządku. W kilku równoległych liniach tworzyliśmy raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek ze świata HR oraz materiały w formacie video.
Dziś cały kontent umieściliśmy w osobnych kategoriach, powiązaliśmy z realizowanymi przez nas szkoleniami i udostępniamy poniżej. Zapraszamy do lektury i do oglądania.

Zobacz w dziale:

Inwestowanie w wiedzę przynosi największe zyski

WikiGamma – to projekt, w ramach którego dzielimy się wiedzą ze środowiskiem HR. Zamieszczamy tu nasze raporty, pigułki wiedzy, nagrania video przybliżające obszary, w których się specjalizujemy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami oraz do dzielenia się nimi z innymi.

Ważne, żeby wiedzieć, jeszcze ważniejsze żeby zrozumieć

Artykuły eksperckie to zbiór publikacji z obszaru kadr i płac ,  prawa , finansów oraz z dziedzin branżowych – inwestycje , budownictwo , nieruchomości , energetyka oraz logistyka , spedycja i transport . Publikujemy materiały, które dla uczestników naszych szkoleń mogą być odświeżeniem lub uzupełnieniem wiedzy, oraz inspiracją dla tych osób, które zastanawiają się nad...
Obraz jest wart 1000 słów
WikiGamma w formacie video to zestaw naszych filmowych materiałów. Część z nich przybliża linie produktowe, z innych możecie dowiedzieć się więcej o Gammie czy o metodach, które stosujemy w naszej pracy. Inne znów to video pigułki wiedzy – narzędzia wykorzystywane jako follow up dla tradycyjnych szkoleń. Zapraszamy  do obejrzenia:
Wystrzegaj się ludzi jednej książki
Dział poświęcamy literaturze przydatnej osobom pracującym w szeroko rozumianym obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Tzw. książki dla HR, autorski wybór zespołu trenerskiego Gamma – pozycje wartościowe zarówno dla osób, które pracują jako menedżer HR, specjalista ds. personalnych  czy HR Business Partner. Życzymy owocnej lektury i inspiracji.

Excel znaczy przewyższać [ang.]  Zapraszamy do naszego poradnika!

Ludzie dzielą się na tych, którzy są fanami Excela oraz na tych, którzy nie znają jego funkcji. Przygotowany przez nas poradnik Excel ’a pozwala poznać wiele potrzebnych, a nieznanych funkcji, skróty klawiszowe Excel pozwala szybko i sprawnie porządkować, analizować i prezentować dane. Nasz poradnik Excel’a składa się z krótkich lekcji, jasnych wskazówek i grafik pozwalających w szybki...
Strefa wiedzy poświęcona integracji służy dzieleniu się wiedzą i naszymi obserwacjami na temat zjawisk, mechanizmów i procesów dziejących się podczas team building'ów, ale również przed i po realizacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami oraz do udostępniania ich innym.

Opisy popularnych stanowisk pracy

Strefa wiedzy poświęcona najpopularniejszym stanowiskom pracy. Dowiedz się jakie są wymagania dla danego stanowiska, czym zajmują się osoby pracujące w określonym zawodzie. Jakie sią obowiązki na danym stanowisku pracy.

Opisy pojęć i haseł ze świata HR i biznesu

Strefa wiedzy poświęcona najpopularniejszym pojęciom i hasłom ze świata HR i biznesu. Dowiedz się co oznaczają.  

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
FBLn
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.