Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki

Kursy szkolące specjalistów do spraw transportu cyklicznie każdego roku odbywają się w kilkunastu większych polskich miastach (między innymi Białymstoku, Warszawie, Krakowie, Olsztynie czy Poznaniu).

20 listopada 2018
zdjęcie - Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki


Kurs na specjalistę do spraw transportu i logistyki


Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w bardzo kameralnej atmosferze sprzyjającej większemu przyswajaniu zdobywanej wiedzy.

Takie szkolenia w kilkuosobowych grupach świetnie przygotowują szeroki zakres wiedzy jaka wiąże się z transportem kolejowym. Ale nie tylko, w miarę jak czas pozwala możliwie jak najdokładniej omówiony zostaje temat transportu międzynarodowego oraz zagadnień związanych ze spedycją.

Organizatorzy kursów bardzo duży nacisk kładą na bardzo ważny element jakim są prawne regulacje dotyczące zawierania umów i organizacji transportu, by w przyszłości w codziennej swojej pracy uczestnicy nie popełniali bardzo poważnych błędów.

Szkolenie trwa wystarczającą ilość czasu, by móc spokojnie usystematyzować swoją wiedzę oraz poszerzyć o niezbędna dla pracy logistyka informacje dotyczące np. czasu pracy kierowców czy obowiązujące standardy w obsłudze klienta.

Takie szkolenia w szczególności polecane są każdemu, kto codziennie pracuje w zarządzie firm transportowych i spedycyjnych, kierowców na których spoczywa odpowiedzialność za prawidłowość i czasowość dostaw, pracowników każdego szczebla w dziale logistyki, księgowych, właścicieli małych firm transportowych, przewoźników krajowych i międzynarodowych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

Jako najważniejsze elementy wiedzy jakie przekazane mają zostać uczestnikom kursu traktuje się:

  • przekazanie kursantom wiedzy odnoszących się do najważniejszych przepisów prawnych z którymi będą mieli styczność niemal każdego dnia w swojej pracy
  • zapoznanie się z niezbędną dokumentacją transportową
  • uświadomienie o odpowiedzialności za towar jaka ciąży najpierw na nadawcy, a później na odbiorcy
  • obowiązkowe ubezpieczenia w transporcie
  • teoretyczna wiedza o sprawdzonych w długoletnim doświadczeniu pracownika działu transportu sposobach budowania długotrwałych relacji z klientami.

 

Nasze Szkolenia Eksperckie z obszaru prawa budowlanego to np: szkolenie wycena nieruchomości, szkolenie prawo budowlane, szkolenie logistyka i wiele innych. Zobacz inne obszary szkoleń eksperckich: szkolenia excel, szkolenia prawo pracy. Zaufaj naszemu doświadczeniu

Szukasz branżowych i eksperckich materiałów?
Polub nas i otrzymuj informacje na bieżąco!

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Nowelizacja przepisów dotyczących ustawy o gospodarce nieruchomościami doprecyzowała niektóre regulacje, w szczególności te dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nimi.

9 lutego 2019 r. w krajach Unii Europejskiej zaczną obowiązywać przepisy dotyczące serializacji leków czyli zabezpieczeń na opakowaniach produktów leczniczych. Mają one ograniczyć wprowadzanie do legalnego obrotu sfałszowanych leków. W tym artykule przedstawimy unijne regulacje w walce z fałszywymi lekami oraz wyjaśnimy, jakie leki podlegają serializacji produktów leczniczych.

Głównym celem uchwalonej w 2015 roku specustawy przesyłowej było przyspieszenie procesu budowy sieci przesyłowych o strategicznym znaczeniu. Obowiązujące wówczas regulacje dotyczące ustanowienia służebności przesyłu wymagały zmian tak, aby zagwarantować sprawną realizację kluczowych inwestycji z punktu widzenia rozwoju sieci energetycznych.

Po zawirowaniach związanych z Otwartymi Funduszami Emerytalnymi czas na kolejny system dodatkowego oszczędzania z myślą o emeryturze. Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) mają zapewnić Polakom wyższe świadczenia w przyszłości i jednocześnie nie stanowić zbyt dużego obciążenia finansowego w trakcie aktywności zawodowej. W tym artykule opiszemy czym są pracownicze plany kapitałowe oraz jak będzie wyglądał harmonogram PPK.

4 października br. Sejm przyjął projekt ustawy o produktach kosmetycznych. Nowe przepisy mają za zadanie zwiększenie nadzoru nad działalnością producentów i sprzedawców produktów kosmetycznych. Określają m.in. organy administracji publicznej odpowiedzialne za sprawowanie kontroli nad działalnością tej branży oraz wysokość kar za nieprzestrzeganie nowych regulacji.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.