Nagrody

Akademia Trenerów Trainer's Essentail Skills, jako jedyna akademia trenerska w Polsce została nagrodzona przez Krajowe Ramy Kwalifikacji za efekty kształcenia.  II miejsce w konkursie "Liczą się efekty!" to z jednej strony obiektywna ocena naszych wyników a z drugiej ogromna motywacja do tego, abyśmy stawiali przed sobą jeszcze wyższe wymagania.

NAGRODY

Konkurs "Liczą się efekty!" został zorganizowany w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku". przez Instytut Badań Edukacyjnych (IBE). Miał na celu opracowanie przejrzystego systemu opisywania efektów uczenia się, potwierdzającego rzeczywiste kompetencje zdobyte nie tylko w szkole czy na kursach, ale także w pracy lub życiu codziennym.

IBE jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze. Współpracuje z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwem Rozwoju Regionalnego oraz z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Dlatego zajęcie II miejsca w konkursie potwierdza rzeczywiste efekty uczenia się oraz zdobyte podczas Akademii TES kwalifikacje.

"LICZĄ SIĘ EFEKTY"

Trainer's Essentail Skills zajęła II miejsce w konkursie "Liczą się efekty!"
realizowanym w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku".

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.