Akademia Trainer’s Essential Skills

Akademia Trenerów Biznesu Trainer's Essential Skills to jedyny w Polsce tak intensywny program szkoleniowo-stażowy dla przyszłych trenerów. Łączy on w sobie cechy intensywnego szkolenia oraz praktycznego stażu: nasi absolwenci posiądą nie tylko wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń, ale również będą mogli sprawdzić się w roli trenera pod okiem doświadczonych fachowców.


Akademia Trainer’s Essential Skills
to innowacyjny projekt skierowany do wszystkich, którzy pracują lub planują rozpoczęcie kariery w obszarze: Szkoleń, Rozwoju oraz na stanowiskach Trenerów Biznesu, Trenerów Wewnętrznych Produktowych, Sprzedaży  czy Managerów.  Łączy on w sobie cechy intensywnego szkolenia oraz praktycznego stażu: nasi absolwenci posiadają nie tylko wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń, ale również będą mogli sprawdzić się w roli trenera pod okiem doświadczonych fachowców.

Akademia TES to skoncentrowane i wielowymiarowe szkolenie wyposażania przyszłych trenerów biznesu w kluczowe narzędzia pozwalające na wykonywanie tego zawodu. TES składa się z następujących etapów:

  • Intensywny trening interpersonalny – (40 godzin) TES rozpoczyna się czterodniowym treningiem interpersonalnym, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję zdobyć bogatą informację zwrotną na swój temat w kontekście budowania kontaktu z drugim człowiekiem.
  • Program szkoleniowy – trzon TES ukierunkowany jest na przekazanie i wytrenowanie przez uczestników narzędzi tworzących warsztat trenerski. Obejmuje on m.in.: identyfikację potrzeb szkoleniowych, projektowanie i organizację szkoleń, pracę z procesem grupowym, techniki i narzędzia trenerskie, budowanie wizerunku i sztukę wystąpień publicznych. Szczególny nacisk położony jest na przyswojenie przez uczestników praktycznych umiejętności prowadzenia szkoleń dla biznesu. Poznają oni ich specyfikę oraz typowe praktyki w tym obszarze trenerskim.
  • Certyfikacja – każdy z uczestników szkolenia podejdzie do praktycznego egzaminu pozwalającego na uzyskanie certyfikatu Akademii. Egzamin ma formę próbki szkolenia samodzielnie skonstruowanego przez uczestnika. Pozytywny wynik egzaminu zostaje poświadczony certyfikatem ukończenia Akademii Trainer’s Essential Skills.
  • Praktyka – po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie praktycznym, uczestnik otrzymuje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach w charakterze co-trenera. Jego doświadczenie zostaje udokumentowane w postaci aneksu do certyfikatu. Po szkoleniach uczestnik tworzy profesjonalne raporty trenerskie z przeprowadzonych szkoleń pod superwizją koordynatorów. Otrzymuje również informację zwrotną od trenerów, z którymi współprowadził szkolenia.

Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym. Trening interpersonalny odbywa się w ciągu jednego weekendu i dwóch dni poprzedzających. Dni programu szkoleniowego realizowane są  w co drugą sobotę, przez trzy miesiące. Terminy certyfikacji oraz praktyki są ustalane z uczestnikami indywidualnie.

Po ukończeniu Akademii Trainer’s Essential Skills uczestnik posiada podstawy do rozwijania swoich umiejętności trenerskich oraz podnoszenia kwalifikacji jako trener biznesu czy trener sprzedaży na profesjonalnym poziomie. Struktura programu poparta wieloletnim doświadczeniem czołowych polskich trenerów pozwala nam intensywnie i kompleksowo rozwijać wschodzące talenty. Nasi absolwenci zyskują solidny ekwipunek wiedzy oraz doświadczeń pozwalających na budowanie swojego trenerskiego portfolio i zdobywania kolejnych certyfikacji. Akademia trenerów biznesu jest dla Ciebie! Dowiedz się, jak wygląda prowadzenie szkoleń.

