Trenerzy prowadzący Akademię

To, co czyni Akademię Trainer's Essential Skills absolutnie wyjątkową to osoby prowadzących. Trenerzy prowadzący zajęcia w ramach Akademii to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, znający go od podszewki.  To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i charyzmie uczestnicy wyjdą z umiejętnościami  pozwalającymi na projektowanie i realizowanie własnych projektów szkoleniowych.

Trenerzy prowadzący Akademię TES to osoby zarówno z dużym doświadczeniem biznesowym (praca na stanowiskach menedżerskich i sprzedażowych), jak i umiejętnościami trenerskimi zdobytymi poprzez wykształcenie psychologiczne bądź certyfikowane szkoły trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie na salach szkoleniowych i nie tylko.

 

Prowadzący:

 

Emilia Wiśniewska


Emilia Wiśniewska

Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej Akademii Trenerskiej TES.

Dziennikarka, etyk i filozof, ekspert w dziedzinie ewaluacji szkoleń, autorka cenionych publikacji w obszarze tzw. kompetencji miękkich.
Przede wszystkim bardzo doświadczony trener – ponad 1000 dni szkoleniowych z tematyki przywództwa, efektywności osobistej, sprzedaży.
Jej warsztat trenerski bazuje na łączeniu wysokiej charyzmy, energii z uważnością. Uczy jak budować autorytet trenerski w sposób naturalny i autentyczny.
W pracy trenerskiej kieruje się zasadą:
"Nie próbuj nigdy robić drugiego człowieka takim, jakim ty sam jesteś. Miej świadomość , że jeden egzemplarz z twojego rodzaju wystarczy"

Do tej pory zrealizowała ponad 120 dni szkoleń trenerskich.
Konrad Kuspit


Konrad Kuśpit

Trener, konsultant, ekspert w systemowym podejściu do rozwoju

Wieloletni menedżer, sprzedawca, przedsiębiorca. Zorientowany w procesie szkoleniowym na rezultaty. Przygotowując szkolenie definiuje cele wszystkich klientów szkolenia – uczestników, przełożonych, HR’u i biznesu.
Doświadczony trener – zrealizował ponad 2000 dni szkoleniowych dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, korporacji i administracji publicznej.
Buduje swoją skuteczność poprzez łączenie doświadczeń biznesowych z wysokimi umiejętnościami trenerskimi.
Podczas Akademii nauczy jak wpleść orientację na rezultaty w każdy krok, decyzję, działanie trenerskie.
Hołduje zasadzie „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu”

Do tej pory zrealizował ponad 100 dni szkoleń trenerskich.
Mariusz Chałat


Mariusz Chałat

Doświadczony menedżer, aktor i trener z prawie 20 letnim doświadczeniem.

W pracy zawodowej kierował dużymi zespołami, realizował projekty o dużej odpowiedzialności, wykształcił wielu menedżerów w ramach sukcesji zawodowej.
Łączy ogromną wiedzę życiową z modelami szkoleniowymi – Dilts’a, MBTI, DISC’a i MBTI w prowadzeniu szkoleń.
Dla uczestników Akademii jak i dla kolegów i koleżanek w środowisku jest kompasem etycznym w pracy trenerskiej. Uważa, że nieumiejętnie poprowadzone szkolenie mocno zaszkodzić.
Uważa, że nieumiejętnie poprowadzone szkolenie może mocno zaszkodzić.

Do tej pory zrealizował ponad 120 dni szkoleń trenerskich.
Anna Kazakow


Anna Kazakow

Aktywistka społeczna, mediator, mówca motywacyjny, team builder i trener z doświadczeniem liczonym w setkach dni szkoleniowych

Swój warsztat trenerski buduje w oparciu o zasadę, że najpierw trzeba doświadczyć, żeby potem zrozumieć. Projektowane przez nią moduły szkoleniowe są atrakcyjne w formie , skłaniające do refleksji i dające impuls do zmiany posiadanych nawyków.
Jako koordynatorka wielu akademii trenerskich potrafi doradzić trenerom stawiającym pierwsze kroki w zawodzie – jakich błędów unikać i jak znaleźć w sobie siłę, aby uzyskać w tej profesji sukces.
Jest ambasadorką nurtu szkoleń przyjaznych dla pokoleń Y i Z – zarówno w formie jak i w treści.
Jej credo życiowe i zawodowe: „Słuchaj ludzi”. Im mniej mówisz, tym więcej dowiadujesz się o potrzebach i oczekiwaniach innych.

Do tej pory zrealizowała ponad 150 dni szkoleń trenerskich.
Piotr Kiembłowski


Piotr Kiembłowski

Psycholog, psychoterapeuta, jednocześnie trener z doświadczeniem w biznesie.

Od początku w Akademii TES odpowiedzialny za trening interpersonalny. Wiedza i doświadczenie terapeutyczne wraz ze szlifem biznesowym sprawiają, że trening interpersonalny prowadzony przez niego ma adekwatną głębokość i intymność – pozwala otworzyć się grupie, ale nie staje się terapią grupową.
Stały rozwój zapewnia mu praca naukowa. Od 1996 zł pracuje na Wydziale Psychologii UW i w SWPS zajmując się pracą dydaktyczną i prowadząc badania w obszarze psychologii klinicznej. W 2005r. obronił pracę doktorską.
Jest doświadczonym trenerem biznesu.

Wierzy, że: Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.