Lista szkoleń finansowanych EFS – Baza Usług Rozwojowych

Czy możesz uzyskać 50-80% dofinansowanie do szkolenia poprzez BUR?

Szkolenia BUR finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego – prawne, branżowe, sprzedaż, menedżerskie, HR’owe, kadrowe, komputerowe dla działalności gospodarczych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Informacje na temat dofinansowania usług szkoleniowych w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Ze szkoleń umieszczonych w Bazie Usług Rozwojowych mogą korzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa (za wyjątkiem województwa mazowieckiego i pomorskiego).

Procedura otrzymania dofinansowania różni się nieznacznie od siebie w zależności od rodzaju świadczonej usługi szkoleniowej (szkolenie otwarte – dostępne dla wszystkich zarejestrowanych w BUR i szkolenia zamknięte – przygotowane dla danej firmy).

Procedura składania wniosku:

 • Firma (mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo) zainteresowana pozyskaniem dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych wybiera w swoim województwie „Operatora Regionalnego” w celu złożenia wniosku i podpisaniu umowy o dofinansowanie. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa – beneficjent dowiaduje się w jakiej wysokości może otrzymać dofinansowanie.
 • Firma wypełnia u Operatora wniosek (wraz z wymaganymi przez Operatora dokumentami). Wnioski zgłoszeniowe znajdują się bezpośrednio na stronach Operatorów Regionalnych. W zależności od operatora są one przyjmowane w określonych terminach lub w trybie naboru ciągłego.
 • Po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy z Operatorem należy dokonać rejestracji na platformie BUR (firma otrzymuje tzw. „ID Wsparcia”). Po dokonaniu rejestracji można przejść do zapisania na wybrane szkolenie umieszczone w Bazie Usług Rozwojowych.
 • Po odbyciu szkolenia, należy zgłosić się do Operatora i przedstawić dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia (certyfikat, faktura, wypełnić ankietę na Platformie BUR).

Informacje na temat poszczególnych Operatorów, działających w danym województwie, dostępne na stronach:

Dofinansowanie poprzez BUR nie dotyczy firm mających siedzibę w województwie mazowieckim oraz dużych przedsiębiorstw (zatrudniających powyżej 250 pracowników) .

W pozostałych przypadkach pomożemy uzyskać finansowanie szkolenia, cateringu, sali szkoleniowej na poziomie 50%-80%.

Dofinansowanie m.in. można uzyskać na:

 • szkolenia,
 • doradztwo,
 • coaching,
 • mentoring.


Szkolenia podlegające finansowaniu poprzez BUR:

Wypełnij poniższy formularz, jeśli:

 • Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu i uzyskać dofinansowanie
 • Chcesz uzyskać więcej informacji na temat dofinansowania w Twoim województwie
 • Nie możesz znaleźć interesującego Cię szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych (BUR)
 • Po prostu masz więcej pytań

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.