Pierwsi na starcie

Pozyskaj środki unijne na szkolenia programy szkoleniowo-doradcze w swojej firmie!    
Jeszcze w tym roku w poszczególnych województwach zostaną uruchomione pierwsze konkursy na dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych dla MSP z funduszy UE.

Ważna informacja:
W ramach nowej perspektywy finansowej zmianie uległ system finansowania i realizacji projektów szkoleniowych dla przedsiębiorstw i ich pracowników. Na etapie aplikowania o środki unijne przedsiębiorstwo powinno mieć jasno sprecyzowane potrzeby doradczo-szkoleniowe, aby móc ubiegać się o dofinansowanie na konkretne programy szkoleniowe.

Uzyskanie środków na szkolenia i doradztwa wymaga w nowej perspektywie szybkich decyzji w chwili ogłoszenia konkursu – dlatego rekomendujemy, aby przygotować się już teraz.

Po wypełnieniu poniższego formularza nasi konsultanci skontaktują się z Państwem i zaproponują przyjazną metodologię przygotowania się do uzyskania środków unijnych.

*wymaganeNasze sukcesy w obszarze unijnym (kilkadziesiąt projektów na ponad 30 mln złotych) oraz doświadczenie w realizacji szkoleń komercyjnych (III miejsce w rankingu firm szkoleniowych) pozwoli Państwu zaplanować i zrealizować projekt unijny w standardzie biznesowym. Zapewniamy:

 1. Pełną i szybką informację dot. nowej pespektywy finansowej 2014-2020;

  Dzięki szerokim kontaktom w instytucjach Finansujących mamy dostęp do aktualnych informacji o wymogach i warunkach ubiegania się o dofinansowanie projektów;

 2. Opracowanie indywidualnego projektu szkoleniowego w standardzie komercyjnym

  Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi diagnostycznych takich jak DC, ocena 360 stopni, testy kompetencyjne, FBEI.

  Ta sama kadra trenerska realizuje szkolenia unijne i komercyjne


 3. Opiekę indywidualnego konsultanta, aby proces pozyskania środków odbył się dla Pastwa bez zbędnych formalności i bezpiecznie. Konsultanci działu unijnego zajmują się:

  1. stałym monitoringiem dostępnych możliwości pozyskania dofinansowania ze środków UE  na zaplanowane działania szkoleniowo-doradcze;
  2. przygotowaniem  i złożeniem niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej,
  3. kontaktem z instytucjami udzielającymi wsparcie
  4. rozliczaniem dotacji.

 4. Bardzo wysoka jakość usług

  Potwierdzona przez referencje zarówno największych firm (z rankingu top 100 tygodnika Polityka) jak również mniejszych firm z sektora MŚP (współpracujemy z lokalnymi organizacjami zrzeszającymi pracodawców)

Anna Rosa-Paluch

Koordynator Projektów Szkoleniowych
Tel Kom: [+48] 784 030 972
Tel: [+48] 266 08 46
Fax: [+48] 22 266 08 51

anna.rosa@projektgamma.pl
Anna Rosa-Paluch
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.