Program TES
Program TES
Na program Akademii Trainer's Essential Skills składa się trening interpersonalny oraz sześć zjazdów, podczas, których uczestnicy rozwiną w sobie umiejętności związane z: dydaktyką i projektowaniem szkoleń, umiejętnościami prezentacyjnymi, pracą z oporem, sztuką samplingów szkoleniowych oraz adaptacją i projektowaniem gier szkoleniowych. Akademia rozwija umiejętności które pozwalają na skuteczną pracę w zawodzie trenera oraz świadome zarządzanie procesem szkoleniowym.
Trenerzy prowadzący Akademię
Trenerzy prowadzący Akademię
To, co czyni Akademię Trainer's Essential Skills absolutnie wyjątkową to osoby prowadzących. Trenerzy prowadzący zajęcia w ramach Akademii to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, znający go od podszewki.  To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i charyzmie uczestnicy wyjdą z umiejętnościami  pozwalającymi na projektowanie i realizowanie własnych projektów szkoleniowych.
Terminy, logistyka, cena
Terminy, logistyka, cena
Tu zamieściliśmy informacje na temat harmonogramu zjazdów IX edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz aktualne promocje. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz do kontaktu z project managerem Akademii. Cena szkolenia to 1 miesięczne wynagrodzenie trenera biznesu!
Nagrody
Nagrody
Akademia Trenerów Trainer's Essentail Skills, jako jedyna akademia trenerska w Polsce została nagrodzona przez Krajowe Ramy Kwalifikacji za efekty kształcenia.  II miejsce w konkursie "Liczą się efekty!" to z jednej strony obiektywna ocena naszych wyników a z drugiej ogromna motywacja do tego, abyśmy stawiali przed sobą jeszcze wyższe wymagania.
Doświadczenie
Doświadczenie
Fakty mówią same za siebie: do tej pory zorganizowaliśmy już VIII edycji Akademii Trainer's Essential Skills oraz ponad 300 dni zamkniętych szkoleń TTT! Dla nas liczą się przede wszystkim efekty, dlatego Gamma już od 3 lat niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej. To najlepszy dowód profesjonalizmu naszych trenerów i zaangażowania, wynikającego z pasji i doświadczenia.

Zobacz w dziale:

Szkolenia otwarte: Menedżerskie
Zamiast popychać ludzi, lepiej ich pociągać
Przeszkoliliśmy ponad 40 tys. osób na stanowiskach menedżerskich. Szkolenia dla menedżerów prowadzą trenerzy z dużym doświadczeniem zawodowym i trenerskim. Zapraszamy na szkolenia menedżerskie, w tym szkolenia z przywództwa, szkolenia z motywowania i zaangażowania, szkolenia z delegowania zadań i odpowiedzialności.
Szkolenia otwarte: Sprzedażowe

Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy.

Szkolenia sprzedażowe - dysponujemy szerokim portfolio otwartych szkoleń sprzedażowych (szkolenia dla handlowców): od  podstawowych technik sprzedaży przez challanger sale po autorskie Seek&Sale Training ( szkolenia dla sprzedawców ). Propozycję uzupełniają szkolenia sprzedażowe z negocjacji na kilku poziomach, szkolenie z obsługi klienta oraz zestaw szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży i psychomanipulacji. Zapraszamy!  
Szkolenia otwarte: Efektywność osobista
Pozwalamy opuścić strefę komfortu w bezpieczny sposób i rozwinąć umiejętności
Szkolenia interpersonalne podnoszą kompetencje przydatne w życiu zawodowym i prywatnym. Szkolenie z zarządzania czasem, szkolenie z wystąpień publicznych, szkolenie z asertywności, szkolenie rozwój osobisty to tylko część naszej oferty. Zapraszamy na nasze szkolenia z efektywności osobistej.  
Szkolenia HR
Aby wygrać na rynku, musisz najpierw wygrać w miejscu pracy
Nasze szkolenia  HR są odpowiedzią na współczesne potrzeby pracowników. Zarządzanie pokoleniami, turkusowy sposób zarządzania, design thinking, wolontariat pracowniczy – to wszystko tematy, które zagospodarowują potrzebę sensu, współuczestnictwa,  rozumienia własnej roli w organizacji. Zapraszamy na szkolenia hr!
Akademia Trainer’s Essential Skills
Akademia Trenerów Biznesu Trainer's Essential Skills to jedyny w Polsce tak intensywny program szkoleniowo-stażowy dla przyszłych trenerów. Łączy on w sobie cechy intensywnego szkolenia oraz praktycznego stażu: nasi absolwenci posiądą nie tylko wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia szkoleń, ale również będą mogli sprawdzić się w roli trenera pod okiem doświadczonych fachowców.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.